brîvîba vai izlaidîba?

Aizsāka ozz 

ozz
brîvîba vai izlaidîba?
27.12.2005 14:17
Cik tâlu drîkst aiziet dabiskums attiecîbâs? Vai atïaujaties kopîgi kârtot dabiskâs vajadzîbas, èurâjot netaisît ciet WC durvis, staigât pa mâju kailiem, atraugâties un maitât gaisu otra klâtbûtnç, mainît vîra/drauga klâtbûtnç mr paketes....kur ir tâ pieïaujamâ robeþa?
Ar vien bieþâk dzirdu, ka ðâdi uzvedîbu modeïi attiecîbâs tiek piekopti. Par ko tas liecina, par brîvîbu vai izlaidîbu?
viena
Re: brîvîba vai izlaidîba?
27.12.2005 14:22
Skatoties kâ ar kuru partneri. Kad bija ar vienu cilvçku ïoti liela garîgâ tuvîba un pieíerðanâs, tad man paðai ïoti daudz deva ðî spçja pçc kâda laika atbrîvoties un tâdas lietas atïauties. Esmu priecîga par to jo dzîvç arî varu tad justies daudz brîvâk. Jo sanâk - esmu piedzîvojusi ka kâds mani mierîgi pieòem ar visâm ðîm it kâ "nesmukajâm" lietâm, kas patiesîbâ ir dabiskas - ne smukas ne nesmukas.
i
Re: brîvîba vai izlaidîba?
27.12.2005 14:27
nu ja sievietei skiet ka vina ar savâm mçneðreizçm, purkðíiðiem un kailumu kïûst sliktâka atra acîs, lai slçpjas,bet ja tas jâdara arî savâs mâjâs tad tas liekas dîvaini... Es domâju,ka jâjûtas ir dabiski,bet protams demonstratîvi tas nav jâdara:))
Re: brîvîba vai izlaidîba?
27.12.2005 14:42
Man piemçram, ir nepatîkami klausîties otra purkðíus un ja jûtu , ka ar manu vçderu tûlît tâ bûs - eju uz tualeti un savam draugam arî noteicu, ka ir lietas, kas manî rada diskomfortu, lai òem to vçrâ. Tas nenozîmç, ka otra purkðíi dzirdot krîtu ìîbonî. Visâdi gadâs. Seviðíi svçtkos, kad çd vairâk kâ ikdienâ. Pa mâju staigâju tâdâs drçbçs , lai varçtu darît mâjasdarbus, bet vienlaicîgi, lai es labi izskatîtos. Naktî abi guïam pliki un nekad neesam viens no otra kautrçjuðies. Draugam tûlît pçc darba lieku mazgât kâjas un vilkt tîras zeíes arî uz vakaru, jo viòð svîst kâ vecs sesks un to vienkârði nav iespçjams izturçt. Par deguna rubinâðanu arî esam strîdçjuðies. Saka, ka mana brîvîba beidzas tur , kur sâkas otra brîvîba un to vajag ievçrot un viss kârtîbâ.
Re: brîvîba vai izlaidîba?
27.12.2005 14:42
Man piemçram, ir nepatîkami klausîties otra purkðíus un ja jûtu , ka ar manu vçderu tûlît tâ bûs - eju uz tualeti un savam draugam arî noteicu, ka ir lietas, kas manî rada diskomfortu, lai òem to vçrâ. Tas nenozîmç, ka otra purkðíi dzirdot krîtu ìîbonî. Visâdi gadâs. Seviðíi svçtkos, kad çd vairâk kâ ikdienâ. Pa mâju staigâju tâdâs drçbçs , lai varçtu darît mâjasdarbus, bet vienlaicîgi, lai es labi izskatîtos. Naktî abi guïam pliki un nekad neesam viens no otra kautrçjuðies. Draugam tûlît pçc darba lieku mazgât kâjas un vilkt tîras zeíes arî uz vakaru, jo viòð svîst kâ vecs sesks un to vienkârði nav iespçjams izturçt. Par deguna rubinâðanu arî esam strîdçjuðies. Saka, ka mana brîvîba beidzas tur , kur sâkas otra brîvîba un to vajag ievçrot un viss kârtîbâ.

Re: brîvîba vai izlaidîba?
27.12.2005 15:00
Mes tualetes durvis churajot turam valjaa. Ciet tikai, ja kas lielaks kartojams. Pukshkjiishi arii nesen iegaaja normaalo lietu sarakstaa (jau gadu dzivojam kopa). Arii staigaat smukaa veljaa man patiik pa maaju, un viiram nav iebildumu :)
gh
Re: brîvîba vai izlaidîba?
27.12.2005 15:07
robezha ir tur, kur tu to nospraud...

a nah taads jautajaums /diskusija ?! te kaut kaads peetiijums tiek veikts or what?
jebshu autors/e aizies maajaas un teiks miiljaa/ais, luudzu nelaid gaazes, jo 76% no dr.lv apmekleetaajiem to uzskata par nepienjemamu... plika/s gan tu vari staigaat, tas esot okej...
vee
Re: brîvîba vai izlaidîba?
28.12.2005 17:14
Apvemties var no tâdas kultûras.
kâ mçs to darâm
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 12:22
Jautâjums ir par patiesumu attiecîbâs.
Cik daudz attiecîbâs tu esi tu pati, cik daudz piespçlç - izliecies labâka, nekâ esi, slçp daïu no sevis (kailumu, ieðanu uz tualeti, utt).
Padomâjot par tâdiem ïoti sabiedrîbâ redzamiem cilvçkiem ar "lielu prestiþu" - kâ prezidente, ministrs, mâcîtâjs, utt - patiesîbâ arî viòi ir cilvçki, kuri uz miesas velk drçbes, iet uz tualeti, guï, kuriem ir izspûruði mati, utt. Kaut kâ par viòiem domâjam tikai pçc redzamâ - sarkanais paklâjs, koka frizûriòa un þilbinoði balts smaids. Arî sadzîvç gribam tam lîdzinâties.

Zinu vienu sievieti, kura zem spilvena turçja spogulîti un krâsas - lai uzreiz pçc pamoðanâs pielabotu savu izskatu, un vîrietis viòu neredzçtu nekrâsojuðos. Saki ko gribi, bet tâ ir dabîgâ slçpðana, resp. - meloðana.

Kamçr dzîvojam divatâ ar sievu - tualetes durvis netiek slçgtas ciet, reizçm vispâr netiek aizvçrtas. Tualete kopâ ar vannu - diezgan liela, tajâ ir arî mazs dîvâniòð. Nav nekas neparasts, kad kâdas lietas pârsprieþam, kamçr viens sçþ uz poda, otrs - uz dîvâniòa. Vai viens uz poda, otrs - vannâ. Staigâjam kaili, guïam kaili. Kad reizçm atbrauc ciemiòi, tad gan biðku "jâpiedomâ" - viòi var bût nepieraduði.
Bet tad ir interesanta lieta - ejam pirtî. Pa pliko, protams. Pirtî visi var bût kaili un nekautrçties. Bet kad jâìçrbjas, tad gan sâkas kautrîbas - tie paði cilvçki, kuri turpat aiz sienas bija pliki kopâ, tagad taisa ciet durvis utt.

Par purkâm - tâs gan cenðamies otra klâtbûtnç nelaist. Un ne jau tâpçc, ka nepieklâjîgi, bet - vienkârði tâ ir "gaisa maitâðana", smirdinâðana - nepatîkami, nevis nepieklâjîgi. Ja nu vienam pasprûk, vai slinkums aiziet lîdz kâdai labâk vçdinâtai telpai, tad otrs parasti sarâj - bet tas ir joks. :)

Un vçl - mûsu sabiedrîbâ seksuâlâs izvirtîbas viens no cçloòiem ir tas, ka cilvçki slçpj savu seksualitâti - vairâk vai mazâk. Izliekas par bezdzimuma radîjumiem. Bçrni to ir spiesti atklât ar mçìinâjumu un kïûdu metodi - un reizçm kïûdas ir lielas un smagas. Salîdzinâjumam - "neattîstîto meþoòu" nçìeru/indiâòu ciltîs, kur cilvçki kauna nezin, mîlçjas viens otram acu priekðâ, utt - NAV izvaroðanu, pedofîlijas, sex vardarbîbas utt. Ir par ko padomât, vai ne?
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 12:50
Manuprât, sçdçðana uz poda ir ïoti intîma lieta, pat intîmâka, kâ orâlais sekss. Ja reiz man bûs vienalga, ka kâds redz kâ sçþu uz poda , tad sev varçðu konstatçt degradçðanos.

Essers
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 13:05
Mçs atïaujamies visu, kas minçts tçmas autores rakstâ. Bez kompleksiem un sirdsapziòas pârmetumiem.

andzhs
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 13:24
maiga, vispirms konstatee vai tev nav sklerozes. citaadi nevareesi konstateet degradeeshanos.
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 13:27
andzhs - bet tu pârbaudies uz kaðíi - arî neesot patîkama lieta

Moljers
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 14:38
Es arî viens esot mâjâs
- tualetes durvis aizveru
- ar sajûsmu nepirþu
- pçc çsðanas skaïi neatraugâjos
- pliks pa mâju nestaigâju

Kapçc man to visu vajadzçtu sâkt darît kâda cita klâtbûtnç ?

Nedomâju, ka gribçtu dzîvot kopâ ar sievieti, kas to visu dara viena esot mâjâs.

Ja divi tâdi satiekas, kam to patîk darît vienatnç , lai viòi to dara esot abi kopâ un ir laimîgi.
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 14:48
Piekopojot augstaak mineetos dabisko vajadziibu briivos modeljus partneri paaatrinaati kljuus neinteresanti viens otram.
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 14:48
Nu jâ, kas vienatnç savâ virtuvç izvelk svaigu puòíi no deguna un apçd, satiekot tâdu otru, varçs bût pârlaimîgs. Un sçdçs viòi divatâ un çdîs ... Tâ ir dvçseïu radniecîba, pilnîga atklâtîba un uzticçðanâs: var arî pirkstiem/deguniem pamainîties.
dansiga
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 14:51
Njaaa ... intersanta teeema .... bet nu ... taapat kaa ar anaalo sexu .. ja abiem pienjemami - nu tachu lai taa arii dara! Nesaprotu cilvekus, kas meegjina dziivot peec kaut kaadiem maaxliigiem kanoniem - tb par visu varu meegjina sevi piespiest ... it kaa vajag dariit taa, bet negribaas/nepatiik/slinkums ... piespiezh tomeer sevi ... un sakaas i stress, i slikts garastaavoklis, ij visadas kaites ....
kâ mçs to darâm
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 14:51
bridza - vai Tu to pçc savas pieredzes?

Ar sievu kopâ esam jau 7 gadus.
Un zini - interese vienam par otru ir aizvien lielâka!!! :)
zâlîte
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:01
No tâda drauga vai vîra aizbçgtu neatskatîdamâs!
Ðâdas draudzîbas, mîlestîbas, uzticçðanâs izpausmes man galîgi nav pieòemamas.
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:01
dansiga
A ja ðim jautâjumam pieiet no tâs puses, ka cilvçks ir audzinâts un mâcîts un pieòem to kâ paðsaprotamu lietu: fizioloìiskie íermeòa procesi nav publiskojami. Tas ir normâlas audzinâðanas pamatu pamats. Un tâdâ gadîjumâ bûtu stipri jâpiespieþâs, lai atstâtu tualetes durvis vaïâ. Bûtu jâpârkâpj sev pâri, nevis jâizliekas arî vienatnç.
Tâ vispâr nav diskusija, te nevar bût divu viedokïu. Tâpat, kâ runât ar pilnu muti, kasîties publiskâ vietâ, neteikt lûdzu un paldies. Ja kâdam tas liekas pieïaujami, nu labi, darat ar, kas tad to vat aizliegt. Paldies dievam, man apkârt tâdu cilvçku nav.
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:05
to kâ mçs to darâm

Nu ko taa turpini, bet skatiities kaa otrs slauka pakalju un ostiit otra svaigaa fekaalija aromu nav ne eetiski ne uzbudinoshi.
dansiga
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:08
plants;-)))))
Tu pateici tieshi to ko es domaaju, tikai plashaak un savadaakiem teikumiem. Es tik gribeeju teikt, ka ja es taa nedaru, tad nenoliedzu, ka kads to dara (ne manaa klaatbuutnee). Mani piemeeram tracina trolejbusaa braucot, ka blakus kads seezh un vislaik punjkjus shnjauc uz iekshu ..... es vienkarshi paarseezhos citur, ja ir tada iespeeja, vai arii .... meegjinu nedzirdeet (taa ir ljoti laba iipashiiba, iemaciities nedzirdeet/neredzeet sev neaptiikamo un par to man ir jaapateicaas manam viirateevam, kura deelj to iemaaciijos) ....
kâ mçs to darâm
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:09
plants - normâla audzinâðana ir ïoti ïoti stiepjams jçdziens.
fizioloìiskie procesi - arî - vai pieskaiti ðeit gulçðanu? Çðanu? Dzerðanu?

Esmu redzçjis bçrnus, kas lielâm acîm skatâs uz diviem pieauguðajiem, kuri mîïi apskauj viens otru, noglâsta vai nobuèo (neiet runa par nez kâdu siekalainu sûkðanos - vienkârði mîïu skûpstu) - bçrnus, kas skatâs uz to, kâ uz brînumu, jo neko tâdu savos vecâkos nav redzçjuði.
Vai tad, kad ðie bçrni izaugs - vai viòi spçs kaut ko lîdzîgu darît ar savu otru pusîti? Izrâdît maigumu, pieskârties, nekautrçties, nekaunçties no sava íermeòa? Vai viòi bûs laimîgi, vai arî - "normâli audzinâti" neirotiíi?
kâ mçs to darâm
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:12
bridza:
1) nav runas par vârdiem "skatîties", "ostît" - tie ir tavçjie, ne mançjie.
2) es nesaku, ka tas ir çtiski vai uzbudinoði.
Es saku, ka tas nav ne-çtiski, bet ir vienkârði, dabîgi, viegli un pieòemami. :)
Brunete
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:23
Nu lai tak katrs dara ko grib un kaa grb=jo kas mainaas no tukshas spriedeleeshanaas te,med.forumaa!? Tas ir atkariigs no katra IQ. Un man neviens nepiespiestu dariit to,ko es pati neveelos-visas taas nepatiikamaas lietas,ko es pati knapi pacieshu...neko dariit,ka esam piedzimushi te,taaaaaaadaa pasaulee ar X Y Z nepilniibaam...
dansiga
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:26
Brunete? Kuras Tu sauc par nepilnîbâm - nu vismaz dazhas nosauc?m?
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:27
to kâ mçs to darâm - man kolçìe par Tavu rakstîto tikko noteica - nejauc çðanu ar d...u. Viòai tâ rupjîba piestâv un ðoreiz piekrîtu par visiem 100 %. Bût pieklâjîgam neko nemaksâ , arî vienatnç ar sevi. Ja tas nav ieaudzinâts , tad to var ar visâdâm brîvîbâm attaisnot. Ja tas patîk - kâdi var bût iebildumi, katrs dzîvo savu dzîvi.

kâ mçs to darâm
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:28
Kakaasana ir nepilniiba. Modeles uz podu neiet :)))
dansiga
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:30
kâ mçs to darâm :-)))))))))
saki ....... hmmm..... bet tad jau ir jaaneeed arii .... ai nee!!!! zarnas ir nepilniigas - nesadzedzina bez parpalikumiem!
Brunete
Re: brîvîba vai izlaidîba?
29.12.2005 15:32
dansiga
Nomierinies.
Atraugas,gaazes un uriinu/fekaaliju nesaukshu par savas dziives peerleem,bet nu katrai no taam ir sava funkcija organisma existencei. Kaut kaa taa-)
Tev nav,ar ko pakashkjeeties? :( Iegaadaajies suniiti/kakjiiti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 25?
Ziņa: