Jautâjums Ku!

Aizsāka ziòkâre 

ziòkâre
Jautâjums Ku!
01.01.2006 15:14
Gads ir apkârt. Kâdi jaunumi? Vai Tev ir izdevies atrast sievieti?
?
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 17:21
Jautajums - kas tadu sagrabejusu veccuku grib? Neviena. Ta ka - arvien tuvak pensijai, doma par mazbernu auklessanu, gan jau bus.
mamma
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 17:41
Arii vecuks grib buut laimiigs Tikai vinam vajadzeetu skatiities sava vecuma sievietes nevis gluuneet uz jaunaam meiteneem Tad buus ok
?
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 17:57
mamma - vai tu pati (ja ari butu jau uz 50 gadu pusi) sev par milakovai viru vai pieguletaju, jauka laika kopa pavaditaju utml izveletos tadu, vai ap kadiem 30-35gadiem?Padoma par to!!!
mamma
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 19:11
Mans ir viirs, esam vienaa vecumaa :) Probleemu nav Jauni puikini nekad nav intereseejusi :)
To ziòkâre...

Kaa Tev nav kauna? Skaties labaak uz savaam probleemaam....atradusi, kas vareetu liist cilveeka dziivee...!
ziòkâre
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 19:53
Ku! precîbu sludinâjumu tika ielicis publiski, publiskâ forumâ tâ ka man ir visas tiesîbas publiski pajautât kâ viòam sokas! Neredzu iemeslu kâdçï man bûtu jâkaunas!
to19.48
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 20:21
Tiesi ta!!! Tas sen nedabujusais tacu ik pa bridim piespamo kadu temu ar saviem piedavajumiem! Tikai - ko vins isti var piedavat? Tads ir jautajums. Atbilde - gandriz neko:-((
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 20:23
es domaaju, ka gribu.lv un tamliidziigas lapas jau sen vinjas gaida... :P
..
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 20:39
a kas tad ku! butu japiedaavaa sievieteem? vai japrecas tikai tad, ja ir ko piedaavaat?
Meryy
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 20:57
Aizdomas, ka pliks ka baznicas zzurka. Ari galvvidus jau sen pliks.
zix
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 22:49
Tas jau nekas, ka pliks kâ baznîcas þurka, galvenais, ka labs, forðs cilvçks!!!!!!!
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 23:16
Vai tad viirietim jaabuut kaa santaklausam, kas visu daavina un dod? Es savai tagadeejai sievai iepatikos taapat... vinjai nebija ne mazaakaas nojausmas, ka vinja varees atljauties maaciities savu sirdslietu un nestraadaat, buut mana sieva un vienkaarshi buut laimiiga... vinja man neprasiija NEKO!

Jo mazaak prasa, jo vairaak dabuun!!!
kârumniece
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 23:25
Pçc 40 ir pats labums - pat ja pati bûtu tajâ vecumâ, jaunâku 30-gadnieku noteikti negribçtu.
Re: Jautâjums Ku!
01.01.2006 23:28
hmm... man gan shkjiet, ka labaakais viiriesha vecums ir 30-35gadi... ekk.. man veel jaaug... =)
mu-muuu!
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 00:23
gribçt neesot kaitîgi, un tomçr, kaut maz-mazîtiòai paðkritikas deva noderçtu gan tam daudzbçrnu onkam...
Jâ, kurai gan sievietei ðis patiesi un nopietni spçtu interesçt...? Nez vai pat tâdai, kas ir superpelçka pelçcîba ðis extra pelçkais ku! varçtu ieinteresçt... Neticu, ja skatâs reâli...
p.s. pat krietni labâki dþeki apkârt vieni mçtâjas... (nekâ personiska)...
???
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 00:36
eww... sasniedziet tik daudz, cik ir sasniedzis ku! kungs un tad izsakiet savas indiigaas pieziimes..... Pirmmkaart, kaa visiem zinams, vins ir arrrsts - tatad gudrs, izglitots, inteligjents virietis, liela alga, buus ar ko uztureet savu jauno sievu. Un kas tur slikts, ka vinjsh 50 gadu vecuma velas iepazities ar 18-25 gadiiiiigu jaunu meicccccu???? Ir tiesssam man zinaami briesmigi viriesi, kuriem 30-40 gadu vecumaa un arii peec tam neka nav - dzivo iirreeeta dzivokliiii uz piepuusamaa madraca, taa teikt no rokas mutee, cik algu sannem , tik izdod paikaa un samaksaa par iiri - wott tas ir dramatiski, pretiigi un reizee uzdzen zzelumu, taa teikt pieaudzis vecis ar pliku pakalju un grib jaunu meicchu preceet, bet naudas naww, tikai muti plaata, un taadi Latvijjaa ir ne mazzums- tomeer ku! kungs naww tas gadiijums!!!!!!!
Maska
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 00:42
a KUR ir tas vecis ku! ?
mu-muu
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 01:33
HhhAAAAAAaaaaaaa! ;))))))))))

ku! esot ârsts, hhhaaa-hhhaaaa-hhaaa........
NAV viòð nekâds ârsts, bet tieði TAS, par kuru kâ pretstatu aprakstîji - tâds ir ðis mr ku!
K.
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 10:35
Hahahaa!!! Ne, es ari pasmejos!!!!! vins????Arsts??? Haha, tas ka palasijis paris gramatinas nebut nenozime ka ir arsts!!!! Stipras aizdomas,ka pats to komentaru uzrakstijis. Jo esmu vinu kadas laikam 2 reizes redzejusi - neliela auguma, paresnu vederu, matinni tiesam saka ardievas, no medika- ne smakas, parasts melna darba daritajs- tehnikkis!Un viss. Ja un bagaza bars ar berniem. Un piedevam - vins nedzivo pat ireta dzivokli bet sava darba vieta dzivo,var teikt starp vadiem. Gulta tada ka tikai mazs berns tur normali guletu.Un vel vinam pretigs gerbsanas stils-nu tadi biezi,rutaini krekli. Un netirigs vins. Luk-iemesls,kadel es vinu tikai 2 reizes esmu satikusi un vairs redzet negribeju.Uzravos uz pasreklamu,ta teikt:-((((
tuta
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 10:46
:) es, protams, negribu bût nejauka, bet tas laikam nozîmç, ka neapprecçja?
Kris
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 10:54
Doma mani??? Hahaaaaahhhaaa!!
Kris
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 11:28
Nu labi,ja ta pavisam godigi- man ari 1 draudzenite ko par vinu pastastija. Domaju,ka nav vajadzibas vinai neuzticeties.
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 12:39
bet man viena tante teica, ka vinjam ir ritenji... iedomaajaties!!!! tas tachu noziimee, ka vinjsh ir tramvajs!
zina
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 13:08
Pasmejos- tas ku ari te tagad ir. Ari so temu lasa. Un- vai ari komente no citiem nickiem vai lasa svetlaimibas parnemts!!!!!
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 13:09
manupraat tauta te debiila paliek... nekaada respekta pret citiem, nekaada eetiskuma...nekaa.... beediigi...
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 14:14
kaada var buut eetika te?...
veseliibas jautaajumi tachu nav ne uz pusi tik interesanti, kaa apspriest ku! precinieces vai Maigas vibratorus....

beediigi, ja godiigi :(

tad jau jaaliek arii bildes iekshaa pie katra nika, lai var droshi iepaziities, randinjus runaat utt., un jaapaarsauc shitas par iepaziishanaas un klachu portaalu :P
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 14:40
Tas tachu normaali, ka latvieshi shitaa viens otru nozaakaa... grib laikam pashi izcelties uz taa fona.. Bet nu sena gudriiba maaca, ka, ja gribi, ko uzzinaat par cilvçku - paklausies kâ vinð runâ par citiem..

:))
Saiva
Re: Jautâjums Ku!
02.01.2006 14:59
Kleo, tieði manas domas, palasot ðo te visu....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 7?
Ziņa: