Târpi iekðâ kakâs.

Aizsāka Renârs 

Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 18:38
Bij man taads gadijiens. Ar sievu miileejaam visa veida seksu. Un bija mums tie spaliishi. Speeleejoties ar sievas anusu laikam nejaushi nolaiziju visu deejumu un peec kaada laika visa taa armaada vienlaikus izshkjiilaas manii un devaas dibena virzienaa. No saakuma knjudeeja, peec tam niezeejaa un niezeeja taa ka nezinaaju kur likties. Peec tam veel saaka arii suursteet. Naacaas taisiit klizmu ar ziepjuudeni lai galiigi nesajuktu praataa.
:-))))))))))))))))))))))))
zâlîte
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 18:57
Man ðíiet, ka viss lîdz "spaïu oliòâm" nav jâstâsta. Tas par Ku! tekstu...
To Rix

Vermoxu var nopirkt bez receptes
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 19:41
Ku!: vai ta sievai suudziibu nebija?
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 19:58
Liidz tam briidim kad es riktiigi atraavos no tiem spaliishiem mums vinji netrauceeja un mees vinjus nemanijaam.
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 20:21
leciigaa

Paldies par infu, man te juuk kas Latvijaa ir ar un kas bez receptes:)
Hmmm
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 20:56
ku! kâ jau parasti izceïas... ;)
Nu mçs zinâm ne tikai to, cik bieþi katra no viòa sievâm iet uz poda, bet arî pikantas detaïas no abu mîlas dzîves ar spalîðu piedalîðanos... ;)))
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 21:13
aceros ka agrak mileju tirit nagu melnumu ar zoba galu "mmmm" tada laime pec laika naktis, anusa: D :D:D:D:D
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 21:59
Hmmm

Tieshi taapat ka tu periodiski izcelies ar kaadu stulbu repliku.
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 22:03
ja tas bija atiecinats uz manim, piedodiet.
dansiga
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 22:05
duriki!!!!!! shii teema s domaaju ir izaicinaajums, JO .... kursh tad nezina spaliishus!!!!!??!?
hmmmm, klau ...... bet tu jau kautreejies sievai pat pajautaat, kad vinjai Mr? VAI NE?
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 22:26
hmmm sievai misters? un shis nezina ka shamo kraapj?
dansiga
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 22:51
zb zb zb z ... ;-ppppp
nu ja arii buutu misters .... es arii tad pajautaatu ;-pppppp
doctus
Re: Târpi iekðâ kakâs.
04.01.2006 23:06
Hahaha. Riktiigi labais. Skolaa biolojijas stundaas par taarpinjiem vajadzeeja klausiities:))
Puce- reeciigi:)))
Hmmm
Re: Târpi iekðâ kakâs.
05.01.2006 00:31
Dansiga, TO es varçtu pajautât pat tev, ja vçlies.

Bet to, kâpçc ku! bûtu jâbojâ cilvçkiem apetîte, stâstot, kâ laizîjis sievas netîro, spaïaino dibenu, gan es nesaprotu! ;P

Jau paða ku! "tîrîbas mîlestîba" ir vispârzinâma... Un ja vçl atceras viòa teikto, ka labâk esot, ja sieviete nav pirms seksa mazgâjusies...

Vispâr apvemties var. ;P
Re: Târpi iekðâ kakâs.
05.01.2006 02:06
Hmmm

Nu vem, nekautreejies. A man tas viss patiik par ko esmu rakstijis. Nu kam negadaas seksa karstumaa meeli ieshaut meitukam dupsii. Tos spaliishus jau tiishupraat nemekleeju. Un peec tam ar sievi iedzeeraam ripas un viss bija kaartiibaa. Un vispaar es nesaprotu kaadiem aprobezhotiem radijumiem es to staastu.
radiijums
Re: Târpi iekðâ kakâs.
05.01.2006 16:51
Ku! tev pasham intelekts iestreedzis neattistiibas faazee. laizi sievai, draudzeneem aanusus cik gribi, eed spaljus, ja gribi, nemazgaajies, klizmojies, purkshkji da vienalga ko, bet visai pasaulei par to nav skalji jaaklaaree. Pretiigi lasiit!!!!!!
alla
Re: Târpi iekðâ kakâs.
05.01.2006 17:07
to Ku!, Hmm un radiijumiem

Haa haahaaaa! Pârsmieties var palasot sos textus... Nu varbût patieðâm spalîðus tomçr nevajadzçtu nekâdâ veidâ, apzinâti vai neapzinâti "iekïaut savâ çdienkartç" (;)))), bet kad "ieðauj mçli dupsî" sajûtas ir fantastiskas!!!.... ;))))))))))))))))))))) Nopietni!
Ku! Man tomçr ir svarîgs aizrâdîjums tev: pçc klizmâm tiem târpiem tur nevajadzçtu bût;-)))
huanita
Re: Târpi iekðâ kakâs.
05.01.2006 18:48
omg.. kâ pârsmçjos, ....âââ ;))))))))))))) paldies :))))) ðodien C vitamînu var nedzert ;))))))

puce
Datums: 02-01-2006 22:23

klausâs klasisko mûziku un glezno :)))

puce - ðis bija visu laiku labâkais, ko esmu te lasîjusi ;))))))))))))
Re: Târpi iekðâ kakâs.
06.01.2006 01:37
alla

Man prieks ka ir kaads cilveeks kas taas lietas noveertee:)


Mellene

Piedod, nesapratu tavu domu.
Re: Târpi iekðâ kakâs.
06.01.2006 02:07
nu cilvekam gadijas smiekligs gadijums, es sito ka anegdoti uztveru nevis kaa pretigu stastu.
Re: Târpi iekðâ kakâs.
06.01.2006 03:33
es gan teiktu beediigs gadiiijums :)
moss
Re: Târpi iekðâ kakâs.
06.01.2006 16:36
bedîgs un pretîgs, es piebilstu, pat ne tâpçc, ka laiza dibenus, bet tâpçc, ka stâsta un tîksminâs par to.......bet ku! jau kaifâ trîc, rodot atbalstu savâm dibenlaizîtâja izdarîbâm. tie visi cilvçki ir superîgie, tiem veltâm smaidiòus, tie ir tie gudrie, pârçjie aprobeþot idioti, skauìu masa, kas tik vçl ne ;)diez vai ku! ir iedomâjies, ka pârsvarâ ðie noliedzçji nebût nav dzîves lûzeri, kuri skauþ dibenlaizîðanas un aptârpoðanâs iespçju, bet gan veiksmîgi, materiâli labi situçti, jauni, izskatîgi cilvçki ar veiksmîgu privâto dzîvi, kuriem vienk citâda domâðana un nav vajadzîba laizît dibenu un gût asas izjûtas ðâdi, jo dzîvç tâpat krâsu, prieka, iespçju, laimes un kaifa pietiek ;) es nepiesaukðu çtikas, morâles normas, man vienk tas liekas glupi, prasti, nu tâ kaut kâ... nav îpaði dziïð ðis cilvçks..vienkârðs, ðî vârda neglaimojoðâkajâ izpratnç
es teiktu -ne jau nu slims cilvçks, bet nu tâ.. nav jau labi tâ teikt, bet noskatos ar smînu, pasmejos un eju tâlâk..
lalala
Re: Târpi iekðâ kakâs.
06.01.2006 17:06
man arii besii dibenlaizjas, laiziitaaji un suuceeji, man tas ðíkiet perversi un pretîgi.baudu var guut arii bez oraalaa...!vispaar nesaprotu kaa taadas lietas var apspriest skalji.man nekad nav bijushi spalji, pat beerniibaa ne.kad pirmo reizi padzirdeeju ka kaads to vietu citam var aiztikt ar meeli, nodomaaju, ka tas ir joks.bet nu tagad par to tik biezji tiek runaats, ka izraadaas taa ir iisteniiba...fuj
Re: Târpi iekðâ kakâs.
06.01.2006 17:09
moss

Kaapeec tu tik izveersti uzbrauc man? Vai tad es teicu ka visi tie kas ani nelaiza ir idinji un luuzeri?? Es vnk pastaastiju gadienu no dziives. Bet visi uzreiz kaa erglji man metas virsuu un vaicaa ko sievas anii es mekleeju.
Bet neskatoties uz visu es uzskatu briiviiba visaas seksuaalaajaas lietaas ir nevis atpaliciibas bet attiistiibas un tolerances apliecinaajums. Cilveeki kas ir truuciigi seksaa ir truuciigi arii savaa garaa neskatoties uz vinju finansiaalo labklaajiibu un sabiedrisko staavokli.
lalala
Re: Târpi iekðâ kakâs.
06.01.2006 17:10
laikam jau tie cilveeki saak kljuut par dibenlaizjaam dziives otrajaa pusee...jauniem, skaistiem, pieklaajiigiem, jaukiem cilveekiem dibenlaizjus nesaprast.:))
lalala
Re: Târpi iekðâ kakâs.
06.01.2006 17:17
veel jaapiebilst..rokas ar vajag mazgaat!!!!!!
:::
Re: Târpi iekðâ kakâs.
06.01.2006 17:23

Taa smeejusies nebiju sen.... Nu forshi jums te sanaak, nav vaardam vietas!!!!!!!!!!!!!

bet ja tomeer, tad vecumam un pieklaijbai ar dibena laiziishanu nav nekaada sakara... vai tad sekss vispaar ir savienojams ar vaardu pieklaijgs?

man ne tuvu nav 40, bet viirs miil laiziit vietinjas, kas zemaak par jostas vietu... Piekriitu gan, ka shai teemai buutu jaabuut beztarpu sadaljaa... Nu bet cilveeks padalijaas pieredzee....

starpiiba taa, ka par to tagad runaa un diskutee, tapeec jau ir taads forums visiem par visu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 18?
Ziņa: