Draugs negrib bieþi mîlçties!

Aizsāka Mitrâ :/ 

Mitrâ :/
Draugs negrib bieþi mîlçties!
04.01.2006 22:04

Es nekad nebiju domâjusi, ka man var skart ðâda problçma - draugs ar mani nevçlas mîlçties bieþi!
lai kâds bûtu situâcijas paradokss - gultâ esmu lieliska, viòs'to ir teicis, orgasms viòam notiek vçl turpinoties trîsâm, baudas kliedzieni, elsas.
Arî esmu seksapîla, seksîga un uz seksu nekad nebiju uzsatâjusi - draugam tas patîk!
Lîdz kamçr es pçdçjo 2 nedçïu laikâ paliku kâ traka- man vajadzçja mîlçties 3 reizes minimums dienâ.
Tad draugs, cenðoties mani nesâpinât, sâka stâstît, ka:
- mçs, laikam, esam vienîgais pârîtis, kas tik bieþi mîlçjas, citiem pietiek 2x nedçïâ ( es attaisnojos- nu ar to mçs atðíiramies!)
- Tu pçdçjâ laikâ ïoti gribi mîlçties ( es- nu un? tas jau labi, ka nav pienakuði tâdi laiki, ka man "sâp galva")
- Piedod, esmu noguris (es - nu un , pamîlçjoties atpûtîsis - bûðu pa virsu!)
- Man uzmetuðâs TUR pumpiòas ( es-tas droði vien no lubrikanta, nekas, neizmantosim)
-Davai mïçsimies rît no rîta, man no rîtiem labâk patîk ( es- nu labi, tulît un no rîta arî)
UTT.
Apmçram tâdi ir viòa attaisnojumi un manas atrunas...

Kad mani uztrauca tas viss pavisam un mîlçties gribçjâs tâ, ka gulçt ejot raudâju, jautâju puisim:
- Nju tâ stâsti, kas ir!

Saòçmu korekti atbildi uz sasâpçjuðo jautâjumu:
- Negribu tik bieþi, jo sexx sâks palikt par rutînu un sâks apnikt, tapçc jau pâri ðíirâs, jo ir seksâ rutîna! Tikai nepârproti, mîïâ, es negribu ðíirties no Tevis, tikai palûgðu nemîlçties tik bieþi:)

Liekas esmu samierinâjusies ar sajûtu, ka mîlçðanâs gribçðana man bûs jâapslâpç, un jâgaida tas lieliskais brîdis, kad nu mans draugs gribçs mîlçties.
Un ko man?? Kâ aitai piekrist, vai spîtçjot savai kaislei, atteikt un palûgt , davai, tomçr, rît no rîta, esmu nogurusi!

Es varu gaitît mîlçðanâs mirkli un zinu tâ mums abiem bûs labâk - viòam gribçsies un man jau bûs sakrâjies lielajam "O"!
Kapçc un kâ to rutînu pavçrt azartâ, lai puisim gribçtos arî bieþâk kâ 2 -3x nedçïâ mîlçties!??
Vai vaina manâ uzbâzîbâ pçdçjâs 2 nedçïas, vai arî viòð grib aiztaupît lielâ orgasma mirkli?
Kâ to rutînu apspiest?
Ïoti priecâðos par atbildçm , paðlaik jau jûku prâtâ, domâjot tikai par ðo problçmu:(

varbuut tas liksies stuulbi bet kad vins gribees miileeties tagad tu vinam atsaki un aizbildinies lai vins saprot kaa tu juties... bet tas tikai taads ieteikums vari nemeiginaat, ja uzskati ka nekas nemainiisies...
P.S Ceru ka tev viss nokaartosies...
knîpa
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
05.01.2006 15:09
:) es gribçtu zinât, kâdam raksturam jâbût, lai atteiktu, ja paðai gribas tâ, ka acîs cçrt? ko?
tas par to lubrikantu taa aizdomiigi, ja tieshaam tik biezhi gribaas, nez kaada vajadziiba peec lubrikanta? :))
dzhiizaz...
tas ka veceneem patiik muldeet i skaidrs, bet nu inetaa vismaz iisumaa tb ne vairaak kaa 2000 ziimes rakstiet mkay...

a atbilde ir vienkaarsha - vinjam ir cita.
ieteikums veel vienkaarshaaks - Tev jaatrod cits.
Nu nezinu varbuit tiwahâm vinjam ir cita... Bet 3X dienâ nemaz tik daudzas negrib varbûtr jûs ðaja zinjâ esat mazliet nesaderîgi...
zâlîte
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
05.01.2006 16:19
eeee, nu padomâjiet mazliet loìiskâk :), no kurienes viòam cita, ja viòð darbâ neiet, caurâm dienâm mâjâs gulðòâ vai sçþ pie kompja. Vçl ir jautâjums vai tâdu kâda cita maz gribçtu.
virtuaalais sex...
or gribu.lv atradis sev citu beibi
Diemzel es nekur neizlasiju ka vinjsh dziivo visu laiku maajaas un tu pie kompja
JOhan-

izlasi otru sadu pat temu, tur ir plasak un par visu aprakstits!
Klera
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
05.01.2006 21:57
Mazliet skjiet tieshaam jociigi, ka vajag lubrikantu, nu ja gribaas dikti, tad kam tad lubrikants vajadziigs, bez tam vinjs jau nesaka, ka negrib taas reizes nedeeljaa, bet gan jau uztraucas par taam n-taam reizeem dienaa!!!


Neizsleedzu iespeeju par papildus ko, ja taa jau ilgstoshi!
Nu bet ir arî slimi! Ok, jauns puika, janas attiecîbas, pavilciens uz seksu, tad vçl ok, bet nu pâriet tas trakums un tad ir pilnîgi normâli, ka cilvçks vairs tik bieþi negrib un pat nevar. Tas tâ vienkârði notiek. Nedomâju, ka viòam bûtu cita vai kâ tamlîdzîgi. Varbût vispâr viòam bail, ka viss kas attiecîgajâs attiecîbâs ir svarîgs ir sekss un viòð negrib justies izmantots.
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
05.01.2006 23:22
Piekrîtu! Jâ pavisam, tikko draugs "uzrâva" ðo rakstu, jutâs tizli, bet tomçr laikam saprata, ka mani ðî problçma ïoti skar. Nedadz jûtos vainîga, bet toties sapratu, ka viòam ir tâpat kâ man - ir dienas, kad ïoti gibâs, ir dienas , ka nç.
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 01:05
Turpmâ komentçjam to tçmu, kurai vairâk komentâru, o.k.? Te divas identiskas tçmas..
a mees esam opoziicijaa, mees komenteesim sheit ;D
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 15:38
Lai Tâ Mitrâ padzer bromu. Paries trakums!!!
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 15:50
Tas tach viss ir feiks, kas te sarakstiits... Nejuutat literaaru pieskanju, kas grib pretendçt uz mâkslu???
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 16:40
Varçju savu problçmu rakstît arî ar melnâ humora pieskaòu, vai tad Jums lasît bûtu ineresanti? Es taisu forumu par savu problçmu, bet Jûs te proklamçjat opozîciju!
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 18:51
Autors: knîpa
Datums: 05-01-2006 15:09

:) es gribçtu zinât, kâdam raksturam jâbût, lai atteiktu, ja paðai gribas tâ, ka acîs cçrt? ko?




- Nu tâds raksturs ir manam draugam , tjip, rutiinai spiiteejot.
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 18:53

GH:
""dzhiizaz...
tas ka veceneem patiik muldeet i skaidrs, bet nu inetaa vismaz iisumaa tb ne vairaak kaa 2000 ziimes rakstiet mkay...

a atbilde ir vienkaarsha - vinjam ir cita.
ieteikums veel vienkaarshaaks - Tev jaatrod cits."

Mitrâ:/

- ja es nebuutu pie pilna praata, taaa arii dariitu, jo ja dziivee nkam citam nav jeegas, kaa tikai seksam, tad uz priekshu - pametu vinju un atrodu kaaadu sexadrakonu!!!!
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 18:54
"Autors: monocîts
Datums: 06-01-2006 15:38

Lai Tâ Mitrâ padzer bromu. Paries trakums!!"


- Iedzer nervu zâles.
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 19:00
Autors: Ragi

"Nu bet ir arî slimi! Ok, jauns puika, janas attiecîbas, pavilciens uz seksu, tad vçl ok, bet nu pâriet tas trakums un tad ir pilnîgi normâli, ka cilvçks vairs tik bieþi negrib un pat nevar. Tas tâ vienkârði notiek. Nedomâju, ka viòam bûtu cita vai kâ tamlîdzîgi. Varbût vispâr viòam bail, ka viss kas attiecîgajâs attiecîbâs ir svarîgs ir sekss un viòð negrib justies izmantots."


Mitrâ:/

man nevajag 3 reizes dienâ, man pietiks ar reizi dienâ!Paldies!
Lubrikants patîkamâkâm sajûtâm, nerakstîðu detaïâs, bet lubrikantu nelieto tikai sievietes ar vaferes tipa vagînu!
Arî es, patiesîbâ justos izmantota, ja draugs to vien gribçtu kâ mîlçties n-tâs reizes dienâ, neko citu nedarot.
Ðo tematu aizsâku bûdama savu hormonu vçtras paðâ kulminâcijâ, nedabûjusi kâretçjo apmierinâjumu.

Turpinam diskusiju otrâ, tâdâ paðâ temâtâ, kur vairâk komentâru, tâ çrtâk un nav jâlec ðurpu turpu, viens otru pârprasdami.
Kaut kâda slima zoss!!!!! Cik var muldçt par savu gribuli!
Vispâr savas seksa tçmas liec un apspried citâ forumu!Ðis ir medicînas forums!! Bïin, apriebies ir lasît.
Sex, sex, sex tam domâti ir sexa forumi, kad tev tas pieleks!
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 19:09
Aiziesi uz otru tematu. tad nesauski par zosi! Pats neesi lietas kursâ un par gribuli jau sen tçma beigusies >:/
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 19:11
Un ne par sexu, bet par ar to saistîtu problçmu ir runa! Te ir forums un katrs izsaka savu brîvu viedokli par raduðos problçmu -Tava izvçle, turpâk iesaku arî neturinât lasît ðo diskusiju, nomierini nervus!
Kâds tam sakars ar medicînu????????? tev nepielec!? Pati p... no ðejienes, gudrîte!
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 19:13
rrr!!!!!

Ja vçl Tu pats bûtu kaut ko prâtîgu pateicis!
Mitrâ :/
Re: Draugs negrib bieþi mîlçties!
06.01.2006 19:14
Nu un? Noteikumos nav rakstîts, ka jâunâ par MEDICÎNU!
Tavam priekam:

Noteikumi: www.dr.lv neatbild par portâla lietotâju ievietotajiem komentâriem, kâ arî aicina portâla lasîtâjus, rakstot atsauksmes, ievçrot morâles un pieklâjîbas normas, nekurinât rasu vai sociâlu naidu, neaizskart personas godu un cieòu. Lûguma neievçroðanas gadîjumâ www.dr.lv ir tiesîbas liegt rakstu komentçðanas iespçju un dzçst personu aizskaroðus un rupjîbas saturoðus komentârus.

Neskaidrîbu gadîjumâ rakstiet un jautâjiet: info@dr.lv
Es tev teicu, iemâcies lasît, ðis ir MEDICÎNAS forums!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 14?
Ziņa: