Visas malas kauli krakðí

Aizsāka snowblind 

Visas malas kauli krakðí
04.01.2006 23:42
ir kadi vitamini lai locitavas nekrakst?
piemeram kad staigaju ar plikam kajam ik pec sola krakðí loti kauli, it ipasi kaju pirksti un pedas locitava ja ta vinju sauc, ta kas ir pie potites.
tas pats ir ar sprandu, un rokam, roku pirkstiem, bet tas ja dara speciali.
Re: Visas malas kauli krakðí
04.01.2006 23:52
nezinu par vitamiiniem bet vecmaaminja miileeja peerties ar naatreem ;)skiet ka tu leenaam bruuc kopaa, tad acis, tagad visi kauli, kas naakamais?
Re: Visas malas kauli krakðí
05.01.2006 00:08
tu vel aizmirsi par sirdi :D:D, ne jau visi bet locitavas itipasi pirksti , isteniba daudziem cilvekiem ta ir, gribu uzinaat no kaaa no kaaa?
nebruku es kopaa tikai interesejos, vismaz ja seit dabusu kadus pavedienus par iesapejusam leitam, bus stimuls aiziet pie arsta parbaudities...
Re: Visas malas kauli krakðí
05.01.2006 00:17
ja ir skanja kad tu roku pirkstus speciaali krakskjini - tas ir normali. jo vairaak kraskinaasi jo vieglaak buus to izdariit :)
Cate
Re: Visas malas kauli krakðí
05.01.2006 10:41
nu baac, man arii krakshkj pilniigi visas lociitavas... Un saakas tas tikai pirms kadiem 2 meneshiem, kad lietoju antibiotikas ciprofloksicins (laikam), pie blakus paradibam bija teikts, ka varot but locitavu sapes, bet man luuk shie krakskji... :((
Piemeram no rita gjerbjoties man nokrakskj kadas 3 reizes dazhadas vietas.. Kopsummaa pa dienu sanaak daudzas reizes.

sprands arii krakskhj... pilniigi pretiigi..

Biju pie terapeita, bet vinja tikai smaidiija.. laikam neuzskatiija sho paraadiibu par ko nopietnu.. Ieteica nopirkt aptiekaa glikozaminu..
d
Re: Visas malas kauli krakðí
05.01.2006 10:52
Pazvani uz bezmaksas 8000018 (osteoporoze varbut).
veina
Re: Visas malas kauli krakðí
05.01.2006 20:51
Man besîgi krakðí spranda. Doks lika dzert glukazomînu, varbût pârieðot. Dzeru, vçl nepâriet. Pamçìiniet jûs arî.
Man krakðíçja viena locîtava, apçdu 150 gab glukozamîna tabletes- nekrakðí vairs:) jau kâdu gadu nekrakðí:)
zinkarigais.
Re: Visas malas kauli krakðí
05.01.2006 21:58
Nea, pa 3 gab dienâ :)
veina
Re: Visas malas kauli krakðí
05.01.2006 23:42
Oi, tad man daudz vçl jâizdzer1 Es kâdas 50 tik. Tu skaitîji? :)
Nopirku vienu iepakojumu:)
Re: Visas malas kauli krakðí
06.01.2006 00:04
skaidrs paldies. :)
Ne par ko:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 1?
Ziņa: