Reaktîvs artrîts

Aizsāka Martins_R 

Re: Reaktîvs artrîts
22.01.2006 10:13
Jûtu lîdz Martin_R :( Kâdu brîdi es arî biju tâdâ stâvoklî, bet pâris nedçïu laikâ sâpes un pampums pazuda - ìim. ârsts izrakstîja antibiotikas, kuras dzçru, lai novçrstu iekaisumu, kas, iespçjams, izraisîja reaktîvo artrîtu. Jâsaka godîgi, tad kur tas iekaisums bija, neuzzinâju. Man ar viss sâkâs ar labo pçdu. Sâpçm smçrçju Diclac % Gel. Vai Mikaþâne tev neko neieteica pret sâpçm?
to Qwerty

:O

man arî viss sâkâs tieði ar labo pçdu.. un jau mçnesi kâ nepâriet kakla sâpes (pietûcis, it kâ bûtu apsaldçts).
daktere izrakstîja Arcoxia pret sâpçm, bet tas pietiek tikai 1 nedçïai, un pçc tam vairâk neizrakstîja
bukete
Re: Reaktîvs artrîts
23.01.2006 12:49
Zivju eïïu un glikozamînu lietoju ikdienâ. Esmu zaudçjusi 20 kg liekâ svara. Strikti ievçroju strikti veselîgu dzîvesveidu. Vairâkkârt veikti fizoterapijas kursi. Arî attieksmi vajag pamainît. Pçc pusgada bija jûtami rezultâti. Nesaku, ka esmu izârstçjusies,jo zinu,ka tas nav iespçjams, bet recidîvi jau gandrîz divus gadus. Brînums? Diezin vai. Arâjs man uzstâdîja diagnozi - reaktîvais artrîts. Neiesaku ðo ârstu, jo uzlabojumi nenotika, pateicoties viòa ârstçðanai. No viòa parakstîtajâm zâlçm uzbarojos, kas tikai palielinâja slodzi uz jau tâ sâpoðajâm locîtavâm. Viòð ïoti nievâjoði izteicâs par nemedikamentozo ârstçðanu, kâdu es izvçlçjos.
jaaaaa
Re: Reaktîvs artrîts
23.01.2006 18:24
Araajs ir ljoti labs aarsts,sodien pie vinja biju un esmu ljoti apmierinaata ar vinja attieksmi pret manu slimiibu.
jaaaaa
Re: Reaktîvs artrîts
23.01.2006 18:32
P.S.Man ir ljoti smags stavoklis,tapec es uzticos sim arstam...
antonija
Re: Reaktîvs artrîts
23.01.2006 23:33
Es gan par Araju neko labu nevaru pateikt..Pavirshs arsts
jaaaaa
Re: Reaktîvs artrîts
24.01.2006 13:20
Es domaaju ka tas ir atkariigs ne tikai no arsta bet ari no pacienta,citi saprotas labak citi sliktak,kad es biju pirmajaas reizees pie vinja,arii es domaaju taa kaa Juus,bet tagad kad biju vakar,vinjs izraadija ljoti lielu intresi un ieintereseetiibu par to lai man kljuutu labaak,jo mans staavoklis esot ljoti smags,bija patikami redzeet ka aarsts izraada taadas ruupes.Es domaaju ka katrs cilveks ir savaadaaks un katrs saprotas citaadi....
piekrîtu jaaaaa
Re: Reaktîvs artrîts
24.01.2006 14:03
Es arî par Arâju gribu teikt tikai to labâko. Ir nâcies bût pie citiem, bet neko zinoðâki vai iecietîgâki viòi nebija. Arâjs vismaz nosûta uz visiem iespçjamajiem izmeklçjumiem (ja ir norîkojums). Un izmeklçjumu rezultâti taèu ir noteicoðais slimîbas diagnostikâ.
Re: Reaktîvs artrîts
24.01.2006 14:10
Artrîts ir taa slimiiba, kuru manuprât nevar 100% uzticçt arstiem,ir arii paðam jaabuut aktiivam,kaut gan es ljoti labi saprotu ka tas nav viegli.
Arî ar aarstiem ir jaakonsulteejas,jo citaadi ar nevar,slimiiba ir smaga jebkuraa gadijumaa,taa kaa iesaku visiem tureeties kurus sii kaite ir piemekleejusi,ja veelaties varat man atrakstiit!!!!!!!!
nu tâ, beidzot esmu atpakaï no Linezera, 2 nedçïas "ârstçja" artrîtu, atklâja arî îsto iemeslu, ko Stradiòos bij palaiduði garâm (izrâdâs ka pie vainas ir viena no STS :( ), bet nu jau kâ pâris dienas esmu ârâ, un viss atkal pa vecam, sâp visas tâs paðas locîtavas =/
nu kâ lai tâlâk cînâs ar to nelaimi? :(
Man arî bija uzstâdîta diagnoze Reaktîvs artrîts,vairâkus gadus!Kad nepârgâja sâka izmeklçt!Un atklâja audzçju vairogdziedzerî!Izoperçja un pârgâja visi artrîti paði no sevis!
paipala
Re: Reaktîvs artrîts
06.02.2006 10:34

Man atklaaja rektiivo a., man sap loc aukstumaa un mitrumaa.vasaraa nesaap.
Kad aizdzina depresiju mazinaajaas arii saapes.
Bet tomeer veel aukstumaa saap...
Re: Reaktîvs artrîts
08.02.2006 15:45
Mârtiò, veseïojies:)
iesma
Re: Reaktîvs artrîts
08.02.2006 18:10
Reaktîvs artrîts ir hronisks stâvoklis, taèu pacientiem man ðíiet pienâkas valsts kompensçjamie medikamenti. Kaut ko lietas labâ var darît.
Re: Reaktîvs artrîts
08.02.2006 18:12
es laikam beidzot varçðu sâkt savus artrîtu ìençtikas pçtîjumus :))))



Ziòojums rediìçts (08-02-2006 18:16)
Re: Reaktîvs artrîts
08.02.2006 18:16
iesma
Kâ tur ir ar tiem kompensçjamiem medikamentim, kam viòi pienâkas? It kâ sulfasalazînu redzçju kompensçjamo medikamentu sarakstâ, tomçr man bija jâmaksâ 100%. Kâdos gadîjumos ðos medikamentus vismaz daïçji finansç valsts?
aiva
Re: qwerty
09.02.2006 10:16
Pajautâ www.farmacija-mic.lv Tur bija arî viss izskaidrots par kompensçjamo zâïu sarakstu un sistçmu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 6?
Ziņa: