vitamini

Aizsāka Roosi 

Roosi
vitamini
05.01.2006 20:59
sveikas!! ðodien nopirku vitâminus âdai,matiem, nagiem Vitalia Silica, un izdomâju ka tâds fufels vien ir ,jo rakstiits lai redzçtu rezultâtu uz matiem jalieto 6mçneði! Ak dievs., tas man ir pa ilgu:))) Ko domâjat pa ðo tçmu?? Vai kâda lieto ðos vitamînus ?? un vai ir jutusi kâdus rezultâtus?? vai tik ka.......
Kâdus vitamiinus jûs litojat?? (matiem) gribu panâk lai atrak aug un lai ir specîgi
aaa
Re: vitamini
06.01.2006 15:37
ES NELIETOJU VITAMIINUS MATIEM. NOPIRKU MATU MASKU. NEZ VAI BUUS REZULTAATS, GAN JAU BUUS OK:)
Re: vitamini
06.01.2006 15:44
es ar tos vitaminus vienreiz nopirku - matiem, nagiem, ragiem... Jegas nekadas, un izskataas ar peec sapreseta siena :) Es domâju tam tableteem - sajûta, ka salmus ed :))

Man reâli stipri nagi palika (vel tagad ir), kad pirms gada izgâju magnija+Bvit kursu! Bet vienreiz kad nopirku B vitamina kompleksu ar nakts sveces eïïu, mati bira saujaam aaraa.. :(

Vai tad nav noteikts laiks, cik âtri mati aug?
,,,
Re: vitamini
06.01.2006 22:51
Hm, a Tu gribçji, lai pçc nedçïas mati lîdz viduklim? Parçíini vçl, ka mats aug 1, max 2 cm mçnesî. Tâtad pat ja bûs uzlabojums, tas nekâdi neskars visu matu, bet tik jaunizauguðos centimetrus.
Roosi
Re: vitamini
07.01.2006 10:23
nu protams.. protams... ka neizaugs pçc nedçïas lîdz viduklim,bet man pat tas 1cm negrib pa mçnesi izaugt:( un ja izaug tad nolûst. Man ir krâsoti mati (daudz krâsoti) dabîgâ tonî toèna nergibu staigât,gribu ka ir blondus matus.
,,,
Re: vitamini
07.01.2006 10:38
Nus, mans neprofesionâïa viedoklis ir, ka veseli mati un balinâti mati nav îsti savienojami jçdzieni.
imala
Re: vitamini
07.01.2006 14:27
man arî ir gaiði krâsoti mati.jau riktîgi sen krâsoju...un man vçl mati pçc savas uzbûves ir smalki,lîdz ar to tie ir pakïauti riskam,tâ man ðíiet.esmu izgâjusi vitamînu kursu,grûti pateikt,bet ðíiet,ka palîdzçja.lai gan tas bija pçc krietna laika,kad pamanîju,ka tie vairs nekrît kâ agrâk.bet es arî nopietni pievçrsu uzmanîbu matu lîdzekïu izvçlei:izmantoju profesionâlo matu kopðanas kosmçtiku,ko var iegâdâties salonos.grûti pateikt,kas kuram ir labâkais,tas, protams, ir pçc mûsu iespçjâm un ieskatiem,jâmçìina:)Roosi rakstîja:
Roosi
Re: vitamini
07.01.2006 14:27
es jau zinu .!!!!! un piekrîtu 100%,bet ko lai dara??? Man ir bijuði tumði mati zinu atðíiriibu..
Re: vitamini
20.01.2010 13:52
Es sos vitaminus lietoju 2 menesus, un man mati ir par 5cm paaugusies.Plus vel es lietoju Keune produktus matu augsanai(darvas sampunu un losionu).Esmu loti apmierinata.
Re: vitamini
20.01.2010 15:19
Vislabākie ir tautas līdzekļi, tas ir visos laikos izmēģināts un labi darbojās. Matus mazgāju ar lēto krievu ražojuma dadžu šampūnu, saucās "Zeļonaja apteka", maksā ap latu, nav ne vainas. Pirms matu mazgāšanas uzlieku visparastāko Provansas majonēzes masku matiem, aptinu ar polietilēna plēvi un frotē dvieli, noturu ap stundu, tad mazgāju. Rezultāts baigi labs. Mati forši, zīdaini, vijīgi. Par tiem vitamīniem runājot, ir labi te jau augstākminētie Magnijs + B vitamīna kurss. Vēl šad tad der padzert nātru tēju.
Vika
Re: vitamini
21.01.2010 13:31
Jennie

kur var nopirkt to šampūnu "Zeļonaja apteka"? Kaut kā neesu tādu manījusi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 13?
Ziņa: