Raudâðana.

Aizsāka Tîna 

Tîna
Raudâðana.
06.01.2006 09:19
Kas ar mani notiek, vienkârði ne no ðâ ne no tâ paliek man pçkðòi skumji un es raudu...raudu...Seviðíi vakaros. Man pat nav iemesla... nesaprotu. Bet uznâk tik slikta sajûta, kaklâ kamols un raudu. Kas ar mani notiek?
Ezitis
Re: Raudâðana.
06.01.2006 09:42
A ko tu dari tad vakaraa, par ko domaa?
Re: Raudâðana.
06.01.2006 09:57
varbût, pçdçjâ laikâ sakrâjuðas daudz emocijas, kas tâdâ veidâ lauþâs uz âru? un tad tas ir tikai labi :)
Tîna
Re: Raudâðana.
06.01.2006 10:46
Vakarâ es eju gulçt. Domâju ka vîrs mani nesaprot, nemâk mani maigi samîïot...tik knaibît un spaidît...un man vienkârði ir slikti un raudu.
gh
Re: Raudâðana.
06.01.2006 10:49
pusmuuzha kriize.
A:
Re: Raudâðana.
06.01.2006 10:54
gh

cik gados tad ir pusmuuz kriize, ko?

Tina:

izrunaaties ar savu viiru esi meeginaajusi?
olga
Re: Raudâðana.
06.01.2006 11:26
Labriit gh.Tev uz visaam kaiteem viena diagnoze - pusmuuzha kriize:)) Lai Tev jauka diena!
gh
Re: Raudâðana.
06.01.2006 11:35
olga,
redzu, ka ar Tevi iet uz labo pusi, lai Tev jauka diena ar ;)
poga
Re: Raudâðana.
06.01.2006 12:18
Es arî raudu, daþreiz..kauns jau teikt, bet raudu skatoties filmas un pat reklâmas ..piem tâ suòu barîbas reklâma "mçs esam par suòiem"..nopietni!!!
Es jau domâju ka laiks aizbruakt lîdz Tvaika ielai, bet tad sapratu, ka darbâ allaþ esmu pozitîvâ, smaidîgâ darbiniece, mûþdien mierinu draudzenes un drauugus, un savas negatîvâs emocijas un pârdzîvojumus iekonservçju sevî..tad nu sanâk raudiens skatoties vai lasot kâdu emocionâlu gabalu :)

asaras ir labi...paraudi, paliks vieglâk, gan pâries tas viss
Tîna
Re: Raudâðana.
06.01.2006 12:20
nav man nekâds pusmûþs vçl...tikai 25 gadi.
poga
Re: Raudâðana.
06.01.2006 12:27
25 gadi starp citu manuprât trakoti depresîvs vecums jaunai sievietei...jâizspçlç miljons kombinâciju galvâ...vîrs vai draugs, bçrns vai karjera, karjera vai attiecîbas, dzîvoklis vai mâja, kredîts visa mûþa garumâ vai pagaidît...nojûgties var ne pa jokam.... a bioloìiskais pulkstentiòð tikðí..apkârt visi pçrk jaunus dzîvokïus, precas, dzemdç sîèus, ðíiras....

Tîna, skan stulbi...aizej uz solâriju, paòem labâko draudzeni/mâsu...aizej ðoppingâ, vienkârði ieritinies kafûzî un padomâ, ka Tev taè viss ir kârtîbâ....
gh
Re: Raudâðana.
06.01.2006 12:54
piekriitu pogai, trakaa laikaa mums visiem palaimeejies dziivot... un veel taa reklaama par sunjiem :DD

+ Tiina, Tev shkjiet, ka apmekleejot solaarijsu un lietojot e-paartiku, Tu nodziivosi ilgaak par 50 gadiem ?! ;) kaa jau teicu - pusmuuzha kriize.
Re: Raudâðana.
06.01.2006 13:06
to poga
Labi, gan uzrakstiji.. Pa galvu tieðâm grozas visaadas domas... Domâ vecums shis pie vainas?
Ezitis
Re: Raudâðana.
06.01.2006 13:13
Man 25, un tiesi taa ir, ka jaizvelas un nevar izveleties, un man liekas, ka nakotnee ir garanteta vienigi novecoshana:) un raudu es filmas obl?ati, tadas ka Forests Gamps, nu kaa tur var neraudat!
poga
Re: Raudâðana.
06.01.2006 13:53
nu re, es jau domâju ka tikai viena savos 26 tâda domîga...
jâ meitenes, ma liekas ðis ir tas vecums, kad mçs sâkam sevi apzinâties kâ sievietes un savas dzîves veidotâjas, nu un tad arî iestâjas tas trakais moments, kad gribas visu un uzreiz, pareizi un bez rûgtâs aplauðanâs,un lai viss tik pat skaists un forðs kâ TV, kâ reklâmâ, kâ citiem.... tad kad nolaiþâs uz zemes, tad raudiens vien nâk....
bet nav taèu tik traki!!I Mums visâm ir kâds, kâdi kas mûs mîl, piedomâ, mçs taèu visas vismaz kaut ko esam sasnieguðas (kaut vai labu v-skolas atestâtu :), parasti kad esmu jau asarâs un puòíos notinusies, ar draudzeni sakâm...mums taèu ir labi, a âfrikâ bçrni badu cieð :)))
Re: Raudâðana.
06.01.2006 13:56
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:23 by Runcene.
ievuciic
Re: Raudâðana.
06.01.2006 14:17
Man tâdas sajûtas uznâk apmçram 3-5 dienas pirms mçneðreizçm un tâ jau kuro mçnesi - vienkârði paliek skumji, jûtos nemîlçta un nesaprasta. Agrâk arî dusmojos uz draugu, ka viòð mani tâdâs reizçs nesamîïo, bet vçl pasaka kaut ko no sçrijas "ko tu tâda - nekâda" - vçlâk sâku meklçt kopsakarîbas un sapratu, ka tas ir saistîts ar hormonâlajâm pârmaiòâm. Tagad, kad uznâk ðîs "smagâs dienas" ïaujos emocijâm.... laikam tas arî ir tas sauktais PMS....


Ja tas stâvoklis tev nav saistîts ar PMS, bet ir patstâvîgi - varbût tâ jau ir depresija....
Puuce
Re: Raudâðana.
06.01.2006 14:39
Ar mani ir taapat. Domaaju,ka tas ir depresiivais staavoklis ziemaa... taada kaa gruutsirdiiba bez iipasha iemesla...kaut gan iemeslu vienmeer var atrast ;)
Re: Raudâðana.
06.01.2006 15:04
jaa, puuce, es ar tam izskaidrojumu mekleeju saules truukumaa... Padomaa, cik gan sen taa pa iistam spiideeja vairaakad dienas peec kaartas... Ko tik Latvijaa, katru ziemu nav jaaparciesh..

Kaa teica man viena pazîstama ârste, lai dzîvotu Latvijâ ir jâbût ljoti labai veselibai!!!
Re: Raudâðana.
06.01.2006 15:14
Saules trûkums ir tikai iegansts. Tas ir jûsu iekðçjais stâvoklis.
gh
Re: Raudâðana.
06.01.2006 15:16
mhm juus esat sievietes... taads ir izskaidrojums.
Re: Raudâðana.
06.01.2006 15:20
Un ja mani ðitâds laiks nevelk uz depresiju, tad ko, neesmu sieviete???
Re: Raudâðana.
06.01.2006 15:33
Mellene, priecâjies, Tu esi stipra!!! :)
protams tas ir mûsu iekshçjais stavoklis, kurð lielâka vai mazâkâ mera atkarîgs no ârçjiem faktoriem.
poga
Re: Raudâðana.
06.01.2006 15:33
nav atðíirîba sievietes/vîrieði, katrs tiek ar drûmo laiku un dzîves apâtiskjiem mirkïiem kâ mâk...cits labâk, cits ne tik labi.

Kâdam ziemâ vajag sauli, citam sniega dçli, vçl citam - saldumus. Ir labi ja cilvçks apzinâs kas ar viòu notiek, tâ teikt "kontrolç"savu depresîvo noskaòu un mâk ar to cînîties ar saviem lîdzekïiem. To var iemâcîties izmçìinot daþâdâkâs lietas..var jau sâkt "ðpikojot"no draugiem, tuviniekiem... varbût savas "zâles pret grûtsirdîbu" atradîs nejauði.
Re: Raudâðana.
06.01.2006 15:44
Kleo, man vienkârði ðis laiks patîk:) Laika apstâkïi manu garstâvokli îpaði neietekmç. Ja nu vienîgi ir ïoti auksts un man salst.
Ogijs
Re: Raudâðana.
06.01.2006 16:35
Suòu barîba, sakiet? Jâraud uzreiz? Un ko tad lai dara nabaga vîrieði, kuriem ik dienas tiek potçts no tâ paða TV, ka pçc 40 bûs vairs tikai èurâðana un arî tad ar lielâm grûtîbâm, ja tûdaï neskriesim uz aptieku pçc prostamola? Raudât tâ kâ neklâtos, bet riebîgi ap dûðu ir tik un tâ. Bet galvenais - tâs visas ir pilnîgas muïíîbas. Varbût kautkur likumdoðanâ tomçr varçtu atrast kâdu pantu, kas aizliedz smadzeòu pûderçðanu plaðsaziòas lîdzekïos?
Re: Raudâðana.
06.01.2006 16:40
Jaaaaaa, kas tik tur nav: slimas kâjas, krakðíoðas locitavas, izzûdoða redze...utt.utt.utt...bet tik un tâ sievietçm jâraud briesmîgâk, kas tikai nav vajadzîgs sievietçm...:-)))
Re: Raudâðana.
06.01.2006 17:01
pastaasti viiram kaa tu juuties un ka veelies sanemt vairaak maiguma un miiluma no vinja puses...
anja
Re: Raudâðana.
06.01.2006 17:07
Man jau liekas reâli skumja situâcija - cilvçkam gribas mîïumu, maigumu, bet tas otrs to nesaprot. Nezinu, ko nozîmç tas "tik knaibît un spaidît", bet pçc îpaðas iejûtîbas un izpratnes neizklausâs.
Un no otras puses, grûti ar cilvçkiem, kas bez taustâma un konkrçta iemesla nepârtraukti sçro un jûtas nelaimîgi un þçlojami. Gribas kârtîgi sakratît (vai paknaibît un paspaidît:))), lai attopas un beidz vienreiz vaidçt. Reiz dzirdçju divu draudzeòu sarunu, kas man ïoti dziïi iespiedâs atmiòâ. Viena teica otrai: "Zini, ja mana mamma gadiem nebûtu mocîjusies ar depresiju, es tevi nespçtu saprast." Arî es vienkârði nespçju saprast depresijas mocîtu cilvçku. Mçs, kas esam no dabas optimisti, cînâmies ar dzîves grûtîbâm kâ nieku, esam stipri un laimîgi, un vienkârði nesaprotam cilvçku, kam it kâ dzîvç viss ir OK, liekas - tik daudz kas ir dots, bet viòam viòð ieslîdzis skumjâs un nespçj izrauties. Un ko lîdz teikt: sapurinies, domâ pozitîvi. Katrs jau labprâtâk domâtu pozitîvi, ja vien prastu.
Ar to es gribçju teikt – Tîna, ja tavs vîrs ir bezjûtîgs cilvçks, kam interesç tikai savu vajadzîbu apmierinâðana un tavas izjûtas ir vienaldzîgas, tad tur viss ir skaidrs un asarâm ir pamatots iemesls. Ja viòð ir jauks un sirsnîgs cilvçks, bet vienkârði nespçj saprast tavu raudulîbu, kam it kâ nav iemesla, tad vairâk saprast vienam otru ir jâmâcâs jums abiem, arî tev. Visu var izrunât, visu var otram izstâstît, ja ïoti cenðas. Lai veicas.
kultûrists
Re: Raudâðana.
06.01.2006 17:21
vienkârði - PMS!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 16?
Ziņa: