Sociâlâ fobija

Aizsāka bono 

bono
Sociâlâ fobija
06.01.2006 14:21
es gribçtu zinât, vai pie mums ir tâda anonîmo sociofobiíu biedrîba vai kaut kas tamlîdzîgs. Internetâ nevar atrast informâciju par tâdu.
varvara
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 14:55
Nu bet Tu padomâ loìiski - kâ sociofobiíi var radît savu biedrîbu, ja tiem bail no ïauþu pûïiem vai, smagâkos gadîjumos, no cilvçkiem vispâr? Ja nu vienîgi kâds psihoterapeits vai sociofobiía tuvinieks saòemtos un tâdu saorganizçtu, bet nu nav gan dzirdçts. Bet vispâr derçtu tâda. Nez, vai iztekta nepatika pret masu pasâkumiem un tautas pulcçðanos lielos baros arî ir sociofobija? Tad man arî ir. Nu tâ te - sociofobija.
Ry
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 15:07
Domaaju, ka visdriizaak probleema ir tam baram, puuliim........
Aitu sindroms=)
bono
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 15:08
nu labi, varbût ne gluþi biedrîba, bet katrâ ziòâ es gribçtu zinât, vai tiek veikta grupu terapija
lalala
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 15:54
bono cik tev gadu?
bono
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 16:15
lalala, man ir 23
Zzz
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 16:21
Man ir lielas auditorijas prieksa uzstasanas fobija :-
bono
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 16:28
Zzz, iedomâjies, kâ tas bûtu, ja gandrîz jebkura sociâla aktiviâte tev radîtu tâdu saraukumu un bailes, kâ uzstâðanâs lielas auditorijas priekðâ, un tu sapratîsi, cik murgaini ir slimot ar sociofobiju :(
lalala
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 16:34
kas tev shito diagnozi noteica?aarsts?
bono
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 16:37
es pats to noteicu, kad pavisam nejauði pirms apmçram pus gada atklâju, ka ir tâda sociofobija. Iepriekð domâju, ka vienkârði esmu tâds idiots, bet izrâdâs, ka pasaulç ir desmitiem tûkstoði tâdu, kâ es. Tas bija ïoti dîvaini - lasît citu cilvçku dzîvesstâstus sociofobiíu forumos un konstatçt, ka viòiem ir tieði tâdas paðas problçmas, kâ man
bono
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 16:39
bet es ârstçjos, tikai tas ir ïoti grûti, brîþiem nolaiþas rokas, ir grûti saòemties, visu laiku jâpârvar tâs bailes un satraukums
Es tâda pati
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 17:46
Ðo diagnozi sev piedçvçju prims pâris gadiem.Tas sâkâs ar uzstâðanos uz skatuves,pçc tam-jau sapulcçs,tad jau -mâjas viesîbâs utt protams,iepirkðanâs lielveikalâ vienai...atkrita vispâr.
Zini ko-es vienkârði gâju tanî veikalâ iekðâ un izbaudîju visas tâs pretîgâs sajûtas un mçìinâju íert pat kaifu no tâ.Zinu,ka tâ nav mirstam kaite,kopð uzzinâju,kâ to sauc.Sirds neapstâsies un es neìîbðu..Tâ nu sev to saku un eju.
Pirmâs reizes lietoju xanax.Tad pamçìinâju bez.Ârkârtîgi svarîgi ir sev teikt,sevi pat lamât,da jebko,kas iedarbojas. Svarîgi ir skatîties uz cilvçkiem un mçìinât smaidît un sevi cik var iespaidot.
bono
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 18:04
man prieks par tevi, bet mans gadîjums ir smagâks, man gandrîz visas problçmas ir iedzimtas. Bet tikt galâ ar to var, to es zinu, jo pats jau esmu progresçjis, tomçr brîþiem uznâk melnie un ir sajûta, ka esi atkritis atpakaï tur, kur tu biji, kad sâki ârstçties
Ezitis
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 20:35
Pamedini atrast kadu grupas terapeitu un tikt kada parastaa psihodramas grupaa. Tur tu iemacisies runat ar citiem, darboties kopaa ar citiem. Man nav sadas fobijas, bet man ir bijushas saskarsmes problemas ar citiem. Mani netraucee pulis, bet mani dikti visi besija. Man grupa lieliski palidzeja. Tadas grupas ir daudz, varu nosaukt paris uzvardus, dr. Vanaga, dr. Vagele, dr. Varpa. Vispar terapeitu lapa jabut info, ka ari psihologijas pasaules lapa ir labi raksti atrodami par grupam. Lai veicas!
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 20:37
man ir fobija no nepazistamiem cilvekiem un nepazistamam vietam, tas ja viens pats tur esu. :), loti tracina tas. bet kad pierod tad vairs neka nav.
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 21:38
Mani besî , ja jarunâjâs ar cilvçkiem, ar kuriem negribu sarunâties. Kas tâ ir par fobiju?
bono
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 23:11
Mellene, tas vienkârði ir besis :)
Ezitis
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 23:12
To Mellene: manuprat tas ir normali, ka besii runat ar tiem, ar kuriem negribas runat. Man personigi besii, ka mani uzrunaa nepazistami cilveku, lai pateiktu, ka manam velosipedam ir interesanta protektora riepas. Nopietni, man taa ir bijis, un tadaa situacijaa es mulstu:)
bono
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 23:13
Eziti, paldies par ieteikumu. Bûs vien man jâârstçjas ar grupas terapiju. Man paðam liekas, ka tas priekð manis bûtu visefektîvâkais veids, kâ izârstçties
Re: Sociâlâ fobija
06.01.2006 23:51
Bono: man ir besis!!!! tas ir precîzs apzîmçjums manam paðreizçjam stâvoklim:-)))
Re: Sociâlâ fobija
07.01.2006 00:19
Man arî laikam ir tas pats, bet man tas ir ar iemeslu, ka esmu redzes invalîds un bçrnîbâ izbaudîju daudz apsmiekla no vienaudþiem. Tagad visu laiku liekas, ka man aiz muguras kâds òirdz, tâpçc esmu tâds sarâvies, baidos citiem virsû skatîties un vispâr uzsâkt sarunu. Grûti bûs tikt galâ, vienîgais, mçìinu attîstît sevî tâdu biðíi vienaldzîbu, iziet ârpus sevis un neanalizçt visu laiku - ko kâdâ situâcijâ teikt, kâ rîkoties; mçìinât visam ïaut iet savu gaitu nevis visu laiku domât - atkal neto pateicu vai vajadzçja to un to darît savâdâk...
bono
Re: Sociâlâ fobija
07.01.2006 00:35
mix, ja tu gadîjumâ lasi krieviski, ir tâda lapa, kurâ ir daudz visâdi labi raksti un arî forums. Tas forums gan nav diez ko labi apmeklçts. Vislabâkais raksts tur ir ðis: http://socialanxiety.nm.ru/overcoming.html
Tev jau laikam nav gluþi sociofobija, bet tomçr daudz kas noderîgs var atrasties tajâ lapâ
Nu un vçl ir divas angliskâs vietnes, tur apmeklçtâju ir burtiski simtiem un tûkstoðiem:

http://www.socialphobiaworld.com

http://www.socialanxietysupport.com/
Re: Sociâlâ fobija
07.01.2006 23:06
Ðeit arî ir- angliski

http://www.susunweed.com/weedforum/viewtopic.php?t=11136
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 23?
Ziņa: