beerninjs

Aizsāka bitiite 

bitiite
beerninjs
08.01.2006 22:43
Gribu beerninju,bet tas nav iespeejams.....vairaaku iemeslu deelj.
1.esmu slima un tagad bernus dzemdet nevaru
2.nav uzticama viiriesha blakus(virietis ir bet paljauties uz vinju nevar)
ai veel milzum daudz iemeslu,bet gribas par kadu rupeties,kaut gan zinu ka ti nespeeshu....pati ar sevi galaa netieku...esmu mulkje
Ezitis
Re: beerninjs
08.01.2006 22:47
Hmm.. A kapec mulke, tavaa textaa nevaru atrast neko mulkigu :)
Re: beerninjs
08.01.2006 23:03
adoptç bçrnu
bitiite
Re: beerninjs
08.01.2006 23:08
Esmu par jaunu...man tikai 19,bet saprotu arii to ka beernam ir veel par agru.....
Re: beerninjs
08.01.2006 23:12
nu tad nopçrc kucçnu un rûpçjies par viòu, kamçr meklç uzticamu vîrieti :)
,,,
Re: beerninjs
08.01.2006 23:14
Bçrns nav risinâjums vientulîbas vai nevajadzîguma sajûtas vai jebkâdu citu problçmu mazinâðanai/likvidçðanai. Nepareizi motîvi Tev tai bçrnu gribçðanai manuprât. Egoistiski.
Gribi rûpçties- paòem kaíi. lai gam pati jau saki, ka rûpçties ta nespçsi.Kaíi ar þçl.
Re: beerninjs
08.01.2006 23:34
O, man ir kakjis. Kam vajag , piesakaas. Mazs, labs, tiigheru kraasas. Tobish striipains. Kakjeniite. Vareetu jums sagaadaat daudz prieka:)
Re: beerninjs
08.01.2006 23:43
bitiite

Vai nav taa ka tu paaragri streso? Tev tachu tikai 19.
Re: beerninjs
09.01.2006 00:36
tu paaudzies meiteniit.kad tiinju vecums tev paaries tad arii buus gan beerns gan viirs.

es tieshaam ieteiktu panjemt ku! kakjiiti,tici man tas tev buus kaa beerns tieshaam!
bitiite
Re: beerninjs
09.01.2006 10:57
Patiesiibaa man jau ir viirs un tiinju vecums ar jau sen garaam,ta kaa bez apvainojumiem...
Re: beerninjs
09.01.2006 11:05
19 veel ir tiinju vecums... :) (nineteen)
saika
Re: beerninjs
09.01.2006 11:42
Vai kâ man nepatîk bût ciniskai, bet "vîrs ir, bet païauties uz viòu nevar".
Kâpçc tad pa galvu kaklu skrçji precçties, kur dega? 19 gadi tikai un jau nelaimîga laulîba. Þçl.
Re: beerninjs
11.01.2006 13:38
Gribçðana ir viens. bçrniòð nav nekâda mantiòa. Tâs ir rûpes un sasietas rokas uz visu atlikuðo dzîvi.es dzemdçju 27 gados un neuzsakatu ka tas bûtu vçlu. Mans ieteikums tev ir izbaudi jaunîbu kamçr vçl vari un kamçr vçl nenes atbildîbu par kâdu mazu bezspçcîgu dvçselîti,pareizâk sakot kamçr vçl rokas nav sasietas,bet janu tomçr velme ir tik liela tad kâdu laiciòu pastrâdâ par auklîti kâdam bebîtim. Nopelnîsi naudiòu un gûsi pieredzi. Varbût tad uz kâdu laiku ði aplamâ velme tavam vecumam uz kâdu laiku atkâpsies.Lîdz laikam kad kïûsi pactâvîgâka,nobrieduðâka un bûs droðs plece uz kura atspiesties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 10?
Ziņa: