Kâ guïam

Aizsāka Rutks 

Rutks
Kâ guïam
12.01.2006 17:48
1. naktî kad Tu guli, elpo caur muti vai degunu???
2. vai apgrieþoties uz otriem sâniem Tu pamosties??

liet tâda, ka agrâk ka biju tînis gulçju kâ nosists, bet tagad ik reizi pamostos, lîdzko pârgrieþos uz citiem sâniem. Un tâpat ir ar elpoðanu, agrâk elpoju caur muti, bet tagad tas vienkârði nav iespçjams, tagad tikai caur degunu. Ko teiksiet, tâ var bût, pie normas???
.....
Re: Kâ guïam
12.01.2006 21:00
jâelpo bûtîbâ ir caur degunu 0 acîmredzot atrisinâjuðâs deguna problçmas... arî es pamostos, grieþoties uz otriem sâniem un vispaar man ðtruntîgs miegs...
Rutks
Re: Kâ guïam
13.01.2006 14:56
vai tieðâm neviens uz pasaules nemçdz gulçt????
signe
Re: Kâ guïam
13.01.2006 15:48
es guïu! ;)
1. kad guïu, nezinu kâ elpoju. refleksi strâdâ
2. guïu tikai uz vçdera, negrozos, nepamostos (bet elpoju joprojâm! :DDD)
Re: Kâ guïam
13.01.2006 16:13
1. elpoju caur degunu, tas tachu normaali, neizkalst mute, un siekala netek pa vienu vaigu, kad uz saaniem gulj :))))
2. grozos, bet nemostos. Mostos ja sega pazudusi, no aukstuma.



Ziòojums rediìçts (13-01-2006 16:14)
PuMa
Re: Kâ guïam
13.01.2006 16:31
ha,haa..
laba tema..
Es piemeram elpoju caur degunu (protams, ja vinjsh nav ciet).. Gulju uz vedera, bet diezgan biezhi pa nakti grozoties mostos.. Ne vienmer, bet nu.. ;)
Ezitis
Re: Kâ guïam
13.01.2006 17:04
Es elpoju gan caur degunu, gan muti, kaa nu kuro reizi, un es pat nezinu vai naktii grozos, jo parasti nogulu lidz ritam nepamodusies. Citadi ir, kad ir liels fizisks nogurums, tad miegs ari tads vajs. Vajadzetu but otradi, bet taa nu man ir.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 12?
Ziņa: