Nicorette plâksteri?

Aizsāka Pajolis 

Pajolis
Nicorette plâksteri?
12.01.2006 22:20
Ev...gribçtu dzirdçt atsauksmes par tiem plâksteriem...nu nicorette...nu,tie -kas itkâ samazina velmi pçc cigaretes???Kâdam ir palîdzçjis- ir vçrts pirkt???
Jaa, man arii interesee ... A cik vinji vispaar maxaa ??
Edþa
Re: Nicorette plâksteri?
12.01.2006 22:25
Nu nezinu par plaaksteriem, bet es esmu lietojis Nicorette kozljenes taas man vienmeer ir liiidz gadiijumiem ja slinkums iet uzpiipeeet vai arii ja ienaak praataa atmest pa visam.....
Pajolis
Re: Nicorette plâksteri?
12.01.2006 22:34
Njâ..koðïenes esu lietojis...man palîdz,bet pretîgas.A plâksteri???????????
Edþa
Re: Nicorette plâksteri?
12.01.2006 22:38
Vienai paziòai kas lietoja plâksterus sâkâs baigâ alerìija, moð tapçc ka viòa to lietoðanas laikâ uzsmçíçja ko noteikti nedrîkstçtu darît jo tie ir spçcîgi....
Gribeetu taadus pameegjinaat .....
,,,
Re: Nicorette plâksteri?
12.01.2006 22:56
Nu nez. Es savâ laikâ savam cienîtajam uzdâvinâju, aplîmçjâs no vienas vietas un turpinâja pîpçt kâ Dievs. Tad tie maksâja Ls7, bet tas bij pirms 7 gadiem. Karoèe- ja nav motivâcijas, nekâdi plâksteri nelîdz, ir motivâcija- nafig plâksteri.
Nju domaaju, ka vinji k-cik jau paliidz gan ... K-gan jaasaka, ka motivaacija vajadziiga !!!
olga
Re: Nicorette plâksteri?
13.01.2006 12:30
Plaaksteri vajadziigi,nu taas manas domas,jau luukojos aptiekaa,maksaa ap 6 ls.Man ir motivaacija labu labaa,smeekjeetaajas staazhs 20gadi,tagad nesmekjeeju jau 1.5 meeneshus bet....nenormaali palielinaajusies apetiite.Kaa jau te raxtiiija,praats nespeej atshkjirt sajuutu - gribas eest vai gribas piipeet.Tamdeelj jaapeerk buus vien plaaksteri,citaadi galu dabuushu no paareeshanaas.
Eredisfunks
Re: Nicorette plâksteri?
13.01.2006 15:15
Mans tçvs bez plâksteriem atmeta smçíçðanu. Kad dabûja plauðu vçzi, apmçram mçnesi pirms nâves atmeta smçíçt, turklât nevis tâpçc, ka gribçja izveseïoties, vai bija stiprs gribasspçks, bet tamdçï, ka bija tiktâl izmocîts, ka ne smçíçt, ne 25g melnâ balzâma, kas tik iepriekð dikti garðoja, negribçjâs.

Tâka, katram var pienâkt brîdis, kad atmetîs smçíçðanu pats no sevis :) Nav îpaði jâiespringst.
Vajadzîba tieði pçc nikotîna pazûd pçc dienas vai pâris dienâm. Galvenais-paliek pieradums - ar pîpçðanu saistîtais process, rituâli- paliek it kâ tukðuma sajûta, kuru vajadzçtu mçìinât aizpildît ar ko citu.
Vajag stingri nolemt - no tâs dienas tikiem un tikiem es nesmçíçju un tâ arî darît.
Nedrîkst sevi þçlot un vçl vienu pçdçjo, vai pçc nedçïas - nu tikai vienu. Tas ir tas pats, kas alkoholiíi - nevari un viss. Sâksi ar vienu un aizbrauksi...
Bet plâksteri utt. ir muïíoðanâs. Grûtâkais ir pieòemt lçmumu-ðo konkrçto datumu. Es viòu noteicu apmçram pusgadu iepriekð un tad pamazâm es un mana zemapziòa to sagremoja, un noteiktajâ datumâ es jau biju samierinâjies ar likteni, ka jâatmet un atmetu. Turos jau gadu. Un noturçties ïoti palîdz tas, ka vairs negribu otreiz sâkt nobriest atmeðanai.
Lai daþreiz joprojâm kâdâ konkrçtâ situâcijâ ienâk prâtâ doma - cik labi bûtu uzpîpçt, Bet turos.
Plaxreri maxaa 12.75ls!!! iekshaa 7 paconas-vienai nedeelai....16 hr iedarbiiba-no riita uzliimee-vakaraa plees nost....Kopaa ciklaa ietilpst 3 meeneshi-tad nu pareekiniet mani miiljie....leeti tas nav-bet veseliiba svariigaaka....!! Turklaat visas dziives garumaa
Re: Nicorette plâksteri?
17.03.2010 18:22
Manā laikā šamie maksāja lētāk, bet nu, nostrādāja, pīpēt atmetu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 25?
Ziņa: