par grûtniecîbas iestâðanâs varbûtîbu

Aizsāka klaudija 

situâcija tâda, lietoju NuvaRingu (hormonâlo riòíi), pazuda libido un tamdçï pârstâju lietot(ir riòíis bet nav seksa),protams izòçmu riòíi pçc grafika,sâkâs mçneðreizes , mçneðreizes beidzâs un (sanâca) samîlçties ar vîrieti bez izsargâðanâs.... vai ir teorçtiska iespçja palikt stâvoklî (no pirmâs mr dienas skaitot tâ bija 7 diena)
Teorçtiska iespçja ir vienmçr.
nu bet praktiska
Par praktisko Tavâ gadîjumâ mçs uzzinâsim tad, kad Tu paliksi stâvoklî. Iespçja ir gana maza. bet ir.
bïin,nu gan baigie
es te prasu pçc palîdzîbas,nu nomierinat mani
Palîdzîba bûtu samelot, ka Tu nekâdâ, nekâdâ, nekâdâ gadîjumâ nevari palikt stâvoklî?
Iepriekð lîdzîgâs diskusijâs bija sievietes, kas stâstîja, ka esot palikuðas stâvoklî 4. cikla dienâ...
,,, jau parasti skarba, bet ðoreiz es arî piekrîtu.
es paliku stavokli pirmajas dienas pec menesreizem....taka iespeja ir vienmer,ari ar tabletem,spiralem paliek stavokli....
Re: par grûtniecîbas iestâðanâs varbûtîbu
13.01.2006 15:48
ja Tev shis cikls bus îpaði îss (bet to jau nevar paredzeet, cik garsh ciklls buus), tad ir normala iespeja palikt stavoklî.
Var grutnieciba iestaaties gan 7 gan 22 dienaa- visaadi briinumi dzirdeeti, bet domaaju norma taa nav. Ja arii esi staavoklii, tad diez vai var kautko mainiit tagad.... Nopeerc testu un paarbaudi peec laika- lai sirds mieriiga.
vinjsh Tevii beidza vai izmantojaat paartraukto seksu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 9?
Ziņa: