galvas un sprandas stîvums

Aizsāka stîvene 

lieta tâda, ja es regulâri ik pçc 4 stundâm neiedzeru kafiju man piemetas pamatîgas galvassâpes un sprandas stîvums, lauþ arî kaulus. Ko tas varçtu nozîmçt???
Alstere_m
Re: galvas un sprandas stîvums
15.01.2006 14:42
Pameegjini kaadu kafijas kruuzi aizvietot ar pilaateem, kalaneetikas, jogas nodarbiibu. Reizeem, kad juutu galvassaapes naakam virsuu, speciaali aizeju uz sporta klubu un shiis pamuuk;)))
Arri esmu lila kafijas dzeeraaja, bet no iztruukuma galva nesaap. Toties sprands/mugura neaaap, stiivuma nav. Lai arii 100 gadi pie datora jau...
Kafiju vairaak kaa 2tasiites (1 kruuze) dienaa nevajadzeetu dzert, bet ja ljoti vajag kofeiinu dzer Guaranu (ne jau to kas aptiekaas).

Bet ja stiivums utt... vai nu nervu sisteemas darbiibas trauceejumi vai arii fiziologjisks kaiteejums, bet ja jau paliidz kafija...
kur tad var iegâdâties îsto Guaranu???
vingroðanu arî esmu mçìinâjusi, bet no tâs sâkas vçl lielâka pulsâcija galvâ...
permite
Re: galvas un sprandas stîvums
16.01.2006 08:36
jâ, kas ir tâ guarana?
Re: galvas un sprandas stîvums
16.01.2006 08:48
guarana ir tads auglits (aug krumos).
Effekts lidzigs kafijas efektam, spriganums, labaka asinrite utt., tik ta beda, ka pie guaranas regularas lietoshanas pierod un tad ir slikti.
zane
Re: galvas un sprandas stîvums
16.01.2006 08:54
jâ, man lîdzîgas problçmas, ko darît?
zane
Re: galvas un sprandas stîvums
16.01.2006 12:43
uûûûûû! nu gudrîði palîdziet ar zelta padomiòu!
bet ja jau rada atkarîbu, tad jau nevar lietot katru dienu:(
jana
Re: galvas un sprandas stîvums
18.01.2006 08:17
domâju, ka atkarîba tik âtri nerodas, tas ir tâpat kâ ar kafijas dzerðanu. ja jûtas labi , var nedzert.
Viks
Re: galvas un sprandas stîvums
30.04.2008 13:34
varbut kads zin kur Guarana varetu nopirkt. es sheit nedomaju to ko pardot aptiekas.
Gribu "tikko" no kruma. nu respektivi pashus augljus.
Normâli guarana aug Dienvidamerikâ. Enerìijas dzçrienos, ko pârdod kâ limonâdi, daudzos ietilpst guarana. Izraisa atkarîbu jeb pieraðanu.
Re: galvas un sprandas stîvums
30.04.2008 22:53
Guarana ko izraisa? :D
Nemuldat tak ko nezinat :D
Guarana ir kofeiina avots... taapat kaa kafija, kakao un vel shaadi tadi augi ;) Nekas cits... guarana NAV viela ;)

Augljus nevar nopirkt. Un no vinjiem liela jeega nebuutu... sporta bodees ir shkjidrais guaranas extrakts.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: galvas un sprandas stîvums
01.05.2008 00:21
Mateus, es lasu avîzes, klausos radio un man interesantas lietas LABI atceros. Guarana nevis kâ viela vai auglis tajâs limonâdçs atrodas. Ekstrakts, sula- es nezinu, neesmu pârtikas tehnologs. Radio teica, ka enerìijas dzçrieni satur guaranu un tâ ir viegla narkotiska viela. Izdomât man nepatîk-es to pa radio dzirdçju. Melot, ðíiet, viòiem nebija iemesla.
Re: galvas un sprandas stîvums
01.05.2008 15:29
stîvene - galvassâpju laikâ pamçri spiedienu. Kâ arî neirologa konsultâcija lieti noderçtu.
Viks
Re: galvas un sprandas stîvums
07.05.2008 15:04
esmu merijis spiedienu pie galvas sâpçm, bet neko nemanîja.
jadzer bûs guarana :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 17?
Ziņa: