LOROZÎVS

Aizsāka www 

www
LOROZÎVS
22.01.2006 01:50
Vai "Lorozîvu" var lietot tikai tik ilgi, kamçr saglabâjas pirmie saaukstçðanâs simptomi, jeb - to var lietot arî profilaksei (piemçram, tagad ziemâ - ârâ ejot)? Ja var, tad cik ilgi to ieteicams lietot (bçrnam - 5 g. v.)? Varbût kâds var palîdzçt ar padomu?
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 15:45
lietosanas instrukcijaa nav mineets?
www
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 16:04
Nav! Arî aptiekâs zina pateikt tikai to, kam ðî ziede domâta. Citâdi jau nejautâtu :)
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 21:32
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:31 by Runcene.
zâlîte
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 21:57
Par bçrniem nezinu, bet uz sevis esmu daudzkârt mçìinâjusi, gan profilaktiski, gan ârstnieciski. Koþ, grauþ, nu nav patîkami. Par efektu varu teikt tâ - vienalga saslimu :)
Mans subjektîvais viedoklis - Humer ir lietoðanâ daudz patîkamâks un efeksts nesalîdzinâmi lielâks!
www
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 23:07
Lietojam arî Humer - profilaksei - visu cauru gadu (iesnu tikpat kâ nav bijis, bet kakla iekaisumi gan). Lorozîvs vairâk interesç tieði tâdçï, lai pasargâtu kaklu. Esmu dzirdçjusi, ka Lorozîvu var lietot lîdztekus Humer - papildu efektam. Man jau arî ðíiet, ka tas der kâ profilaktisks lîdzeklis (pretçjâ gadîjumâ bûtu kâda norâde uz iepakojuma vai pamâcîbâ bûtu kas teikts, vai ne?), bet vienalga - gribçjâs pârliecinâties, uzklausît arî citu domas. Paldies!
,,,
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 23:30
Humer lieto profilaktiski? Kâ? Un pret ko?
www
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 23:35
Pret iesnâm.
,,,
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 23:36
Un palîdz?
www
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 23:37
Es jau rakstîju, ka palîdz. Bçrnam iesnu tikpat kâ nav bijis.
lala
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 23:42
Es lorozîvu lietoju smaganâm. Nu, kas tur îpaðs ir, pamatâ propoliss. Profilaksei nekad neko nelietoju, kad slimi, tad lieto.
www
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 23:43
Ja kâds nezina, Humer ir attîrîts jûras ûdens, iesmidzinâms degunâ. Nopçrkams gan pieauguðajiem, gan zîdaiòiem un maziem bçrniem domâts. Domâts deguna higiçnai un iesnu profilaksei. Îpaði ieteicams laikâ, kad telpâs sauss gaiss. Deguna gïotâda tiek mitrinâta:)
www
Re: LOROZÎVS
22.01.2006 23:51
Smaganâm varbût, bet kaklam - ja saslimst, tad ir pavisam traki. Lieta tâda, ka "Lorozîvs" parasti lîdz tikai pie paðiem pirmajiem simptomiem. Sev man izdodas notrâpît îsto brîdi, bet bçrns man tâds - atzîsies tikai tad, kad bûs pavisam traki. Pa dienu prasu: "Kakliòð sâp?" Atbilde: "Nesâp!" Vakarâ augsta temperatûra, nâkamajâ dienâ ârsts nosaka diagnozi - angîna. Tâpçc arî gribas lietot kaut ko profilaksei - vismaz ðajâ vîrusu laikâ (bçrns turklât apmeklç bçrnudârzu).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 23?
Ziņa: