sievietes un sekss ? :(

Aizsāka blj 

blj
sievietes un sekss ? :(
26.01.2006 20:01
kaa tas sanaak ka viirieshiem ir jaasamierinaas ar atteikumu seksam un jaasaprot ka sievietei ir galvassapes vai kas tur veel neljauj noskanjoties, bet tad kad viirietim nav galiigi iekshaa prieksh seksa, tad tas ir pasaules lielaakais greeks, visticamaak ka viirietis sievieti vairs nemiil, 100% ka ir miiljaakaa utt? vispaar, vai daudziem taa gadaas?
eziitis
Re: sievietes un sekss ? :(
26.01.2006 20:10
droshi vien atkariigs no taa cik reizes atsaka. Dazreiz tak var negribeeties, arii biezi var negribeties, bet ja atteiktu 39 reizes peec kaartas es ar domatu, ka kaukas nav..
Nu viireishi jau tik atsaka ka ir paari 30 jau varbuut a sievietes ja ir 16-20 un no 20-30 a no 30-40 atasaka mazaak varbuut...
........
Re: sievietes un sekss ? :(
26.01.2006 22:07
Tiesi ta, ja atteiksi vienu reizi tadel, ka esi noguris un tads ari izskaties, tad ok, bet ja atteiksi neskaitamas reizes un aizbildinasies ar stulbibam, fakts, ka radisies launas prieksnojautas :))).
Padoma tak pats!

Un esmu sieviete, bet nekad neesmu atteikusi draugam tikai tadel, ka galva sapetu vai kaut kas tml.... NEKAD! Tad jau ari abpuseja attieksme ir savadaka...
Elfa
Re: sievietes un sekss ? :(
26.01.2006 22:10
Tieshi taa. Un kur nu veel taada lieta kaa pashlepnums.........
PuMa
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 10:22
Manuprat sieviete var ari vienkarshi tapat negribet mileties, tachu virietim ir dota speja izdarit ta, lai sieviete to sagribetu.. tik ta maigi un ne parak uzbazigi.. Varbut kljudos, bet nu..
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 12:04
Iisteniibaa, man skjiet, ka tomeer tas ir tiiri individuaali ... ir sievietes, kas atteikumu var uztvert ljoti mieriigi (visi tachu esam cilveeki un var gadiities nedeeljas, kad tieshaam galva saap un cilveeks neveelas miileeties)...bet ir atkal taadas, kas momentaa iesleedz datoru un skrien rakstiit mediciinas forumaa, lai izklaastiitu savu probleemu un paarliecinaatos, vai nav vieniigaas, kuras moka domas par iespeejamu kraapshanu:) Tas skiet ir atkariigs no attieciibu modelja, ko cilveeki veidojushi...Kaut kaa taa
Sievietes no dabas ir egoistes. Ko vçl var gribçt?
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 12:25
Var gribeet to, lai virieshi nav egoisti. Lidzsvaram jaabuut! :)
gandriiz30
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:00
Esmu tik laimiiga, ja viirs vakaraa ir noguris un neveelas sexu, es vinu saprotu un miilu par to! Driizaak jau nepatiik tie vakari, kad saak runaat par to kad man peedeejo reiz esot bijis sex....nu neatceros un nemaz negribu par to domaat, tas, ka kaadai tur katru dienu vajag pa 3 reizeem vismaz nenoziimee, ka man arii vajag - nevajag! Un juutos nelaagi, ka tas jaadara tikai tamdeelj lai buutu kaarteejais atskaites punkts - pieviklt kjeksiiti, ka esmu normalaa, jo shodedeelj to paveicu vismaz vienu reizi!
k
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:06
gandriz30

Tev ta vienmer bijis? Nebijusi velme mileties?
olga
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:08
upss...gandriz30,Tu esi ljoti nelaimiiga sieviete,jo nezini kas ir sasniegt orgasmu ar miiljoto viirieti,patiesiibaa Tev ir jaaiet aarsteeties,jo nav nermaali neizjust sexuaalo tieksmi.Frigida esi.
Klera
gandriiz30
27.01.2006 13:19
Zini, man.....patiesiibaa nav ko teikt, bet ja Tevi tas apmierina, nu jaa, labi, dziivo laimiiga!
gandriiz30
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:21
Teemas autor - Luudzu( skat. iepriekshpubliceeto)- Uzskataams piemeers kaa izturaas pret sievietes sex negribeeshanu!!!! Apmeeram tas pats, kas ar viirieti! Nenjem galvaa!
olga
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:29
gandriiz30,ir starpiiba starp raksta autoru un tevi,te ir runa par dazhreizeeju atteikumu,bet no tevis var saprast,ka tu vispaar sex kaa taadu ciest nevari.taa nu ir milziiga starpiiba!
gandriiz30
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:38
Olga! Nu bet DAZHREIZ jau es arii kjeksiisha peec neatsaku un sanjemos:)))))..nu lai iekljautos vispaarpienjemtaas normaas:)
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:41
Varbuut arii kjeksiisha peec iedod buchu, vai vispaar dziivo uz shiis pasaules... Lai butu taa teikt NORMALA!!!

Busi sakrajusi dzives beigas daudz kjeksiihus.. :)))
k
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:46
Esi meginajusi baudit? Virs ta mili ar Tevi? Ir tacu jabut kaut kadam iemeslam kadel Tev sekss skiet nevajadziga lieta pasaule...
olga
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:48
gandriiz30,man gandriiz40 un redz kaa dziivee notiek,izshkjiiros no viira peec 22 gadu lauliibas,jo....mans viirs bija uz mata kaa tu.Sex tikai kjeksiisha peec,jo nebija tas vinjam vajadziigs.Nu ir taadi cilveeki,lai miers ar vinjiem,vinji pashi nezin ko zaude un dzilji dveeselee ir nelaimiigi.
gandriiz30
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:52
kleo iisteniibaa jaa! Manikiirs kjeksiitim baigi nepatiik to veikt, bet naakas! Darbs -kjeksiitim, neteikshu, ka arii matus veidot man patiik, bet lai iekljautos vispaarpienjemtaas normaas naakas! zobraasts - kjeksiitim utt!Nu pat miskasti iznest jaasanjemas, jo nu nekaadi iedvesma uz to nenaak! Nu nav tai dziivei jeegas nav!:))) Viss tikai lai kaut kaa ar cienju nodziivoto to man atveeleeto laicinju!
olga
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 13:55
gandriiz30.bet saule miiljaa,tad tev ir jaameklee psihoterapeita paliidziiba.Tas nu shoreiz nopietni,jo izklausaas peec smagas depresijas paziimeem!!
gandriiz30
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 14:09
Ai nu beidz, Olga! Neesmu es slima - vienkaarshi slinka!:) Mazliet laimiigaaka jau vienmeer var veeleeties buut, bet tas mazliet laimiigaaka man saistiitos ar savu ikdienas ruupju uzticeeshanu kadam citam un kaadu extreemaaku celjojumu, bet ne ar sexu! Runa jau arii narkomaani, ka tie kas heroiinu nav meegjinaajushi neko no iistas dziives nesaprotot, taapat juus man to sexu te tagad meegjinat iemaarketeet kaa baigo lietu! un ja man to nevajag tad vsjo - frigida, smaga depresija utt!
olga
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 14:22
Taisniiba TEv ir,bet ja Tev nav libodo,tad tomeer tev ir veseliibas probleemas,kuraas tu neveelies sev atziities.Es izteicu versijas,bet tu apvainojies:)))
Sanny
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 14:50
Un kâ ir ar vîrieðiem, kas atsaka, jo vakaros nâk miegs??? Sestdienâs un svçtdienâs gan pçc pilnas programmas, bet ko tad, ja man gribas arî darba dienâs???? Kâpçc vienmçr sivietes tiek minçtas, kâ tâs, kam negribas??? Man gribas!!! Un es esmu sieviete!
Moljers
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 18:13
Daþâdiem cilvçkiem ir daþâda vajadzîba pçc sex. tur neko nevar darît.
Voltçrs teica slavenus vârdus 35 gadu vecumâ : beidzot esmu impotents, varu mierîgi strâdât.
blj
Re: sievietes un sekss ? :(
27.01.2006 18:17
gandriiz30: jaa, ja sieviete atsaka 29 reizes no 30 tad var saakt saprast augstaakredzamo reakciju, bet ja viirietis atsaka reizi divos meneshos? grr.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 22?
Ziņa: