vîrieði var visu!

Aizsāka sieva 

casablanca
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 11:56
mees sudzamies tikai par to, ka maates paaraak izlaizh savus deelus!!!
es-e
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 12:06
vienmer var atrast gan labakus, gan sliktakus piemerus.
skandinavija mums tomer tuvaaka nekaa italija vai zimbabve.
man ir palaimejies dabut virieti, kam nacies vairakus gadus padzivot skandinavija.
nu, pilnigi ka no cita evolucijas atzara.
vienlaicigi juutu, ka esmu pilna ar vietejiem sieviesu stereotipiem (ka par virieti jarupejas ka par ziidaini), ta ka man stipri japiedomaa, lai nepadaritu vinu atpakal par tipisko lv virieti.
imagine
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 12:17
esmu viirietis un man ir labi.
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 12:18
Jaa.. cik nav redzeets, ka virietis iet mazgaat traukus, bet sieviete njem nost lupatu un mazgaa pati... dura
kleo... tu tieshaam traukus ar lupatu mazgaa? :/
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 12:50
mateus, pedeo reiz mazgaju ar lupatu... 30x30 cm baltaa kraasaa, neapshuta, speciali tadaam lietaam kaa trauki paredzeeta

trauku mazgajamai mashinai nav pietiekami daudz ne trauku, ne ruumes ne nepiecieshamibas...
akk
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 13:00
Ko man dariit?!?
Izlasot visu augstaakmineeto nonaacu pie secinaajuma, ka man nav "iista" viiriesha. Kaa lai atradina saveejo no trauku mazgaashanas, veljas zhaushanas u.c. kaitiigiem ieradumiem?
Jûlis
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 13:08
Man arî patîk dzert un nenâkt mâjâs jo gribas atpûsties no draudzenes. Pie reizes var paòemt kâdu citu sievieti.
casablanca
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 13:38
Luuk Juulijs tipisks piemeers kretiinam.
Ezitis
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 14:33
Bet Julis vismaz ir godigs:)
vii
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 14:51
kretiinu ir tieshaam daudz. Piemeeram Juulijs- vinam patiik un viss! - Par paareejiem nav jaadomaa! Te viens iemineejaas par karmu- tad jau 90% LV sievieshu jaaiet pie pestelotaajaam uz attiiriishanu. Diemzheel taa ir gadu tuukstoshiem pienjemta norma: viirietis - draiskulis (ja staigaa apkaart), sieviete- netikle (maigi izsakoties). Mani arii kaitina, ka cilveeks, tikai taapeec, ka starp kaajaam kas karaakjas, iedomaajas, ka ir augstaaks, kaut biezhi vien to pashu naudu mazaak nes maajaas. Taads muusu - sievieshu liktenis :) Bet galvenais- mazaak uzvilkties, jo ar to neko nevar mainiit un tikai savus nervus bojaa.
Ogijs
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 15:16
vii pilnîga taisnîba - kretînu tieðâm ir diezgan daudz. Brîþiem pat ðíiet, ka vairâk, nekâ normâlu cilvçku. Bet ko tad jûs visas klukstçtâjas un îdçtâjas izvçlaties sev tâdus kretînus? Acîm redzot lielajâ dzîves brîdî, kad notika ðî savienoðanâs "lîdz nâv mûs ðíirs", domâðana un izvçle tika veikta ne jau ar smadzençm. Ka tikai bûtu smuks ìîmîtis un labi stâvçtu! Ja vçl izdodas kaimiòu Mildai nocelt èali un âtri apgredzenot - tas tak ir panâkums! Tagad tik dzîvosim ilgi un laimîgi! Un neviens jau toreiz neteica, ka tâds kretîns gadîsies, ka vçlâk varçs kaukt pret mçnesi. Prâtâ jau paðai arî nevarçja ienâkt, teiksim, aizstaigât ciemos pie topoðâ dzîvesbiedra vecâkiem nu tâ pilnîgi negaidot, bez brîdinâjuma, un paskatîties apkârt - kâ ìçrbuðies un ko dara potnciâlais vîratçvs un vîramâte, kâda viòu miteklî kârtîba, vai kâdu grâmatu arî plauktos var atrast, utt. Jo âbols jau no zirga nekad tâlu nav kritis. Ir vçl simtiem sîkumu, kas palîdz atðíirt kretînu no ne tik liela kretîna vai normâla cilvçka. Bet tie jau nevienu no jums nekad nav interesçjuði.
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 15:19
Kaadus tos deelus izaudzinaam-taadi nu viòi ir.un kas tad mums neïauj dziivot kaa tai anekdotee par stipro un vaajo dzimumu-kur ved tur eju,kad palaiþ,tad naaku.Un ja veel briivsoli saskaòo ar viira briivsoli......
Ezitis
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 15:29
Eh, milestiba ir akla. Sakumaa jau, ja ir rozaa brilles, tad sieviete ar lielu prieku cubina to puisi un pati ari censas but laba saimeniece utt. A velak jau vairs negribas. Un tad ir viens periods, kad tocna velk uz kaski, un tad sak to veci knaabat, tads un sitads
casablanca
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 15:37
Virieshi par kaut kaadiem dieviem iztaisaas... besii araaa!!!!
Vispaar nobesiijusi pastaavoshaa kartiiba, un visu ko sludina sievieshu zhurnaali arii pie kaajas (viss ap viirieti vien griezhas).
sieva
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 15:38
tieði tâ viss grieþas ap vîrieðiem,it kâ mes nevaretu bez viniem!
imagine
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 15:48
casablanca zilzekje
Nu ir taa,ka viirieshiem peec darba paarsvaraa nav jaaskrien pa veikaliem,jaamaaca beerni vai jaas'eezh pa naktiim tiem klaat,kad slimo,jaavaara 'est.Kameer mees to daram,vinji juutas laikam atstumtie un dodas dziivee.NESAKU ,KA VISI.Paarsvaraaa.Domaaju nav ieaudzinaata atbildiibas sajuuta vai nepataav taada vispaar.
Tajaa pashaa momentaa,ja veelies dzivi turpinaat ar sho cilveeku,peec iespeejas vairaak piedod,uzslavee,ieinteresee naakt maajaas.Vajag pamazaam piesaistiit eest gatavoshanaa,maajas uzkopshanaa,beernu audzinaashanaa...Ja nee,nu dziivo viena un neviens nebuus jaagaida.Protams,ka saapiigi...Tikai taas saapes nedriikst pat ielaist sevii.Un kaadeelj,lai citreiz mees neaizietu patuseet,pie friziera,uz zaaliiti,pie draudzeneem???Nu lai tachu iet atpuushas no mums,tikai arii mees gribam atpuusties,varbuut savaadaak...Veel-neviens nav perfekts un neviens nav bez truukumiem,bet mees visi esam pietiekami labi,lai justos labi...
Ja kaads buus gaajees(te domaata jau kraapshana),tad aizies...nenoturesi.Bet,ja kaut ko noziimeejam,tad neaizies...Tad kaadeelj jaastreso?
casablanca
Re: vîrieði var visu!
27.01.2006 15:55
imagine, ko nozimee zilzekje? Mans lamu vardu krajums nav ipashi plash. Pastastiisi?
eh
Re: vîrieði var visu!
28.01.2006 14:20
Kas ir vîrieði-noþçlojami apsçklotâji, kas uz dziïâm jûtâm ne maz nav spçjîgi. Drâþ visu kas kustâs, krâpj, piespïauj dvçselç, atstâj bçrnus, noðòurkuði, nopîpçjuðies, smirdîgi radîjumi., bet domâ ka ir dievi.
Re: vîrieði var visu!
28.01.2006 14:42
Un mums ar taadiem te veel jaaaukleejas-nost ar viòiem!:D
Vispaar piekriitu daljeeji!
Neviens jau nevienu nespiezh ar shiem radiijumiem dziivot!
Un viss izskataas kaa mees to redzam vai veelamies redzeet!
Nu tas ir-ko seej,to pljauj!!!Tas kaa tu atljauj un cik daudz atljauj dariit sev paari,tik arii dara.Man piemeeram besiii,ka mani kontrolee!!!Bet es tachu pati to pieljaavu,saakumaa nepieveershot tam lielu uzmaniibu.Kontrolee jau ne tikai kur es eju,bet visas lietas shkjiet ir vinja kontrolee..pat mans telefons un naudas maks.Tam iemeslu neredzu,vnk.,man shkjiet vinjsh buus slims,ja ko atstaas nepamaniitu:)))
Re: vîrieði var visu!
28.01.2006 16:49
eh

Tu gadijumaa neaizraavies ar savu dirshanu?
Re: vîrieði var visu!
28.01.2006 19:59
Diskriminâcija..tâdu pretekli..met pa logu ârâ :)
Elfa
Re: vîrieði var visu!
28.01.2006 20:22
Hmm,nu runaat jau var nepaartraukti,bet tik kas no taa mainaas..!!!??? Reaali taa ir,kaa IR.............
Guna
Re: vîrieði var visu!
28.01.2006 20:24
ku!
Ja tu buutu mans viirs, es tevi taaaaaaaa IZdreseetu!!!!!!!!!!!!!!
besiii mans losis ar aizgaajis sodien kaut kur tuseeties.... besiii
-=-
Re: vîrieði var visu!
28.01.2006 20:32
jaaaaa
kaa taa??? :(
Re: vîrieði var visu!
28.01.2006 20:34
Guna

Un kaa tu mani dreseetu? Tobish kaads dresuuras meerkjis? Tu domaa ka tevi dreseet nevajag?
taa vinjs meedz dariit,man jau apnicis tas,kameer es slimoju vinjs vazaajaas apkaart...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 4?
Ziņa: