Kâ lai samierinâs???

Aizsāka jaaaaa 

Kâ lai samierinâs???
27.01.2006 12:44
Kâ lai samierinâs ar slimîbu kas mani tik ïoti nomoca??? Jau gandrîz divus gadus mocos ar artrîtu,esmu jauna tikai 19 gadi,bet mana dzîve ir apstâjusies. Esmu sagrauta gan fiziski gan emocionâli..Vienmçr dzîvç esmu gan steigusies gan arî nogaidîjusi,piemçram esmu jau precçjusies(beernu nav),turpretî disenes sâku apmeklçt tikai, kad palika 18 gadi,redz tagad esmu jau nokavçjusi.Kad varçtu iet ar savu vîru izklaidçties,ðî slimîba man to ir liegusi,jo nevaru normâli paiet!! Visu laiku jûtos slikti,neskatoties uz to ka dzeru zâles un intensîvi ârstçjos,bet man vairs nav ne spçka ne vçlçðanâs!!!! It kâ tuvie cilvçki cenðas alîdzçt,bet....
Liekas ka esmu visiem par apgruutinaajumu,tuuliit jau pieðíirs 2.grupu(invaliditaate)...nu ko lai dara???? Biju tik enerìijas pilna,liidz nesaslimu....un ar savu neveeleeðanos dzîvot ïoti saapinu savus tuvos un miljos cilvekus,bet es nesaprotu par ko man tas viss.....
Varbuut kaads var paliidzeet?????
Bet vispaar es saubos par to!!!!
Re: Kâ lai samierinâs???
27.01.2006 13:00
.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:35 by Runcene.
paldies...
DullaaVecene
Re: Kâ lai samierinâs???
28.01.2006 21:02
Es esmu pilniigi paarliecinaata, ka to var izaarsteet pilniibaa, teiksim savienojot zemapzinjas programmeeshanu ar biologjiski audzeetu paartiku, esmu dzirdeejusi ne vienu gadiijumu vien, kad ar kaadu no shiem panjeemieniem tiek izaarsteetas taa saucamaas nolemtaas slimiibas, kad aarsti saka vai nu tas uz muuzhu vai ari ka cilveeks nebuus dziivotaajs(bij vienam ar kaajaam probleemas, vienam bariibas vada slimiiba) Bet shie cilveeki pilniibaa izaarsteejaas. Un mana mamma ir viens no vinjiem.
bla
Re: Kâ lai samierinâs???
28.01.2006 21:17
Piekriitu 21:02 koment.
Re: Kâ lai samierinâs???
28.01.2006 21:21
Ir ïoti labi, ja var parunâties ar cilvçkiem, kurus skâris lîdzîgs liktenis. Taèu samierinâties nevajag.
eziitis
Re: Kâ lai samierinâs???
28.01.2006 21:34
Paziistu sievieti, kurai ir taada pati slimiiba kaa tev, vinai arii visadi gaaja, bija loti slikti, aarsteejaas, bet gala rezultaataa palika labaak.
meegini tureeties un nenokar degunu, jo dziive taapeec ir dziive, ka ir neprognozeejama. sodien pa discovery skatiijos raidiijumu par retaam beernu slimiibaam un tur raadiija beerninus, kam ir tada slimiba, kad vini aatri noveco. maksimaalais so beernu dziives ilgums 15 gadi, jo tad jau vinu orgaani novecojusi kaa 80 gadigam veselam cilvekam. vini parasti mirst no infarkta-vispaar skumjsh raidiijums.
varbuut es nevieta sito uzrakstiiju, bet centies paskatiities no citas puses-ko tev sii slimiiba dod? no katras lietas var izzvejot gan labu, gan sliktu. un biezi cilveki, kas paarvar gruutas slimiibas kluust loti speeciigi un veel daudz ko sasniedz. palasi par Lensu Armstrongu. turies un tici, ka izveselosies, un meklee prieku siikumos un sev tuvajos cilvekos. Lai tev veicas!
Re: Kâ lai samierinâs???
28.01.2006 21:55
Citâ forumâ kâda sieviete stâsta, ka viòa daþas dienas uzturçjusies kâdâ atveseïoðanâs centrâ un artrîta radîtâs sâpes pârgâjuðas. Viòa sâkumâ domâjusi, kâpçc, bet tad atradusi atðíirîgo, kas ir bijis ðajâ centrâ:

1. no typing on a computer keyboard (no repetative type actions w/hands)
2. i was outside almost the whole day (lots of fresh air and sunshine (when it wasn't raining)).
3. lots and lots and lots of infusions (before/during every meal). we had linden, red clover/mint, nettle, oatstraw....but mostly linden.
4. goat milk/yogurt
5. NO alcohol of any kind
6. NO caffeine
paldies Jums visiem par labajiem vaardiem
bet
Re: Kâ lai samierinâs???
29.01.2006 01:07
kaapeec tev tas viss tik smagi? kaada reta slimiibas forma? artriitu tachu labi aarstee... manai draudzenei no 14 gadiem artriits, vinjai joprojaam visd ir labi, vinjai jau 23.
Garâmejot
Re: Kâ lai samierinâs???
29.01.2006 10:16
Piekrîtu 21:02 un citiem pozitîvi domâjoðajiem!
kukurillis
Re: Kâ lai samierinâs???
29.01.2006 12:10
DullaaVecene
A kur to programmeshanu var dabut??????????????????????? Es ari gribu...
Man ir ljoti smagaa formaa...pat dakters teica ka esmu iipashi smags gadiijums.....
kaka
Re: Kâ lai samierinâs???
29.01.2006 14:27
beidz iideet un arii slimiiba norisees vieglaak. Zini,ka pesimistiem viss norit smagaak?
es neiidu,ja nav ko teikt tad labaak paklusee,es nevaru paiet,besii man taadi cilveeki kuri neizprot,un kaut ko runaaaaaaaaaaaaa.... :((((
kaka
Re: Kâ lai samierinâs???
29.01.2006 14:38
iidi, iidi. No taa jau tev vieglaak nepaliks. Un ne jau foruma cilveeki tev paliidzees
iespeejams kaads man dod labu padomu palasi pati(s)...un kas tev ja gribeeshu iideeshu,tev traucee?????
Re: Kâ lai samierinâs???
29.01.2006 16:37
to kaka - ari vislielakie optimisti medz viena bridi uz isu mirkli klut pesimists...
belissima
Esmu taa pati kas jautaaja par taam spriceem guuzzaas,jo saap tik ljoti ka nevaru paiet!!!
DullaaVecene
Re: Kâ lai samierinâs???
29.01.2006 22:11
Nu mamma pati maaciijaas, no kaut kaadaam graamataam, Dþozefa Meerfija graamataam, ir jau veel visaadi AT. Veiksmes!!
Re: Kâ lai samierinâs???
31.01.2006 10:01
Te ir labs forums

http://www.healthypages.net/forum/tt.asp?forumid=35
Mellene_
Re: Kâ lai samierinâs???
31.01.2006 20:37
Un ðo ir vçrts izlasît

http://www.biblelife.org/bowel.htm
Peka
Re: Kâ lai samierinâs???
01.02.2006 10:09
Sodien skatijos no rita krievu zinas, un viniem tur ir rubrika (tautas medecina), un cilveki stasta ka izarstejusi, vai mazinajusi sapes ar dabas veletem, nevis ar zalem. Sodien sieviete stastija, ka vina slimo ar artritu, un sap locitavas, un vinai pazina ieteica so recepti, un pec menesa vina sajuta uzlabojumus, un tikao sapes paradas mitra laika.

!0 sarkano rugto piparu samal ar galas masinu, pievieno 250 g saulespukku ellu, un mase saposavajas vietas, velak silti sagerbjas.

Luk ko es dzirdeju...
Noela
Re: Kâ lai samierinâs???
01.02.2006 10:19
jâ, un krupja uzlçjums ârstç vçzi.
Noela
Re: Kâ lai samierinâs???
01.02.2006 10:23
kas attiecâs uz "morâlo atbalstu", re, mums paðiem ir tâda lieta kâ http://www.reimatik.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 16?
Ziņa: