veìetatîvâ?

Aizsāka elizabete 

veìetatîvâ?
30.01.2006 14:11
Esmu shokeeta, cik daudziem cilveekiem ir taadi simptomi kaa man, es domaaju, ka esmu vieniigaa, ka tikai man jaamirst.
Un taa katru sestdienas nakti.
Saakaas viss vienaa jaukaa vakaraa, aizgaaju guleet un nespeeju aizmigt, nu un tad peec programmas- elpot nav ko sirds met kuulenjus un pats labaakais, ka raustiijos kaa taada apshu lapa, un neko!pilniigi neko nevar izdariit.Atbrauc aatrie- nu nekas sirds iet, asinspiediens paaugstinaats, lai teejinju iedzerot, bet es histeerijaa blauju, ka negribu mirt.Nu ielaida kaut ko veenaa.
Un no oktobra gandriiz katru sestdienu, man ir bail no sestdienaam.
Varbuut pa daudz esmu dzeerusi alkoholu, varbuut pa tuvu kaadu biju pielaidusi, bet tagad man nav dziives.
Sanjemties?Nevaru.
Arsti izmeklee- varbuut vairogdziedzeris, riit galvai kompjutertomografs, nezinu.
Paliidziet, ja varat.
Nebuutu man beerns, izlektu pa logu kaadaa sestdienas nakti...

$
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 14:18


Nu vispar jau gluzi kaa manus simptomus aprakstiiji. Tacu tagad tie mazinajusies.

Lekt ara pa logu noteikti nevajag, ja nu vieniigi ar izpletni:)


Nu es gaju pie dakteriem, dusmojos par vinju neieinteresetibu, tad samierinajos, pienjemu padomus, ko deva sakariigi dakteriishi.
Ta nu tagad dziivojos. Pec viirusiem un stresiem man ir paarsitieni, kurus pienejmu kaa savas dzives sastavdalju...

Ljoti labi paliidz peldeeshana -atslabina un noslogo reizee.
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 14:21
tieshaam paldies, ka ir cilveeki, kas mani Beidzot!!! saprot.Par peldeeshanu, taa kaa eju uz uudens aerobiku, man trennere nelauj paraak lielu slodzi, peedeejo reizi peec aerobikas atkal bija aatrie.
Kur ir tie sakariigie dakteriishi?
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 14:25
Kâdreiz ir tâ, ka kaut kas ir noticis un pçc tam ir bailes, ka tikai tâ nenotiek atkal. Jauðot kaut mazâkos simptomus, ka tâ varçtu bût atkal, pâròem bailes un notiek atkal. Ja tâ ir tikai sestdienâs, varbût izmaini sestdienas dienas kârtîbu, izvçloties kaut ko, lai nebûtu par to jâdomâ. Un , ja izdodas pârliecinâties, ka tâ var arî nenotikt, nâkoðâ reizç nepâròems bailes.
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 14:32
tad jau tieshaam es laikam nemirshu.
Domaaju, ka man jaamaina dziives vieta, vai taa var buut, ka mani nomaac pashas dziivoklis un viirs?
uzrakstiiju un padomaaju, ka izklusaas diezgan shausmiigi?
Bet es juutos, ka no Marsa, man nekas vairs nepatiik, naaku uz darbu tikai taapat, eedu, jo citi eed, liekas, ka nekas vairs dziivee nebuus.
Mans teetis nomira no audzeeja un tagad man liekas, ka zaudeeju savas prata paliekas, tieshaam liekas, ka juuku praataa, atminja arii nekaada.
Varbuut no Xanax, ko man izraxtiija neiraloge?
Haotiski, piedodiet, ja varat!
gggr
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 14:33
saòemies! Tev taèu ir kam dzîvot, un ir, kas tevi mîl, gan jau slimîba atkâpsies, bûs ok. mîli vispirms sevi un tad visus apkârtçjos, un mîli sevi tâdu, kâda esi.
$
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 14:36

Es piemeeram negaaju uz airobiku, bet vienakrsi peldeet.

Peldeshanas butiba taados gadiijumos ir vienkarshi sevi palutinaat, atslabinat un trennet asinsvadus. Slodze nav galvenais.

Peldot tu tapat to visu dari, tikai nesasprindzinoties, domaajot cik reizes man veel kaja japacelj utt.

Bailes un sasprindzinasanas ir lielaakie ienaidnieki veg. distonijai.

Labie dakterishi: nu ar tiem ir taa, ka tas kas man liksies kaa labs cilveks, tev var nelikties tads. Bet izmekleeties noteikti vajag.
klaudija
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 14:44
zinu zinu ,man ðitâ draòía distonija jau 10 gadus,palasi forumâ Alsteres rakstîto,baigi sakarîgi
nu ko lai tev iesaka man palîdz,ja jûtu ka tuvojas lçkme sâku skaitît no 100 lîdz 1 un otrâdi,galvenais neko nedomât,palîdz arî elpoðana

turies.... pa logu gan nelec
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 15:12
es raudu, jo juus sveshi cilveeki man paliidzat.Un kaa tas var buut?Par baileem runaajot, es ar liftu nebraucu, un no aviokompanijas darba aizgaaju, jo bail lidot, tagad jau bail arii blakus mashiinaa seedeet priekshaa.'
Dazhi domaa, ka esmu psihiski slima.Vai tas var buut?Varbuut taa ir shizofreenija?
lai nu kaa, liels jums paldies, varbuut raxtu neadekvaati shim forumam, bet esmu te pirmo reizi un sajuutas arii pirmo reizi taadas.
Vineta
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 15:19
Elizbet, turies! Man arî ðî vaina bija un mierinâju sevi tikai ar domu, ka bçrna dçï jâdzîvo.. Man palîdzçja no ðîs vainas tikt vaïa homeopâte. es netaisu viòai reklâmu, bet man tieðâm , kad es pie viòas gâju pakârties gribçjâs... Nu ir pagâjuði aptuveni divi gadi un man vairs nav bijis tâdu lçkmju, un ja bûs zini, ka noteikti ieðu turp atkal.
Vineta
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 15:22
Autors: Sabine
Datums: 23-01-2006 13:16

Vai kads ir meginajis arstet vegetativo distoniju ar homeopatijas palidzibu? Kadi bija rezultati? Vai bija verts? Vai palidzeja?




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Lilina
Datums: 23-01-2006 13:24

Vot, mani arii tas ljoti, ljoti, ljoti intereseetu, jo nupat- no shii kretiino aukstuma, man saakaas streems atkal.
Nespeeju rast vietu, liekas, ka smoku, ka saap, ka sirds briizjam- pa leenu, briizjam - pa aatru. Nu, ko lai dara????




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Minjona
Datums: 23-01-2006 13:28

Sabiine, es aarsteeju NVD izpausmes - hroniski paaugstinaatu t, 37'2; sviishanu, sirdsklauves, "kamolu kaklaa" (kaa tagad saprotu - tipisku NVD) pie adatu terapeita, kursh bija arii homeopaats.

Vienlaiciigi atmetu hormonalaas pretapaugljoshanas tabletes, nomainiiju dziivesveidu, - viss kopaa paliidzeeja.

Man NVD uzliesmo tad, kad skjiet nespeejiiga tikt galaa ar kaut ko sev svariigu, kad man shii lieta / attieciibaskljuust hipervertiiga, bet es to nespeeju izpildiit/uztureet.

Taa kaa man ceelonis naak no galvas, organisms tik pieskanjojas.Sabine rakstîja:

> Vai kads ir meginajis arstet vegetativo distoniju ar
> homeopatijas palidzibu? Kadi bija rezultati? Vai bija verts?
> Vai palidzeja?




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Lilina
Datums: 23-01-2006 14:10

Minjona, varbuut vari pastaastiit ko vairaak??? Kur gaaji, pie kaa, cik ilgi un cik tas izmaksaaja, ja nav nosleepums. Paldies :)




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Sabine
Datums: 23-01-2006 14:54

Minjona - tatad Tev gan lika adatas gan Tu ari lietoji homeopatiskos lidzeklus? Cik ilgs bija sis kurss? Cik driz sajuti rezultatu?




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: wert
Datums: 23-01-2006 21:13

es ârstçju ar Folla diagnostiku un homeopâtiju ,nezinu, pati jau nespçju diezgan ilgi tam noticçt, bet tieðâm tas palîdzçja , esmu riktîgâ neirotiíe , jo spçju sev daudz ko ieskaidrot- (ne to labâko) :) un kâ saprotat , tâs sliktâs iedomas uzreiz klât:( Pati to visu izprovocçju, un pçc tam nezinu, kur likties:( Bet ir man labâk tagad, un, ja uznâk kâda 'trauksmes sajûta, tad ieçdu to homeopâtisko 'tabletku' un joprojâm paðai neticot paliek labâk.




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Exa
Datums: 23-01-2006 23:07

Shkjet,man arii ir shii kaite, bet es to NEaarsteeju,vnk existeeju.




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Sussis
Datums: 23-01-2006 23:51

to:wert
iesaki, ja vari,luudzu, kur aarsteejies!Man arii viss notiek,kaa tev.Apnikusi ar sho savu kaiti jau esmu sev un arii maajiniekiem!Gaidiishu ar nepacietiibu, ieprieksh pateicos:))




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Sabine
Datums: 24-01-2006 10:39

Nez vai homeopatija ir savienojama ar tradicionalajam zalem? Es lietoju antidepresantus, bet labprat paraleli pameginatu ari homeopatiju, tikai nezinu vai abus sos zalu veidus var lietot vienlaicigi. Varbut kads zina?




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Vineta
Datums: 24-01-2006 11:32

Zini , bet man tieðâm homeopâtija palîdzçja! Un ne tikai nervu jautâjumos, bet arî mastopâtijas gadîjumâ. Mûsdienâs ir ïoti daudz homeopâtu viltvârþu un es ðâdiem tâdiem neuzticos, man ir tikai viens un savs kas man palîdzçja. Paðlaik man ir kunìa problçmas un izrakstîtas kpamatîgas zâïu kaudzes, bet es doðos pie homeopâtes. Pie parastiem ârstiem dodos tikai noteikt diagnozi, bet tâlâk pie homeopâta.




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Lilina
Datums: 24-01-2006 11:43

Vineta, varbuut vari ieteikt savu homeopaatu????




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Vineta
Datums: 24-01-2006 16:25

veselîbas centrs 22.(netâlu no centrâltirgus) Dr. Pokâtova.
veseïojies!




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: Vineta
Datums: 24-01-2006 16:44

Ja tevi interesç cenas, tad pirmâ reize vispâr kad tu aizej ir ~20Ls, taèu, par katru vainu atseviðíi turpmâk bûs 10ls. un piemçram tu ar savu vainu aiziesi atkârtoti, tev nebûs jâmaksâ. zâles tur parasti ~0.50ls maksâ, bet kâdâm citâm vainâm, pçc zâlçm kâdreiz ir jâjiet uz Homeopâtisko aptieku un tad var drusku dârgâk maksât. Bet nu nav beðenâs naudas par zâlçm, kuras tu izdzer un tev nepalîdz, un òem nâkamâs.., nav saindçts organisms.
es pie tâs dakteres aizgâju, jo nespçju pieòemt to, ka man jâdzer nervu zâles. biju saðauta par to, ka turpmâk nevarçðu bez tâm zâlçm iztikt,a man tikai 28.. Tikai tu, ka tur aizej paklausies ko viòa saka. Tas ir nekâdâ gadîjumâ nedzer paralçli citas zâles, ja lieto o.k., tad viòa nemaz negrib pieòemt, jo tad organisms ir neatgriezeniski saèakarçts,..nu vârdu sakot aizej aprunâjies un tu pati sapratîsi, vai tu spçj viòu pieòemt, vai ne.
Lai tev veicâs!




Atbildçt


Re: Homeopatija un vegetativa distonija
Autors: wert
Datums: 24-01-2006 21:10

To Sussis,

nosûtîju Tev atbildi uz meilu.:)




Atbildçt

Pavedienu skatîjums Jaunâka tçma | Vecâka tçma
Sabine
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 15:28
Vineta - vai ta nebija dr. Kalnina ARSA? Interneta atradu labas atsauksmes par vinu. Ari pati esmu pie vinas sataisijusies - ar so pasu vainu...:)
Vineta
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 15:36
Nç, tâ nav dr. Kalniòa. Es runâju par dr. Pokâtovu veselîbas centrâ 22.
Pirmo reizi iedzerot man uzreiz nepalîdzçja, taèu pçc divâm dienâm man bija lçkme un es tieði tad aizskrçju. Dr. man iedeva zâles tieði uz lçkmçm un nu tuu,tuu, tuuu nav bijis. Vçl es pati iem''acîjos, kad uztraucos, tad ievelku gaisu un aizturu uz brîtiòu elpu, arî ïoti labi palîdz.. galvenais baigi neiedziïinâties un nedomât par savâm vainâm, jo salasos ðo te forumu un man visas malas sâp.
Veseïojies!
Sabine
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 15:44
Vineta - izlasiju Tavuy atbildi - tad jau sanak, ka antidepresantus un homeopatiju nevar lietot vienlaicigi?:( Es jau nevaru tos antidepresantus ta nemt un nomest...:(
Vineta
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 15:48
nç, noteikti nç! kâ es jau rakstîju, ka man bija no nervu zâlçm bail, bail, ka nenojûdzos vispâr, tâpçc meklçju palîdzîbu pie homeopâta.
Re: veìetatîvâ?
30.01.2006 18:57
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:40 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 20?
Ziņa: