varbuut kaadam pieredze?

Aizsāka skumjaa 

skumjaa
varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 14:17
jau 2gadus mokos pastaaviigaas galvassaapees, esmu gaajusi cauri visaadaam izmekleeshanaam, aarsteeshanaam, bet panaakumu nav. man ir 19 gadu. peedeejaa aarste - neirologje izmekleeja mani un protams atkal nekaadas probleemas galvai neatrada, augsts spiediens galvaa, un nosuutiija mani pie psihoterapeites, jo tas vareetu buut saistiits ar emocionaalo staavokli. gribeeju vaicaat vai kaadam nav bijusi liidziiga pieredze ar kaadaam saapeem, kas jaarisina shaadaa veidaa? jo man kaut kaa nav iistas uzticiibas, vai tas vareetu liidzeet??? ;/
)))))
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 14:28

Man sapeja galva kaadus gadus 2. Nu galiigi izbesija un trauceeja. Beigu beigaas izraadiijaa depresijas somatiskaa puse.
Kad aarsteeju depresiju, pazuda galvas sapes.
olga
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 14:37
Man tagad jau ir 40 gadu,atminos savus 17 - 19.bija tieshi shii pati probleema,neviens neko nevareeja atrast,galva saapeeja nenormaali.Guleeju Gailjezeraa,izgaaju visaadus izmekleeshanas,rezultaata taisiija galvaa punkciju(nezinu vai tagad taa dara)Muguras smadzenees ievadiija iekraasotu shkjidrumu un skatiijaas "televizoraa".kad man to darija,bija nenormaalas saapes,bet shii izmekleeshana mani izaarsteeja,jo izraadaas,ka man smagu angiinu rezultaataa,bija radushies saaugumi,kurus tad pie izmekleeshanas arii paarpleesa.
Taa ir tikai viena no versijaam,bet tavam aarstam attieciibaa uz psihosomatiskaam saapeem vareetu buut taisniiba.Man pashai shaadi saapeeja plecs:))paliidzeeja psihoterapeits.
:)))(((:
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 14:42
vajag aiziet pie aarsta, neatceros kaa sauca, kas sameklee vajadziigos punktus ausiis, kur izshaut caurumus. man saapeeja galva, aizgaaju, man atziimeeja ar pildspalvu tos punktus, peec tam pa taisno gaaju shaut caurumus, tagad galva saap ljoti reti.
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 14:43
Arî man galvassâpes t.sk. migrçna bija no depresijas.
.......
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 15:00
Mani pedeja laika galvas sapes mocija... nekadas zales ipasi nelidzeja... parasti pargaja pasas pec kada laika, visefektivak pagulot... Arsts nonaca pie domas, ka varbut es zoklus stipri kopa spiezot un ipasi nakti to darot, ka radot sakodiens. Un ka tagad secinu, daru to ari pa dienu, ja ir stress. Jutos labak, kad par so piedomaju un meginu ta nedarit.
Stress un spriedze darba/ikdiena var but pietiekami iemesli galvas sapem.
mm
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 15:17
Jâ, bet daudzi neaizdomâjas par to, ka galvassâpes var radît arî staigâðana ziemâ, îpaði aukstâ, laikâ bez cepures. Un tas aktuâli ir pusaudþiem, kuriem bez lielâs mâcîbu slodzes un stresa, ðis faktors ir jâòem vçrâ. Galva var sâkt sâpçt (it kâ bez iemesla) arî vairâkus gadus vçlâk. Tâpçc jau cepures ir izdomâtas un var atrast arî savam stilam.
........
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 15:23
Es ari jauniba staigaju bez cepures, kaut loti sala galva un ausis. Toreiz galva nesapeja, bet tagad sap.
Kadel tad salst galva auksta laika? Kas notiek, ja staigaju bez cepures - respektivi, ko galva apsaldeju, kada veida launums rodas?
klaudija
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 16:13
man galvassâpes ir cieðâ saistîbâ ar menstruâlo ciklu,jo es cîtîgi rakstîju blociòâ savas sajûtas un sâpes,saliku pa plauktiòiem un sâp galva ovulâcijas dienâs+ mçneðreiþu dienâs
turies....
anja
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 16:25
It kâ var bût arî no nepiemçrotas OK.
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 18:25
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:40 by Runcene.
skumjaa
Re: varbuut kaadam pieredze?
30.01.2006 20:52
patiesiibaa, esmu to domaajusi, pirms shiim biezjajaam galvassaapeem peekshnji aizgaaja mana oomiite. tas man bija diezgan liels trieciens. pirms omes arii shad tad saapeeja, bet ne TIK biezji.
pie kaadiem notikumiem? vinjas saakas, kad pashaam iegribaas, citreiz jau pamostos ar taam, bet tas, paldies Dievam, gadaas retaak ;) vairaak jau uz kaadiem uztraukumiem vai nepatiikamiem notikumiem.
Re: varbuut kaadam pieredze?
31.01.2006 12:44
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:41 by Runcene.
skumjaa
Re: varbuut kaadam pieredze?
11.02.2006 10:51
Runcene, shkjiet, ka man pilniigi tavs gadiijums. Cik ilgi jau aarsteejies? Arii kaadas zaales lieto?
Garâmejot
Re: varbuut kaadam pieredze?
11.02.2006 20:57
To : skumjaa
Galvassâpçm var bût ÏOTI daudz iemeslu, pat viens mazs sîkumiòð organismâ (ne tikai galvâ).
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 11:16
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 17:09 by Runcene.
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 13:14
Runcene, tas diezgan baisi izklausâs: ar galvassâpçm pie psihiatra...
Es domâju tâpat kâ garâmejot- tas var bût kaut kas organismâ. Ne jau visu ârsti var ieraudzît.
,,,
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 13:17
Ar galvassâpçm pie psihiatra/psihoterapeita ir vairâk kâ OK, jo lielâkâ daïa galvassâpju ir saspringuma galvassâpes, maskçtâs depresijas galvassâpes utt.
Bet mums tas tâ nepatîk, ka labâk dzersim mistiklîdzekïus, meklçsim kaut ko organsimâ neredzamo, labâk kaut audzçjs vai aneirisma galvâ, ka tik organiska vaina. Muïíigi.
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 14:42
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 17:10 by Runcene.
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 14:53
,,,
Tu biku sabiezini krâsas:)
Protams, katram ir brîva izvçle.
pîrâdziòð
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 16:50
Man ir 26 gadi un arî bieþi sâp galva.Arî es esmu staigâjusi pie daþâdiem ârstiem,bet vis ir ok.Galva varot sâpçt no visa kâ,jo organisms esot ïoti sareþìîts.Nu nezinu,tçvam arî ir tâda problçma,varbût tas man ir pârmantots.Vislabâk ir tad,kad tu pamosties nâkoðâ dienâ pçc tusiòa-tad tu toè zini no kâ tev sâp galva. :)
dace
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 16:51
Pîrâdziò, Tev tas zinâma dziedniece, kas visu var. Kas ta no galvassâpçm nevar atbrîvot?
pîrâdziòð
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 18:04
Nu mîïâ es tak katreiz nebraukðu tâââdu gaisa gabalu,lai man galva nesâpçtu.Es braucu tikai tad,kad ir kas nopietns.
skumjaa
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 19:33
hmmm, tagad biju 1.reiz pie psihoterapeites, labi straadaajot tieshi ar jaunieshiem, bet kad paarrunaajaam visu ar vinju, tad vinja teica, ka tikai nodarbojas ar sarunu terapijaam, bez medikamentiem. gruuti iedomaaties, ka tas paliidz. baigi arii uztrauc taas visas izmaxas, jo tas jau nenotiek arii tik aatri :/ nu jaa, bet nu ko dariit..
,,,
Re: varbuut kaadam pieredze?
12.02.2006 19:37
Zâles jebkurâ situâcijâ tikai atvieglotu simptomus, problçmas tâs nerisina.
Un jâ, atkarîbâ no metodes process ir gana ilgs. Bet tas palîdz ;-)
es arii slimoju ar sso slimiibu galvassaapes, esmu paargaajis cauri visaadiem aarstiem, bet taapat nekaa laadziiga neesmu dabuujis, esmu lietosjis visaadas zaales, kas nepaliidz, vakar biju pie photerapeeta, pierakstiija man visaadus antidepresantus, GRANDAXIN, CIPRALEX,FLUANXOL, tagad lietoshu, nezinu, kaa buus, bet galvassaapes ir vienk neizturamas, un visu laiku ;(, galva salst veejaa, nepatiikams ir arii karstums, vai kaadam ir kaut kas liidziigs? kad galva saap pilniigi visu laiku!?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 9?
Ziņa: