apdedzinaajos

Aizsāka dinija 

dinija
apdedzinaajos
01.02.2006 13:06
vakar edu savaritus risus,bija loti loti karsti,gribeju ielikt mute un padzeset,bet netisam sanaca norit,,rezultata vakar gvis kakls sapeja,dega,vakarinjas beidzas.sodien no rita sap pie siekalu risanas,ko man tagad dariit?
www
Re: apdedzinaajos
01.02.2006 13:39
Sadziedçt gïotâdu!
Re: apdedzinaajos
01.02.2006 13:44
Es domaaju, ka autors to saprot, bet kaa To dariit arii man ir interesanti
dinija
Re: apdedzinaajos
01.02.2006 13:50
edu ogurtinjus,edu medu..kautka mulkigi vakar sanaca,bet sapigi.ka labak sadziedet kakla glotaadu?ko est,nest?ko dzert?paries pats par sevi?
palabs
Re: apdedzinaajos
01.02.2006 14:32
Ko zinâtâji saka par kvalitatîvas olîveïïas malku?
Re: apdedzinaajos
01.02.2006 14:37
Uzreiz pçc apdedzinâðanas vajadzçja dzert aukstu ûdeni!Nevajdzçtu ilgi sâpçt,cik tad rîsi varçtu bût karsti!Pasaudzç kakliòu,neçd neko sietu,paskalo ar kâdu dezinficçjoðu tçjiòu-kumelîðu!
ieskatos
Re: apdedzinaajos
01.02.2006 14:42
droði vien var gan tos jogurtiòus, gan medu. skalot pçc çðanas ar kumelîtçm, pakoðïât biðu vasku, varbût arî pamçìinât propolisu eïïâ nedaudz paturçt mutç
mja...
Re: apdedzinaajos
01.02.2006 15:27
- uzreiz pçc apdedzinâðanâs vajadzçja dzert aukstu ûdeni - tâ lçnâm sûknçt (forði ja var caur salmiòu) un tâ lçnâm un ilgi...
eïïu es neietektu - var paraut uz vçmienu - un tad kakla gïotâda sakairinâsies vçl vairâk... itkâ jau visam paðam vajadzçtu sadzît - siekalas paðas par sevi ir dziedçjoðas...
protams, jâskatâs kâda ir situâcija - jo var bût ka tieðâm traki esi apdedzinâjusies - ja jau tik ilgi nepâriet...

varbût droðîbas pçc piezvani uz VAC tâlr. : 7 038 277, jo labâk ir paprasît profiem...
re kur saits arî ir - varbût kaut ko atrodi...
http://www.bikernieki.lv/lv/apdegumu_centrs
dinija
Re: apdedzinaajos
01.02.2006 16:03
ta bija risu putra..loti karsta.un ieliku mazu gabalinju lai atdzesejas mute,un netisam saku rit nost.sanaca ta ka iespruda kaklaa tas karstais kumoss.un velak noriju.sap vewl tagad.katru reizi ka riju siekalas.paldies par padomiem.bus jaievero kada dieta.ar kumelitem jaskalo.ja nepariet,tad laikam pie lora jaiet.var sukat kakla tabletes?
Re: apdedzinaajos
01.02.2006 16:13
Trachisan - tur anesteetikjis klaat, mazaak saapees.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 3?
Ziņa: