Paliidziet, luudzu!

Aizsāka Despair 

Despair
Paliidziet, luudzu!
03.02.2006 14:48
Ko lai dara, ja jau vairak par meenesi saap galva, ir drebulji, spiezh acis, vemshana, nelabums, kungjis saap, ir nespeeks un kaklaa taads kaa kamols...asins/uriina analiizes ir ok, plaushu/deguna blakusdobumu rentgenaa neko neatrada, kungjis paarbaudiits, iekseejie orgaani paarbaudiiti, taapat arii hepatiits paarbaudiits...man tik raksta dazhaadas antibiotikas, iesaka antidepresantus, bet labaak nepaliek.
Vai tieshaam 21.gds medicina ir tik bezspeciiga, ka taa jaamokaas?
Ko veel vajadzeetu paarbaudiit, varbuut kaads var kaut ko ieteikt? Vai arii nogaidiit, kameer pats paaries viss vai nomirsi...
olga
Re: Paliidziet, luudzu!
03.02.2006 14:54
Depresija...izmekleejumi neko neuzraadiis,parunaa ar psihoterapeitu,vareetu paliidzeet.
Despair
Re: Paliidziet, luudzu!
03.02.2006 14:59
Olga pie psihoterapeita eju jau 1,5 gadus..saruna ar viòu palîdz, tomçr pati saproti, ka tie ârçjie simptomi ir tik nogudrinoði un traucçjoði..kaut kâ viòus vajadzçtu kaut daïçji noòemt, lai var normâli dzîvot un strâdât.
Par depresiju tev taisnîba varçtu bût, ârstçjos no viòas ðos 1,5 gadus...
olga
Re: Paliidziet, luudzu!
03.02.2006 15:19
Klau,bet tad jau psihoterapetam tomeer vajadzeetu paliidzeet,jo tas tomeer ozh peec psihosomatikas.Man bija liidziigi,tad pleca lociitava bezjeegaa saapeeja,tad celis,tad peekshnji itkaa vairogdziedzeris ,likaas ka nosmakshu.Nu vissaadas saapes nenosaklaamas izcelsmes,endokrinologs veel pasmeejaas,amnaliizes ideaalas,pat holesteriins normaa...vaina tomeer buushot galvaa,jaameklee esot ceelonji.Smiekliigi,bet ceelonis bija mans( Nu jau shkjirtais) viirs.Tagad nekas nesaap un viss OK.Varbuut jaapamina psihoterapeits? Es nomainiiju triis,kameer atradu iisto.
Re: Paliidziet, luudzu!
03.02.2006 15:53
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 16:39 by Runcene.
Despair
Re: Paliidziet, luudzu!
03.02.2006 19:23
Shie simptomi paraadiijas decembra beigaas un turpinaas tagad visu laiku, lai ka arii censhos no tiem atbriivoties...

,,,
Re: Paliidziet, luudzu!
03.02.2006 20:01
Nus, ja tu esi tik labi pârbaudîts, tad jâatzîst, ka 21. gs. medicîna ðoreiz nebûs pie vainas. Jo vardarbîgi Tavâ galvâ neviens kârtîbu neieviesîs kâ tik Tu pats. Kaut vai ar antidepresantu palîdzîbu.
Vot tik antibiotikas kam nesaprotu, ja jau viss èikiniekâ...
þults
Re: Paliidziet, luudzu!
03.02.2006 20:08
galvai tomogrâfiju taisîji?
Pret simptomiem palîdz trankvilizatori.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: