Par ausim ( izlasiet un pasakiet , iesakiet kautko )

Aizsāka Nervozais _Gvido 

Nervozais _Gvido
Par ausim ( izlasiet un pasakiet , iesakiet kautko )
05.02.2006 21:39
Ieveroju tâdu ipatnibu pedeja laika , kad man kreisajai ausij bungadija uznemot kadu troksi vai skanu itka mazliet pakustas - ieliecas un tad aiet atpakal 1mm rozebas (isti nezinu vai pakukstas ) bet pati rada tadu mazu troksni(pasam dzirdamu tikai itka mazliet pakustas ) nu skana tâda kâ apmeram gaisu mazliet saspiez .... bet nekadi drizdes trauceju , nedz sapes nav itka .bet agrak man ta nekad nav bijis un tagad jau kadu laiku ta , un ipashi ja pats blaustas , tad tas ir loti labi dzirdams .

Esmu satraucies tâpec , ka man jau ir diezgan lielas problemas ar acim , jau vairakus gadus , un vnk ja paraditos problemas vel ar ausim , tad es nezinu tad tiesam butu baigi, baigi sudigi , ta jau brilles nesaju ... nutas ta ... man tikai 17 gadi ....
Ir tâds dakters, LOR saucâs jet tautiski ausu-kakla-deguna ârsts. Lîdz tâdâm Tev jânoiet. Var pirms tam lîdz ìimenes ârstam savam.
izklausas kaut kas mazliet paziistams-to sajuutu zinu. tikai man taa nerodas no trokshnja, bet kaut vai mazliet pakustinot zhokli.
Nu jâ , jo atrak aizies jo lielaka ceriba , ka noversis problemas ja tâdas bûs , bet loti ceru ka tas nekas nopietns nav , savâdak tagad jau jutos slikti sakara ar acu problemam , tâ jau vecaki nav "radusi" pie jebkadam slimibu problemam , brinas kautko - rodas tads iespads ka vinus vispar nekas neskar un nevar skart , ka viss skaisti un labi , ka tads HIV , vezis utt. vispar nepastav un ka visi dzivo laimigi un skaisti , Ta jau man saka ko tev tik daudz naudu vajag tam acim pilieniem , vitaminiem , "se 5 ls aizej vienreiz uz konsultaciju un lai butu vesels vairak nedosu " - apmeram tada stila . taka ja man vel bus kautkadas problemas , vispar izshvornis ara , nu labi biski parspileju , bet kautka ta jau ir
Tev gan redze, gan dzirde??
lily , liekas ta ari busu kautko sa4akarejis , tapec ka man paris nedelu atpakal iepatikas krakskinat , kustinat zokli :)))) nez uznaca tada lieta ka man itka viena vieta bija iesapejies un ta kraksinaju vinu paris dienas - smiekligi un stulbi izklausas , bet iespejam no kautko busu sabojajis ausiim , jo krakskinaju es vinu ne pajokam:)

!??! , tik traki jau nav ar acim viss itka ir daudz maz kartiba , bet tomer ik pa laikam ir sadas tadas problemas un paslaik ir tas bridis , vnk baigi sa4akareju redzi kad saku baigi sedet pie datora pirms 6 gadiem , ta ari sakas sadas tadas problemas , un ar ausim skatisimies , kas bus , galvenais zokli vairs "neplâtît" ....
A, es vienkarsi pec tava rakstisanas stila nodomaju, ka tu tapat ka te ieprieks (par redzi jautaja) - ne vella nejedz no gramatikas (komati, atsarpes). Tadel tadi secinajumi. Latviesu valoda cik bija??? 4
Nç , 5 ! :)))
Es esmu Nervozs shodien, tâpçc arî tâ rakstu, takðto ludzu nesançrvoze mani vel vairâk, labâk butu priecajies par to ka tev viss ok!
vispar ja vel kadam ir kas sakams , tad ludzu sakiet ... labak tad jau nervozs nekâ nezina mâkts :)
Piedod, protams :-)
Re: Par ausim ( izlasiet un pasakiet , iesakiet kautko )
05.02.2006 23:03
Nervozais _Gvido

Nomierinies. Taa probleema ar ausiim tev vienkaarshi no nervu uzbudinaamiibas un tad ir taa ka mazs troksniitis izraisa taadu kaa auss aizkrishanu uz vienu mirkli un no taadi nepatiikami krakshkji ausiis. Vispaar pats paaries bet iesaku palietot Magvit B6 un sirdsmieram pie ausu aarsta aiziet.
vai ta beerniem liidz 18 aarsta apmekleejums nav pa velti??
Es biju vakar aizgajis pie Lora, ði tur skatijas, skatijas, neko tadu neatrada, biski patirija ausi, cik nu tur bija ko tirit un noteica, ka tas varbut bija delj sera ausis, tirija vina ar parastu prieksmetu ar vati un pec tam ielika kautkadu smeri, teica ja nepariet tad lai naku vel pçc dazam dienam. nu ko aizgaju mâjas, bet diemzel jutu jau ka tas pats. Meginashu velvienreiz izskaidrot , ka tad tas izpauzhas , karo4 nav tâ ka pariet vai nepariet , bet visu laiku pie noteiktam darbibam tas notiek , tada sajuta ka auss bungadina biski ieliecas kad pats runaju , kads cits runa skali vai ari vienkarsi uzspiez uz auss skrimsla jut ka bungadina mazliet taka ielocas un pec tam pec beigshanas runashas , pec spiediena izdarishanas , jut ka no4ab un itka atslabst , nu ta visu laiku jau 3 dienas .... vot stulbakais ir tas , ka to pat izskaidrot kartigi nevar un vel trakakais nezinu vai manas iedomas vai kas , bet skiet ka otrai ausi ari sak paradities kautkas lidzigs , tikai loti viegli , nevar isti saprast vai ir vai ari psihologiski iedomajies esmu , bet kreisai to4na ir .

Mana teorija (citiem iespejams liksies smiekliga) , no ka tas vareja notikt ir tas , ka es jutu pedçjas dienas , ka itka asins spiediens paaugstinats it ipashi vakaros , gulj piemeram uz labo ausi dzird , ka sirds sitas un vel visadas skanas ,itka ieksheja dzirde :) vai tam galigi nevar but nekada sakara ar asinsspiedienu???!!!!
Common izpalidzat tauta ar kadu padominu vai ieteikumu ! es saprotu , ka daudziem garlaiciga tema un parak gari jalasa , bet varbut tomer.....
Re: Par ausim ( izlasiet un pasakiet , iesakiet kautko )
07.02.2006 13:40
...


Ziòojums rediìçts (07-02-2006 13:43)

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 16:46 by Runcene.
vienkaarshi aizmirsti par to. neviens aarsts neko nespeej pateikt, ja vinjam nepasaka skaidri un gaishi, kas kaish. patiesiibaa vinjiem jau ir vienalga. man saakumaa tas taa besiija, nu besii jau arii tagad, bet ko lai dara..samierinos, man kaut kas tamliidziigs ir jau apmeeram gadu. tieshaam skaidri nofurmuleet nav iespeejams :D un man arii aizdomas par to, ka kaut kas tur vareetu buut saistiits ar paaugstinaatu asinspiedienu...
taa vaina shkjiet ir kaut kur citur nevis ausiis.
* parbaudija ar kautkadu aparatu iznaca beigas izdruka - neko neteica , laikam tad jau ok bija.

* sera korkjis man nebija , tikai mazliet sers , apmeram tada daudzuma ka vienmer ir bijis , kad pats ik pa paris meneshiem iztiru tâka tas iemesls nevarçtu bût. Vinai vnk vajadzeja kadu iemeslu minet no ka tas varetu but , laikam tas ir vienigais ko vina vareja izdomat...

* muziku skali neesmu klausijies

* nejau visu laiku esmu nervozs , paslaik jau neesmu , niks vnk tads , lieta tada ka nervozs es paliku tikai pec tam kad sakas ausim shita lieta , nevis pirms.

* kustos pietiekami , skrienu biezi garos gabalus - saku domat varbut no tâ ?

* gulju , edu pietiekami , vitaminus ari lietoju regulari.

nezinu no ka man tâ peksni uznaca un nepriet tâm ausim , vienigais man liekas varbut mazliet paaugstinats asins spiediens , bet no tâ diezvai tas varetu bût???
Re: Par ausim ( izlasiet un pasakiet , iesakiet kautko )
07.02.2006 14:04
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 16:47 by Runcene.
nepârdzîvo, atceros, man arî kaut kâdas lîdzîgas sajûtas ausîs ir bijuðas, kaut kad sen, arî pçc nirðanas kaut kas tamlîdzîgs, bet pârgâja pats no sevis
1. slimnîcas poliklînikas LORI un vecâkâ mâsa var dzirdi pârbaudît ar kaut kâdu aparâtu: uzliek austiòas un klausies skaòu. Saki kad sâc dþirdçt un kad beidz utt.
Aizèâpo sirdsmieram.

Ar ko tu tâs ausis tîri ik pa 3 mçneðiem? Neesi sabakstîjis?
Aizsutiju Fiteri , lai man noperk Magvit B6 , a man atnes pa 2.80 Ls "magne b6" ampulas ???? TAm tads pats efekts ka Magvit b6 un cik man vinas jadzer pec instrukcijas nav konkreti minets ? :P
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 16?
Ziņa: