jautâjums ârstiem- psihologiem vai psihoterapeitiem

Aizsāka Daina 

lûdzu, kâds iesakiet, kâ rîkoties... man ir 19 gadu un ir problçma ar sejas âdu. metas pumpas- strutainas, arî sâpîgas, cietas. daþâdiem lîdzekïiem izgrûþu milzumdaudz naudas, it kâ daïçji palîdz. visu sabojâ tas, ka viss pasliktinâs stresa apstâkïos, resp, ja sastrîdos ar kâdu, ir negulçta nakts vai kâdi citi nervus uzbudinoði apstâkïi, tad âda "uzliesmo". to redzot, man rodas vçlçðanâs pumpas izspiest.. patieðâm LOTI RETOS gadîjumos spçju sevi apvaldît. rezultâts- samocîta âda, vçl vairâk kosmçtisko lîdzekïu, vçl vairâk izdotas naudas, vçl vairâk stresa par to, ka atkal izskatos pçc raganas... tajâ brîdî,kad notiek pats "bojâðanas process", NESPçJU SEVI KONTROLçT. itin nemaz.. it kâ... transs. iecentrçjos uz procesu, man tas jau sagâdâ zinâmu baudu. draugs un vecâki apmçram paredz, kad tas varçtu notikt, un sit pa rokâm, aizrâda. kad apjçdzu, saku viòiem paldies. bet pçc brîtiòa atkal nesos uz vannasistabu pie spoguïa. tâ ir kaut kâda mânija? apsçstîba? es pati apzinos, ka tâ ir liela problçma, bet... kur man meklçt palîdzîbu? cik saprotu, psihoterapeiti nodarbojas ar slimîbu ârstçðanu, bet psihologs- ar daþada raxtura problçmâm [vai kaut kas uz to pusi]. pie kura no viòiem griezties, vai arî vislabâk vispirms pie âdas ârsta? pçdçjo variantu pati apðaubu, jo man liekas, ka, atrisinot ðo problçmu, âda drîz vien atveseïosies, jo nebûs pamata izveidoties jauniem iekaisumiem [ar rokâm taèu ienes mikrobus, bet, ja esmu nomazgâjusi rokas, tad lîdz tam jau attopos un nedaru sev pâri], un arî ârstçt âdu nav jçgas, ja tas tâpat tiek sabojâts.

Iekðienç ir cçlonis, tas nav psihologu un psihoterapeitu lauciòð, dermatologu- arî ne.
pamçìini atrast terapeitu
www.psihoterapija.lv

Un vçl viena lieta par ko padomât - paskaties ko un kâ tu çd. Pumpas var bût arî no nepareiza uztura. Vai - pastiprinâties.
Re: jautâjums ârstiem- psihologiem vai psihoterapeitiem
06.02.2006 12:22
Un no seksuâlas neapmierinâtîbas arî metâs pumpas.

îstâ problçma nav pumpas. problçma ir tâ spaidîðana un kasîðana [vai tomçr nç????]. ir bijis laix, kad vnk "nesanâk" tâ pieiet pie spoguïa un paskatîties. tad viss ir ok. bet, lîdz ko pieskaros, tâ "aiziet".. :'((((
skiet, tâ problçma ir ne tik daudz pumpâs, bet spçcîgajâ vajadzîbâ pumpas spaidît. tâ ka iesaku gan meklçt kârtîgu psihoterapeitu. www.psihoterapeiti.lv, kur ir sertificçtu ârstu - psihoterapeitu saraksts.
Jâ, domaaju taa ir psihologiska probleema- man arii piemiit pumpu-poru spaidiishanas maanija- atkariiba. Un 100000 reiþu solos to vairaak nedariit un pat izplaanoju, ko dariishu, kad naakamreiz atkal tuvoshos spogulim, bet ... visi plaani izgaazhas. Beernishkiigi izklausaas, bet man jau 37 un nekaa lieka uz sejas iisti nav un pietiekami gliita. "Spaidoties" cilveeks ieiet taadaa kaa transaa taadeejaadi aizmirstas uz briidi un "nomierina nervus",psihologiski laikam grib attiiriities, palikt skaistaak (ha, ha). Peec tam uz sevis dusmas...
Re: jautâjums ârstiem- psihologiem vai psihoterapeitiem
06.02.2006 17:44
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 16:41 by Runcene.
VII pilnîgi pareizi pateica- "gribas attîrîties"... resp., uz to momentu- ok, izspiedîðu, nebûs pumpas.. :/// tieði tajâ brîdî pat prâtâ neienâk [lai kâ es censtos sevi kontrolçt], ka tikai sliktâk bûs.. :(((
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 5?
Ziņa: