par pieredzi

Aizsāka vîrietis pçc 30 

vîrietis pçc 30
par pieredzi
06.02.2006 14:05
te iepriekðçjâ diskusija un nepiekriðana oponentiem man atausinâja atmiòâ vienu stâstu:
----------------
Vasara, pïava, pusdienas laiks. Divi puiði piesçduði lauka malâ zem koka çnâ pârlaist karstumu un paçst pusdienas. Viens (Jânis) uzkâpj kokâ, lai paskatîtos apkârt. Paskatâs un saka lejâ palicçjam (Pçterim):
J: Hei, skaties, redz kur rati brauc!
P: Nestâsti pekstiòus!
J: Nç, tieðâm - bçrs zirgs priekðâ, kuèierim melna þokejnîca
P: Tu to visu izdomâ, muïíîbas tâs ir!
J: Nu, uzkâp augðâ, paskaties pats!
P: nekur es nekâpðu, pierâdi man tâpat.
J: Nu, skaties, redz kur ir - ilksis, rati, kuèieris, zirgs. Brauc pa ceïu.
P: muïíîbas tâs visas ir, neticu es tev!
-----------------
morâle kâda: mçs spçjam noticçt tikai tam, ko redzam, par ko paði esam pârlecinâjuðies - savâ dzîvç uz savas âdas.
Ja es saku, ka mîlestîba ir visuvarena, bet komatiòð vai maiga neko lîdzîgu savâ dzîvç nav redzçjuði, tad - viòi man neticçs, kamçr neuzkâps kokâ un paði nepaskatîsies. Citâdi diskusija izbeidzas un jçga maza. Katrs paliek pie savas pieredzes.

bet tâ jau dzîvç ir.
,,,
Re: par pieredzi
06.02.2006 14:14
Mana nostâja reâlajâ dzîvç ir palîdzçt, ja prasa, un censties nebâzties, kur neprasa, lai kâ arî negribçtos savu viltîgo degunu tur iebâzt.
Lûdz palîdzîbu un saòemsi to. A ja nejçdz lûgt palîdzîbu, sorry... Es nav gaiðreìis katra galvâ ielîst.
olga
Re: par pieredzi
06.02.2006 14:16
Jaapiekriit vien ir,bet katrs gadiijums ir savaadaaks,katrs cilveeks ir savaadaaks.Var jau mileet,bet....secinaajums man viens - beigu beigaas tieshaam - nezaudeet pashcienju!
Re: par pieredzi
06.02.2006 14:20
Ja runa iet par spokiem, tad es ticu, ka cilveki vinjus redz, bet neticu, ka spoki ir!!!!
Re: par pieredzi
06.02.2006 14:28
:) Laikam bûs otrâdi, varçtu noticçt ka tâdi ir, bet ka tos redz....nu varbût tikai izredzçtie... :)
diletants
Re: par pieredzi
06.02.2006 14:41

... Isteniba visa shi diskusija ir :D!!!
Lai saprastu problemas buutiibu, ir jaiedziljinaas tajaa.
Bet taa garaamejot var spriedeleet bezgaliigi!!!
feliciana
Re: par pieredzi
06.02.2006 14:43
mîlestîba katram ir sava... un savâdâka...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 12?
Ziņa: