Cigaretes vai Uudenspiipe?????

Aizsāka Hoshi 

Cigaretes vai Uudenspiipe?????
06.02.2006 15:51
Kaa juuus domaajat,kas un kaapeec ir kaitiigaakas-Cigaretes vai uudenspiipe...? Interesanti izlasiit juusu viedokljus..Raxtiet... ;)))



Ziòojums rediìçts (06-02-2006 15:51)
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
06.02.2006 15:59
cigareteem - FUI. jebkkuraa gadiijuma.

bet uudenspiipi uztveru vienkaarshi kaa patiikamu laika pavadiishanas veidu, man patiik ;)
Pavisam nesen te bija, ðíiet, pat 2 tçmas par ðito. Pameklç!
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
06.02.2006 16:25
nju man jaw arii liekaaz,ka tieshi uudenspiipe ir jawka laika pavadiishana,bet cigaretes slimiiga ievilshanaas,no kuras netikt valjaa... :)
protams cigaretes kaitîgâkas
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
06.02.2006 16:32
Cigaretes vispaar dereetu aizliegt....fuj..smird elpa...+ kaitee organismam...
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
06.02.2006 16:34
Speciâlisti gan nedomâ, ka ûdenspîpe ir tik nevainîga, pat uzskata to par kaitîgâku nekâ cigaretes. No narcomania.lv:
" Tabaka sadeg ar 900 – 1100 grâdu lielu temperatûru, kas izraisa pirolîdâs reakcijas un rezultâtâ tabaka pârvçrðas ïoti kaitîgâs íîmiskâs vielâs. Dûmi satur oglekïa oksîdu un dioksîdu, ûdeòradi, amonjaku, izoprçnu, acetaldegîdu, nitrobenzolu, acetonu, sçra ûdeòradi, zilskâbi un citas vielas. Bez tam dûms satur arî darvu, formaldehîdu, kâ arî cietâs daïas: metâlus — silîciju, kalciju, arsçnu, titânu, stronciju, poloniju un citus, kâ arî radioaktîvâs vielas — poloniju, svinu, bismutu. Viens ieelpotais dûms vairâk nekâ 5 minûtes ir brîvo radikâïu avots. Ðòaucot, koðïâjot tabaku, smçíçjot pîpi vai cigâru, dûmi ar nikotînu caur plauðâm nokïûst asinîs un savienojas ar olbaltumvielâm. Maksimâlâ nikotîna koncentrâcija asinîs tiek sasniegta 2 — 10 minûðu laikâ. Kopumâ tabakas dûmi satur vairâk nekâ 4000 íîmisku savienojumu, no kuriem 40 izraisa vçzi, bet 12 no tiem uzskatâmi par koncerogçnâm vielâm. Nikotîna koncentrâcijâ tabakâ 0,5% vai 1% - ðî starpîba, salîdzinot ar tabakâ esoðâm 4000 vielâm, zaudç savu aktualitâti, jo visas 4000 vielas uz cilvçka organismu iedarbojas vienlaicîgi. Otrais. Ûdenspîpi smçíçt pat kaitîgâk, jo tabakas deva ûdenspîpç ir lielâkâ nekâ vienâ cigaretç un smçíçðanas laiks arî ir lielâks. Tâtad smçíçjot ûdenspîpi, sanâc pârdozçðana, aptuveni tâpat, ka ja bûtu izsmçíçtas daþas cigaretes pçc kârtas. Treðais. Nav starpîbas kâ smçíçt un ko smçíçt, tâ un tâ veidojas ieradums – procesuâlâ atkarîba (darît to), dçï tâs daudzi smçíçtâji nevar tikt vaïâ no smçíçðanas."
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
06.02.2006 20:06
Vareetu buut taisniiba,bet runaajot par ilgumu,ja sho piipi piipee kaadi 15 cilveeki,nesanaak nemaz tik daudz sanjemt shii te kaitiiguma... Es gan nezinu,bet uzskatu,ka dazreiz viesiibaas var izmantot uudenspiipi..Bet cigareteem,gan pieskarties vispaar nevajadzeet.. 1. vietaa tas ka kaitee..un 2. gados izmaxaataa nauda,delj savas veseliibas indeeshanas...
Pajolis
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
06.02.2006 20:21
Opaaa....a es viens pats visu devu izvelku...no ûdenspîpes...un katru vakaru,laikam bûs jâbeidz..:(
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
07.02.2006 09:48
snjaucot, koþlajot tabaku (...) dûmi ar nikotînu caur plauðâm nokïûst asinîs... ha ha ha
casablanca
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
07.02.2006 09:50
Man patiik snjaukt! Zhel tikai, ka Latvijaa nevar dabuut. Snjaucot vismaz netraucee pareejiem!
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
02.03.2006 20:03
ajj baac..taa negribaas ticeet ka uudenspiipe ir kaitiigaaka par cigareteem.. Bet ja pienjemsim uudenspiipe ir uz kaadaam 12 personaam..ko tad arii ir tik traki? ajj zheel tadaa gadiijumaa...jo pat tajos duumos ir patiikami atrasties....mmmmmmmmm ;) njaa shnjaucamaa tabaka bija vienbriid manam klasesbiedram,un jebkursh kas vinju pameegjinaaja,izskatiijaas itkaa tuuliit saax raudaat. :))
Ûdenspîpes tabakâ ir 0,5% nikotîna.... izlasîju uz paciòas!
med med
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
05.03.2006 12:05
Vispâr teorçtiski ûdens pîpç samazinâs dûmu temperatûra, kas mazina vispârçjo kaitîgo iedarbîbu jo karstums ir katalizators.Paaugstinâta t,kas ilsgstoði iedarbojas uz vienu vietu un kairinoðo vielu klâtbûtne izraisa gïotâdu iekaisumu,kas izsauc strutu veidoðanos (krçpas zaïi-dzeltenâ krâsâ).Iekaisuði ilgstoði procesi neglâbjami noved pie audzçju veidoðanâs. Bet ieprieks teiktam par daudzumu ir taisnîba.
Kolektîvâ smeíçðana var tikai nostiprinât ðo ieradumu. No higçniskâ viedokïa tas arî ir riebigi lai neteiktu vairâk.
Smçíçtâji ir agresîvi,psihiski nelîdzsvaroti ,seviðíi ja netiek pie ierastâs devas.Viòi neglâbjami kïûst atkarîgi.Viòi âtrâk ,noteiktâs situâcijâs, salûzst jo iet uz visu lai dabûtu savu devu.
Principâ viòi ir vâja rakstura cilvçki,kas smçíî ir atraduði aizsardzîbu.
Bara instinkta vergi.
med med: kamoon :D
Es saaku smeekjeet muljkjojoties un taa nomuljkjojos 8 gadus :) Nee nu ok... jau 2 gadi kaa nesmeekjeeju, bet nez... smeekjeju jo likaas stiliigi? :DD
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
18.07.2006 15:00
Es neuzskatu,ka uud-piipe ir nevainiiga,tomeer es piem par cigareteem izlasiiju,ka 1 cigarete saiisina cilveeka muuzhu pa 7 min... manupraat cigaretes ir kaitiigaakas,jo tie kas vinjas piipee,kljuust atkariigi,bet ja piem uud-piipi piipee 1 x meenesi vai pa tusinjiem,tad ir saliidzinoshi mazaak kaitiiguma,nekaa piipeet katru dienu to drankji... pa vairaakaam pacinjaam...
Njaa jaasaka tie araabi ir viltnieki,neraxta angliski sastaavu...bet pie mums raksta,kad smeekjeeshana nogalina un "Nelieciet elpot beerniem tabakas duumus" un visss... atshkjirbiibaa no cigareshu etikjeteem,tur nav ratxiic par veezhiem.... =//
Aseksuaalaa
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
18.07.2006 20:41
med med
Normaali uudenspiipei ir mainaami vienreizlietojami iemushi - katram piipeetaajam ir savs. Tas taa - par higieenu. :)

Par kaitiigumu nezinu, domaaju, ka uudenspiipe tomeer ir vairaak procesam, ne rezultaatam, turklaat smeekjeetaaju skaits arii ir lielaaks (OK, tabakas daudzums gan arii ir vairaak par 1 cigareti). Uudenspiipes tabakas parasti tomeer ir aromatizeetas, taadeelj to duumiem ir krietni vien piecieshams aromaats, ko nevareetu teikt par cigareshu smaku.
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
18.07.2006 21:00
hm.
15 cilveeki uz vienu piipi - tur jau jaasaak vairaak uztraukties par visaadiem mikrobiem un ar to sasitiitaam salimshanaam.

"dûmi satur vairâk nekâ 4000 íîmisku savienojumu, no kuriem 40 izraisa vçzi, bet 12 no tiem uzskatâmi par koncerogçnâm vielâm."

kaada atskiriiba starp tiem kas izraisa veezi un tiem kas ir kancerogeeni?


bet ja atgriezhos pie teemas, ja palieto to uudenspiipi vienreiz nedeeljaa, meenesii tad ikdienas cigaretes vareetu buut kaitiigaakas. varbuut kaads var pamekleet kaadu peetiijumu internetaa.....

un vispaar, kaapec uzreiz neiedzert kaadu indi? :D
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
08.08.2006 12:13
Neeen ir jau taisniiba,Bet zin tas ka,tas nav higeeniski,vai kkas tml.,tas ir kaa kursh to domaa,citam ir pie vienas vietas,bet tie kuri negrib tomeer riskeet,tad vinjiem var piedaavaat,tos kurus liek virsuu uud-piipi piipeejot,katram teiksim taa,saveejo uzliktni,vai kaa vinju tur sauc.. Runaajot par indi.. Es veel dziivot gribu.. :D :D Iiisteniibaa uud-piipi es vairaak uzskatu,nevis par bendi,bet relaksaaciju,bet cigaretes par iistu bendi... Protams ne ar vienu,ne ar otru nevajag aizrauties...!! =/
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
08.08.2006 13:04
Kit@ pa pirkstiem ku tu vecu temu paceli.
Re: Cigaretes vai Uudenspiipe?????
08.08.2006 17:11
heeeh.. tev pa aciim,jo ieveeroji.. :D ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 14?
Ziņa: