cîòa ar alkoholismu

Aizsāka Îvs 

Îvs
cîòa ar alkoholismu
06.02.2006 17:38
hi! kas bûtu tâs efektîvâkâs metodes cîòai ar "zaïâ pûía" slimîbu? tradicionâlâ medicîna, tantiòas vai adatu terapija? it kâ abi pirmie jau izmçìinâti, efekts tikai uz pâris mçneðiem:( varbût kâda jçga no tâm adatâm?
Re: cîòa ar alkoholismu
06.02.2006 17:46
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 16:41 by Runcene.
Re: cîòa ar alkoholismu
06.02.2006 17:48
Jçga no jebkâda veida terapijas bûs tikai, ja paðam bûs motivâcija nedzert.
Mçìinât jau var, tâpat kâ ampulu, kodçðanos.
Re: cîòa ar alkoholismu
06.02.2006 21:36
Ar zaljo puukji ciiniities nevajag. Vinjsh vienmeer vinnee. Vajag atkaapties un nepieskarties vinjam. Tobish ienjem galva ka tu nekaadaa gadijumaa nedriiksti pieskarties alkoholam un taa arii dari. Viss.
Teorçtiski jau smuki izklausâs, man pagâja pâri par desmit gadiem, lîdz sapratu, ka nespçðu pats regulçt savu dzerðanu, biju izmçìinâjis gandrîz visu iespçjamo, nelîdzçja nekas.
Ja kâdreiz man stâstîtu, ka es nedzerðu, bez kodçðanâm un zâlçm, varçðu iedzert, bet negribçðu- es tam neticçtu.
Ja tevi interesç kas vairâk pameklç ðajâ forumâ, pameklçjot manis rakstîto par lîdzîbâm tçmâm. Vçl vari saòemt informâciju www.aa.org.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: