târpiòi vagînâ

Aizsāka Kozlovs 

Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 17:37
Vagîna...ir gofrçta caurule...mitra,tur dzîvo miljardiem baktçriju neziniiti...taka savu ficuku tur iekða nebâz....Un tie târpiòi...-tie ir kâpuriòi...-drîz no tiem taurenîði izðíilsies:DD
klaudija
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:01
jâ un tie bûs daþâdâs krâsâs...
Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:08
kaka
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:11
Vagiina ir taads caurums, blakus degunam
Eredisfunks
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:15
es kaut ko atradu

saucas laikam Enterobius vermicularis, angliski pinworm

http://www.biosci.ohio-state.edu/~parasite/enterobius.html
Minçts, ka ðie târpi var ielîst arî sievietei vagînâ.

bildîtes skatîties var iekð
http://images.google.lv/images?svnum=10&hl=lv&lr=&q=Enterobius+vermicularis

tâ ka salîdzini ar to ko pats redzçji.

Jap man ar ðíçrmi palika :)

bet nu vakar vienâ tv pârraidç teica, ka târpi organizmâ parasti nekâdu sliktumu veselîbai nedod, un ka pat ar tiem ir labâk, mazâk visâdas alerìijas moka.
kaka
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:17
ueee. Toch atradi? A tie ir domaati,ka tur ielien no citurienes jeb taadi kaa paraziiti tieshi vagiinaa? Man slinkums tur iet lasiit
klaudija
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:17
nu vâjprâc,es naktî nevarçðu gulçt
Eredisfunks
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:21
Nu es ar dikti nelasîju, tik pa diagonâli. Tâ sapratu, ka no dibena citâ caurumiòâ pârvâcas.

Tâ ka ja ir vagînâ, tad noteikti bûs arî dibenâ, ja pareizi notrâpîju atrast sugu.
Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:21
Ej...nost...labais....Pat bail sâk palikt,ko tik tai mitrajâ caurumâ neatradîsi...ðausmas....kâ ir jâdzîvo,lai kaut kas tâds tur iemâjotos..:D
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:22
Eredisfunk - paklau, tikko pavisam sû...gi palika :(
Pirms pâris gadiem tieði tâdus 2 radîjumus pamanîju vannâ pçc mazgâðanâs :( Tik toreiz nobijos, izlecu no vannas un pçcâk izskaidroju tâ, ka varbût no ventilâcijas izrâpojuði vai no mitruma uzvairojuðies...

Un ko tagad iesâkt? Satraukties (lai gan par vçlu, jau esmu stresâ)? Griezties pie kâda ârsta? (Lûgt vîram, lai ielûkojas iekðâ? :)) Ja doties pie ârsta, tad pie kâda?
Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:28
Ielej tur benzînu un aizdedzini...To viòi nepârcietîs...
:D
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:29
Pajolis

Galvenais nebaaz tur pirkstus, kaads vel iekodiis!
Eredisfunks
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:29
vçl vienus atradu

Ascaris Lumbricoides
http://gsbs.utmb.edu/microbook/ch090.htm
http://images.google.lv/images?q=Ascaris+Lumbricoides
neziniitis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:31
pajolis tu sev esi atradis iisto niku...kas tevi perfekti raxturo.
kaka
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:31
Ascaris ta paziistams dzekinjs:) Es domaaju,ka tie kaadi specifikski, taadi kaa jauna suga:)
Kozlovs
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:37
ÐAUSMAS!!!!!!
Un kâ viòus izdzît?
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:38
Pajoli - zini, tavs ieteikums, protams, bûtu jânovçrtç kâ augstâkâ humora pakâpe, tomçr man tas ðíiet nedaudz truls... Mûsu uzskati par gaumîgu jokoðanos paties' atðíiras.

Starp citu, es to brînumu, vismaz man ðíiet, ka tie radîjumi tâ izskatîjâs, redzçju tikai vienu reizi un pirms kâdiem 3 gadiem. Tagad nezinu, vai ir vçrts meklçt. Un nav ne jausmas, no kurienes tieði viòi uzradâs.
neziniitis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:38
kozlov par to lai domaa tava sieva!
Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:48
es taèu tev teicu...iegâz benzînu..aizdedzini...un tad jau redzçsi ir vai nav...
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:54
Pajoli - un es tev teicu, ka tavs ieteikums man neðíiet tik vçrtîgs, lai es to kaut sekundi apdomâtu.


Un vispâr - profesionâls padoms prasa profesionâlu pieeju, tâpçc piebildîðu, ka man kâ sievietei vçdergalâ ir vismaz trîs vietas, kurâs var kaut ko iegâzt... tâ kâ nâkamreiz centies noprecizçt.
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:56
ziimuliite

Kaa tu tos vannaa vareeji pamaniit? Vinji ir 1 centimetru gari un balti. Tev ir melna vanna un ljoti labs apgaismojums? Vinjus gruuti ieraudziit kad tie no dibena izliidushi kur nu veel vannaa.
zâlîte
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 18:56
Ðausmas, gandrîz apvçmos :(
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:05
ku! - nç, tur bija tâds melnais, kâ eredisfunka pirmajâ minçtajâ adresç paðâ apakðâ. Tâds plakans un aste gandrîz caurspîdîga. Nav ne jausmas, kas tas tâds ir.
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:08
ku! - Enterobius vermicularis - tâ to lopu sauc :(
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:16
ziimuliite

Nomierinies, tas ir parastais spaliitis tikai nofotograafeets iipashaa apgaismojumaa un ar lielu palielinaajumu. Spaliitis ir 1 centimetru! garsh balts taarpinjsh un tievs kaa diegs. Vinjsh ir tik siiks ka nevar iisti redzeet cik caurspiidiigs vai apaljsh vinjsh ir.
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:20
ku! - tad atliek domât, ka tie târpi tur tieðâm bija no mitruma vai citiem apstâkïiem uzraduðies. Tâ ceru.
Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:22
Droðs paliek droðs...iegâz visos..:D
Vai izsauc kukaiòu un citu parazîtu indçtâjus....tie zinâs,kâ tos çrmus no tevis ârâ dabût..:D
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:25
Pajoli - seko lîdzi diskusijai, mani târpi, izrâdâs, nav mani târpi, bet gan vannasistabas parazîti.
Eredisfunks
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:46
jap tie pinworm jeb Enter(r)obius vermicularis, ir tie paði latvju spalîði.

Incanti ko ðie rij, varbût, vagînâ ir cita barîba (piemçram satur vairâk asiòu) un nu ðie nokrâsojas tumðâki :)

visâdâ ziòâ spalîði nav tie sliktâkie târpiòi.
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:52
Eredisfunk - ja tu par manu gadîjumu runâ, tad spalîðus esmu redzçjusi, tie bija krietni lielâki - 5-8 cm gari un 1 cm plati. Îsti briesmekïi :)

Pçc manas pieredzes vagînâ nav asiòu tîrâ veidâ. Varbût kâdas mikroskopiskas daïiòas, asinsíermenîði no menstruâcijâm saglabâjas, bet tur pie vienas bildes bija rakstîts, ka tâds izskatâs spalîtis pçc mçrcçðanas formalînâ, varbût kâda íîmiska reakcija. Vai kâ ku! rakstîja.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 11?
Ziņa: