târpiòi vagînâ

Aizsāka Kozlovs 

Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:55
Vai tad ir tâdi???-vannasistabas spalîði????...ziimuliite...tie tâpat no kâda tava jaukâ caurumiòa izlîda...
U vispâr jau benzîns ar dârgs palicis...moðka no sâkuma paprovç...kâdu ðíaidîtâju...vai tam lîdzîgu ðíidrumu..:D
Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:56
Ziimuliite..tu nejauc kko ???spalîði nav tik lieli....
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 19:59
Pajolis - man nav ne jausmas, no kurienes tie târpi uzradâs. Pieïauju, ka, duðâ ejot, nepamanîju, ka viòi nokrituði no, piemçram, ventilâcijas lûkas, vai izlîduði no kanalizâcijas. Esmu saprotoða un nevçlos iejaukties tavâ baudas gûðanas procesâ, tomçr man ðíiet, ka ðoreiz orgasms tev izpaliks.
Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 20:03
ziimuliite...tu..ko??!!nu iepriecini mani un iegâz tur ðíaidîtâju un uzraxti...kâ bija..:D
Da ladna tev...ziimuliite..neesmu nekaads tur manjaks...:D
a varbût tomçr...??!!
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 20:07
Pajoli - "manjaks" droðvien neesi, bet garlaikots, aprobeþots un muïíîgs gan...

Tâ kâ neesmu ieinteresçta diskusiju turpinât, izstâjos.
Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 20:34
Bet nu paskaidro man ko tu domâ ar to ..-aprobeþots...
Man gan vairâk ðíiet,ka tu esi aprobeþota...un vadies pçc principiem..un kautkâdas tur morâles..
durofeja
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 20:40
spermatozoiidi. bet tu pac=aliens.
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 20:44
Jaa,fantastiska teema!
Eredisfunks
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 20:55
ziimuliite, noraksturo taarpus tos drusku labaak, kaada kraasa, kaada ir aadas tekstuura, vai tie bija plakanie vai apaïie taarpi utml. tad varbût varçs piemeklçt îsto :)

Moþ tâs bija cçrmes vai kâdi citi moðíi

starta punkts târpu identifikâcijâ varçtu bût ðis:
http://en.wikipedia.org/wiki/Worm

helmintoloìija pçta parazîtiskos târpus
varbût tavejais târps tur bûs minçts.
http://mywebpages.comcast.net/fredarfaa/introweb.htm

vannâ, ja kas no dabas var nejauði kâdu târpu ienest. Pielips tev kaut kur târps pie apìçrba vai pie miesas, un vannâ atlîp.

tad skaties un brînies, kas tas par lopu. Ûdens târpus mçs diezgan slikti pazîstam, izòemot dçles.
ziimuliite
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 21:53
Eredisfunk - lielumu aprakstîju. Plakantârps. Sâni caurredzami, pa vidu tâda kâ horda, kaut kas lîdzîgs miesai, saturam. Krâsa - tumði brûni, gandrîz melni. Pçc uzbûves lîdzîgs Fasciola Gigantica. Nebija posmains.
me
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 21:56
Shitas ir dieviigs foorums!!!! katru dienu ienaaku pareekt.
Pajolis
Re: târpiòi vagînâ
07.02.2006 22:33
Es arî..:DDD
mamma
Re: târpiòi vagînâ
08.02.2006 21:14
Jûs ðeit jokojaties, bet es pirms vairâkiem gadiem nobijos ne pa jokam, jo man ir puika( tad viòam bija apmçram 2, 5gadi ). Pakakâjis uz podiòa, kad ieraudzîju podâ starp kakâm balganu târpu, sliekas garumâ es gandrîz noìîbu. Pirmâ doma, kur viòð ticis pie sliekas, apçdis un izkakâjis, tikai pçc brîþa attapos, ka nav mâjâs nekâdu puíu podu, kur rakt, ka tas nav loìiski. Zvanîju uzreiz âtrajiem, ko lai daru. Vismaz telefoniski ko lai viòam dodu. Jâpçrk bija kaut kâdas attârpoðanas zâles, helman... neatceros to nosaukumu. Jâsaka, nekâdi bomþi neesam. Tîrs un apmazgâts mazais vienmçr, bet ðoks man bija ne pa jokam. Mçs neviens îsti nezinam kas mums, kurâ caurumâ atrodas. Vai kâds îpaði skatâs savu kaku sastâvu un paskatâs vai tur pçc tam nerâpo podâ? Analîzes taisa retais, kuram tas interesç.
Laikam tâs bija cçrmes, vai kas cits. Nepârspîlçju - vismaz 10 cm.
Re: târpiòi vagînâ
08.02.2006 21:18
Ðito es biju palaidusi garâm. Un vçl stâsta, ka humora te neesot:-)))))))))))))
Karîna**
Re: târpiòi vagînâ
09.02.2006 17:25
Kaut kas briesmîgs! Vai tieðâm iespçjams kaut kas tâds???
ese
Kozlov
10.02.2006 10:07
Nu labi, es ar padalîðos.

Kad man bija kâdi 11 gadi, tâ kâ "mamma"" stâsta arî es ko lîdzîgu aiz sevis podâ pamanîju.
Tagad saprotu, ka tâs bija cçrmes.
Tâs ir daudziem un mçs nelabprât to atzîstam/
Bçrniem jau it îpaði.Man jau arî labprâtâk patiktu atzît, ka nekâ tamlîdzîga bût nevar un vïereiz ko tâdu ja ieraudzîtu, zinot, kas tas ir , arî laikam ìîbtu.

Spalîði, ir gandrîz katram, vismaz periodiski.Arî, it îapði bçrniem, ârsti mani var pielabot/
Tâpat kâ viòi dzîvo tur, tâpat viòi itin viegli var iemâjoties vagînâ, un tas ir tikai loìiski, padomâjite, maksti no vagînas noðíir tikia kâdi 5 cm.Bet ievçrjot higiçnu, viòi pçc laika pazûd, ja spalîðu oliòas atkal nenorij(nemazgâtas rokas vai citâdi)/
Vai spalîði var ilglaicîgi dzîvot makstî - nezinu. Ja viòi nokïûst ârpus mitrâs vides, âtri iet bojâ.Tâpçc drðo vien izceïojot no turienes - viòiem nostrâdâ izdzîvoðanas instinkts:)
Bet kâdas 2 x savâ mûþâ esmu jutusi aizdomîgu kòudçðanu makstî un domâju, ka tie bija spalîði, redzçjusi gan neesmu, ka viòi mâjotu tieði tur.

Kâpçc tâda krâsâ, nu varbût tie''sam jûs mîlçjâties neilgi pçc mçnçsreizçm un viòi bija iekrâsojuðies.

Nu spalîði nav nekas traks, jâdzer stipra biðkrçsliòu tçja tukðâ dûðâ(garðo riebîgi), jâmazgâ rokas - un viòiem vajadzçtu pçc kâdas nedçïas pazust.

Tçma nav patîkamâ, bet tâ nu tas ir, kur ir barîba, tur arî parazîti.
Re: târpiòi vagînâ
10.02.2006 10:54
ese

Tu gadijumaa neesi jauns puisis? Kaadi 5 cm no anusa liidz vaginai :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 7?
Ziņa: