Pumpas uz sejas

Aizsāka Nika 

Nika
Pumpas uz sejas
07.02.2006 17:43
Gribçju pajautât kâdam cilvçkam par tâdu problçmu, kâ pumpas. Manai mâsai ir 21 gads un viòa regulâri cînâs ar pinnçm/pumpâm.Tâs ir uz sejas, pârsvarâ uz vaigiem.Lielas, sâpîgas, sarkanas.
Nelîdz ne sejas kremi, ne losjoni, ne tabletes, ne hormonâlâs tabletes, nav ne putekïu çrcîtes, ne visâdas ziedes no aptiekas.
Varbût kâdam ir labs, nopietns padoms ðajâ situâcijâ.
Iepriekð pateicos.
kaka
Re: Pumpas uz sejas
07.02.2006 17:53
www
Re: Pumpas uz sejas
07.02.2006 17:56
Tieði tâ! Nav ko eksperimentçt uz savu galvu, rezultâtâ var bût tikai sliktâk.
Re: Pumpas uz sejas
07.02.2006 19:00
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 16:52 by Runcene.
med med
Re: Pumpas uz sejas
07.02.2006 22:01
Dermatologs un pacietîba.
Vçl paskataties krietni atpakaï meklçtâja. Tur bija lîdzîga tçma un ïoti sîki vispârçjie norâdîjumi. Veiksmi.
stiipinja
Re: Pumpas uz sejas
08.02.2006 11:21
iesaku tikai vienu - sexu ...pasaki,lai maasa biezaak nodarbojaas ar sexu,tad arii viss pamazaam pazudiis :D
peka.
Re: Pumpas uz sejas
08.02.2006 12:22
Pumpas, tas ir laika jautajums, Ja sexs palidzot ar...:))

Nezinu, man viena draudzene vienkarsi seju uz nakti smereja, ar klingerisu ziedi. Paskalo ar kumelitem. Varbut kautkas ir homeopatiskaja aptieka, kads uzlejums.
!!!
Re: Pumpas uz sejas
08.02.2006 19:13
Stiipinjai:
un cik luudzu sexa buutu nepiecieshams shais aarstnieciskajos noluukos? man jau tuvu 40, buuts pie visiem iespeejamiem dakteriem, izmeegjinaatas neskaitaamas metodes (peedeejai roucutane - 9 meen. bija relatiivi tiira seja),
sex ir videeji 4X dienaa ar ´labumu´ nokljuushanu organismaa....
pumpas kaa bija 16 gados... taa ir arii tagad

P.S. luudzu nesaakt mierinaat mani ar klimaksa iestaashanos
Re: Pumpas uz sejas
08.02.2006 19:16
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 16:56 by Runcene.
Garâmejot
Re: Pumpas uz sejas
09.02.2006 08:23
To Nika
Dermatologs neko nelîdzçs, pinnes rodas no iekðpuses! Te jau daudz aprakstîts. Uzlikt meklçðanâ "pinnes" vai "pumpas".
stiipinja
Re: Pumpas uz sejas
09.02.2006 19:29
tavaa gadiijuma !!! nezinu ko lai tu iesaac.... kaut kaa diivaini,ka 40 gados veel metaas pumpas ... iespeejams ,ka taa ir iedzimtiiba ... bet es tev ieteiktu dariit sekojoshi ---> panem katlinjaa uzvari kumeliishu uudeni...pavisam karstu...tad panem dvieli un noseedies virs katlinja..aplies dvieli,un karsee seju uudens tavaikos....kaadas5 min,... un peec siis proceduuras uzmeeree mitrinosho kreemu ... dari to visu vakaraa pirms guleetieshanas va romatikso filmu skatiishaanaas :DDD dari to katru otro dienu !!! :) ceru,ka paliidzees...
!!!
Re: Pumpas uz sejas
09.02.2006 21:56
kumeliites meeginaatas 1X laiam pirms gadiem... 20:)
jaa gan - iedzimtiiba (vismaz aarste nonaaca pie shaada secinaajuma)..., veseliiba vissadaa zinjaa teicama - taada aada...
un nav tas tik milziigs retums... tiesa retaak kaa tiinjiem gan...:)
doctus
Re: Pumpas uz sejas
09.02.2006 22:00
Garamejot- palasi vairaak par pinneem tomeer
Karîna**
Re: Pumpas uz sejas
10.02.2006 09:53
Vajag uztaisît analîzes - varbût, ka ir sçnîte (Candida). Tad nekas cits, izòemot specifiskus pretsçòu medikamentus, nelîdzçs. Analîzes taisa Pçrnavas ielas Transmisîvo slimîbu centrâ.
Garâmejot
Re: Pumpas uz sejas
10.02.2006 10:02
To doctus
Palasi labâk vairâk pats, ja nezini tik vienkârðas lietas, kâpçc izsitas pinnes!
Re: Pumpas uz sejas
10.02.2006 11:20
es varu ieteikt, bet nav garantijas, ka palîdzçs arî citiem, ne tikai man. Stacijâ ir veikali "Veselîbas veikals". Tur vienu reizi sûdzçjos par pumpâm, man iedeva tçjaskoka mazg.þeleju [arî laba, un tikai ap 90sant!!!]. iepirkâs tieði viena sieviete, kurai gan bija jâsteidzas, bet viòa ieteica pamçìinât tabletes "Тройчатка" un vçl k.kâdas, kas jâdzer kopâ. nopirku, 2ned palietoju [1kurss] un manas riebîgâs pumpas- baibai!!!! nu, tâdas strutainas ir vçl, bet tiku vaïâ no mazâm, cietâm pumpiòâm, man visa seja bija grubuïaina. tâs zâles tîra organismu no parazîtiem, instrukcijâ ïoti smuki apraxtîts. kopâ tâs 2 kastîtes maxâ ap 6.40 laikam, pietiek 2 ned. kursam. pçc 2 mçn jâdzer atkal, un nu zinu, ka noteikti nopirkðu!!!
Garâmejot
Re: Pumpas uz sejas
10.02.2006 12:54
To Daina Tçjaskoka preparâti ir ïoti labi visâdâm pumpâm!Tos arî var lietot. Nezinu ðîs zâles, bet tas ir zinâms,ka pumpas rodas no piesâròota organisma vispâr un no parazîtiem arî,-tas jau ir tas pamats,kas jâdara vispirms-kaut kas jâdara, lai kaut cik vispirms attîrîtu organismu, un arî jâbût pietiekamâ daudzumâ A vitamînam (jo- A vitaminu organismâ samazina savukârt citi iemesli). Stacijas bodçs un no citiem pircçjiem tieðâm pa lielâkai daïai var vairâk uzzinât nekâ no parastajiem dakteriem. Jau pârbaudîts!
G.
Re: Pumpas uz sejas
10.02.2006 12:56
Mûsdienâs jau ir arî tâdas metodes kâ lâzerprocedûras, dermabrâzija u.t.t. Vai jums neliekas, ka ja varçtu lîdzçt ar ziedçm un skalojumiem, cilvçks vairâk nekâ 20 gadu laikâ bûtu atradis sev noderîgo ... Vienmçr kâds grib ieteikt kaimiòam savu smçri un smâíi.
Vispâr diezgan apðaubâma kombinâcija – teicama veselîba un pumpas lîdz 40 gadiem. Nekas nav bez iemesla. Kaut vai nediagnosticçta celiakija (nebïaujiet, tas tikai piemçrs), aizcietçjumi un tâ bez gala. Praktiski nav iespçjams pârbaudît visus hormonus un daudzas novirzes cilvçks var neizjust citâdi kâ, piemçram, pumpas uz sejas...
Re: Pumpas uz sejas
10.02.2006 14:39
nu ko.. (kaut ko jau noteikti izlaidiishu... nevar visu atcereeties):
hormoni kaartiibaa, kunjgjis u.t.t. veedera darbiiba arii (arii zobi un gremoshana), nav probleemu ne ar niereem, ne aknaam ne citiem orgaaniem (visas analiizes kaa kosmonautam redzi ieskaitot:)), uz seeniiti analiizes arii taisiitas, u.t.t. u.t.j.p........ ar ko zveeriigu un daargu (nu kaut vai roucutane) efekts iislaiciigs un nestabils - iedzimta problemaatiska aada, ko pat iisti par taukainu saukt vairs nevar... Atliek mierinaat sevi ar domu, ka esmu unikaala:)... un gaidiit klimaksu...
Metodes un liidzeklji izmeegjinaati praktiski visi iespeejamie, nauda tiem un aarstiem izteereeta... fantastiska....:(
ieskatos
Re: Pumpas uz sejas
10.02.2006 15:30
iespçjams, ka ðajâ gadîjumâ palîdz kâdi jaunâki lîdzekïi - piemçram, losjons Akne BP 5
tikai ar to jârîkojas ïoti uzmanîgi, jâpamçìina no sâkuma nedaudz, citâdi var sabojât âdu!
nezinu, kâpçc pie mums pârdoðanâ ir tikai ðis un nav pieejams vâjâkas koncentrâcijas ðíîdums
saulite!
Re: Pumpas uz sejas
10.02.2006 15:45
Tas ir katram individuali.Vinai vienkarsi jaaiziet pie dermatologa.Es ar biju un man veikli noteica,no ka tas pumpas ir!
Re: Pumpas uz sejas
10.02.2006 19:00
da jopcik rozaa!
Acne fug un BP 5 lietoti (kaa arii daudz kas cits leets un daargs arii speciaali uz recepteem gatavots), esmu bijusi vismaz pie 8 dermatologiem neskaitot kosmetologus, dakterus u.t.t., ko ta - analiizes pati uz savu galvu taisiiju vai arii no pirksta izziidu, ka tas, tas un paareejais ´straadaa´ pareizi?
Re: Pumpas uz sejas
30.09.2010 19:05
Nju personīgi es lietoju tējas koka eļļu, ikdienā lai noslēptu pumpas, lietoju kosmētisko zīmuli, kura sastāvā ir tējas koka eļļa... Galvenais nekadā gadījumā neaiztikt seju, neknibināt utt, tikai smērēt uz problēmatiskajām vietām un viss. Vēlu veiksmi :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 20?
Ziņa: