nagi lûzt

Aizsāka ðausmas 

ðausmas
nagi lûzt
08.02.2006 17:48
vienas ðausmas, pçdçjâ laikâ traki lûzt nagi - trausli, plaisâ.. nekâdîgi nevaru uzaudzçt visus vienâdâ garumâ un smukus, bet gribas taèu. ko lai dara - çd, dzer, smçrç, lako? gaidîðu kâdu labu padomu.
Re: nagi lûzt
08.02.2006 18:09
Man arî tâdi bija, îpaði pçc tam, kad noòçmu gçla nagus (nau nekâds brînums). Nu lûk - aizgâju pie savas manikîres, viòa man turpat uz vietas sajauca kautkâdas eïïas (sandalkoks tur figurçja, vçl kaukâdas, prasîju kas tas ir, viòa teica ka çìiptç sapirkusies dabîgâs eïïas visâdas - nu mixis konkrçts). Nu un tad es ar to mixu vnk. visu dienu (reizi nedçïâ) ik pa brîdim nagu valnîðus eïïoju, tad vçl veltîju pâris stundas nedçïâ sâls un olîveïïas vanniòâm (ðo tad es arî ieteiktu darît), nu un tagad nagi ir super (pagâjis pusgads) - tik stipri man nekad dzîvç nav bijuði. Bet nu òemðanâs pamatîga. Ir arî tâda sçrija nailtex saucâs (varbût raxtîbâ kïûdas). Nu tajâ sçrijâ arî ir visâdas lietiòas nagu atveseïoðanai - tas jâjautâ manikîriem, es pirku kolonnâ, jo parastos veikalos neesmu tos redzçjusi. Tas tâ - iz manas personîgâs pieredzes.
ðausmas
Re: nagi lûzt
08.02.2006 18:13
noela, paldies par info! bet, varbû tomçr kaïíis jâdzer jeb kaut kâdi vitamîni?
Re: nagi lûzt
08.02.2006 20:16
Es lietoju austeru kaïíi,veel polivit.nagiem,aadai.
Garâmejot
Re: nagi lûzt
09.02.2006 08:34
Aptiekâs ir speciâls nagiem "Dabiskais silîcijs+", un jâdzer zivju eïïa, tâ arî stiprina nagus.
Re: nagi lûzt
09.02.2006 09:20
Ir tâdi ragu un nagu vitamîni (un matu arî) ;o)
!
Re: nagi lûzt
09.02.2006 10:33
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 12?
Ziņa: