vdziedzeri mezgli - lajunie vei nee?

Aizsāka dita 

sakiet ka var zinat ir vai nav vdz mezgli ljuani?mani endokrinologe novero jau 3 gadus,ta ka vinji ipashi nepalielinoties,tad tik vero un griezt ot ka nevajagot..
Bet pec ka lai uzzina,vai tie nav sliktie???Baidos,ka shita verojot,var ari vezi garam palaist:(((((((((((((
kadas ir pazimes,ja ir vezis vdziedzerii??????
atvainojos jaut bija ljaunie vai ne???
varbut kads var ieteikt kadu arstu,kura viedoklim varetu pilniba uzticeties?mani novero dr.Faarta.It ka jau izskatas zinosha un laba arste,bet dubults nepliist.
paldies
Re: vdziedzeri mezgli - lajunie vei nee?
09.02.2006 12:54
maajas lapa vairogdziedzera probleemaam ww.vairogdziedzeris.lv
Mezgli var buut gan ljauni gan nelajuani (taa pat kaa cilveeki :) Paasti uzskata ka par ljaunumu liecina auksts (neuzkraaj kontrastvielu scintigraafijaa), liels un ja viirietim tas mezgls.
Vari izveeleeties citu endokrinologu, bet tad citaa slimniicaa - Stradinjos piemeeram.
Garâmejot
Re: vdziedzeri mezgli - lajunie vei nee?
09.02.2006 12:58
Dubults tieðâm neplîst, tâdçï varbût aizejiet arî uz neirofunkcionâlo diagnostiku vai pie laba daktera Ventspilî (ja Jums tas nav par tâlu), kuri momentâ pasaka, vai vaina laba vai ïauna (3 gadi noteikti nebûs jâgaida) :)
Sieviete
Re: vdziedzeri mezgli - lajunie vei nee?
09.02.2006 13:12
Daktere onkoloìijas centrâ - Antra Bçrziòa!Ïoti laba!!!!!Un visas izmeklçðanas uz vietas!Rinda pie viòas gan gara!Bet ja jau gaidi 3 gadus,tâ rinda bûs tîrais sîkums!!!!!
Re: vdziedzeri mezgli - lajunie vei nee?
09.02.2006 13:13
kas ir neirofunkcionâlâ diagnostika?
Garâmejot
Re: vdziedzeri mezgli - lajunie vei nee?
09.02.2006 13:50
To Noela
Tâ pati Nakatani diagnostika, kas te jau daudz aprakstîta (tepat augstâk ir meklçtâjs) un arî googlç (bet tur nav minçta mûsu daktere, es labi zinu tikai mûsçjo).
Re: vdziedzeri mezgli - lajunie vei nee?
09.02.2006 14:36
Skaidrs man viss par to Nakatani dg (paldies par nosaukuma precizçðanu), atradu internetâ.
ðis: "– Protams! Ïoti bieþi tautâ tiek runâts par noskauðanu un lâstiem. Arî ðîs parâdîbas parâda neirofunkcionâlâs diagnostikas ierîce. Tiesa, minçtos veselîbas traucçjumus gadâs sastapt ïoti, ïoti reti. Grafiski tie izpauþas tâ, ka visi íermeòa augðdaïas orgâni «ir sarkani», it kâ eksplodç no enerìijas pârpilnîbas, bet zem jostas vietas «ir zils», ðo pusi pâròçmis aukstums"

un ðis: "Graujoði ir dati par to jauno sievieðu veselîbas stâvokli, kuras gadiem ilgi lieto pretapaugïoðanâs tabletes – smagi tiek traumçtas vai it visas orgânu sistçmas. Viòas ir sliktâkâ situâcijâ nekâ gados vecas hroniskas smçíçtâjas!"

perfekta diagnostikas metode. Kâpçc to vçl joprojâm neizmanto rutînas diagnostikâ!!?? Laikam sazvçrestîba!

Bet par endokrinologu tçmu - Stradiòos ir diezgan sakarîgi dakteri.
paprasi, lai nosûta uz konsultâciju. Tad vçl: ïaunie mezgli âtri aug.
liels paldies visiem par viedokljiem.
biji pie arsta?man tada pati probl.Vero,veero..bet ko veero un vai pareizi veero,neviens nezina.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 15?
Ziņa: