alkohols+18

Aizsāka skumji18 

skumji18
alkohols+18
09.02.2006 13:34
ko dariit, ja alkohols ir vieniigais, kas man paliidz justies labi un atbriivoti. neiedzerot nevaru apmekleet nevienu tusinju, jo preteejaa gadiijumaa seedeeshu ieraavies sevii.kad iedzeru viss ir tik forshi. alkohols nav mana atkariiba, tomeer gribeetos speet atbriivoties arii bez taa. kaa lai to iemaacos izdariit?
Re: alkohols+18
09.02.2006 13:45
Nemaani sevi! Taa jau arii ir atkariiba ja tu bez vinja tuseet nevari. Bet es savulaik atteicos no tuseeshanas lai nevajadzeetu lietot alko. Jo sapratu ka tuseeshana man tikai nozog laiku un veseliibu.
skumji18
Re: alkohols+18
09.02.2006 13:47
nu nav taa mana atkariiba, jo nedzeru daudz, man daudz nevajag...un tas galiigi nav biezhi, un ikdienaa mieriigi varu iztikt bez alkohola,neprasaas nu it nemaz.
Re: alkohols+18
09.02.2006 13:51
Tad savukaart jautaajums par ko tu uztraucies ja jau viss ir tik labi? Bet tev buus gruuti meeghinaat nedzert tusos jo tu jau droshi vien apgrozies taadaas vietaas kur visi iedzer. Ja tu gribi sho kaartiibu mainiit tad tev jaatrod taada kompaanija kas tusee bez alko.
skumji18
Re: alkohols+18
09.02.2006 13:54
mani uztrauc tas, ka nespeeju justies briivi bez alkohola.veelos iemaaciities atbriivoties, laikam jaaapmekljee joga:D
Re: alkohols+18
09.02.2006 13:56
Var arii jogu.
Ezitis
Re: alkohols+18
09.02.2006 14:54
Ja apkartejie lieto alkoholu, tad bus gruti vinu starpaa atbrivoties bez alko. Bet kapec tevi trauce tas, ka dazreiz kompanijaa tusina laika drusku iedzer? Uz kalnu, kad brauc slepot tac nedzer tad un vari atbrivoties?
Re: alkohols+18
09.02.2006 15:34
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 16:57 by Runcene.
Veila
Re: alkohols+18
09.02.2006 22:00
Protams, ka bez alkohola nav tas. mani vîra radi pat svçtkos ieòem labi ja 100g un cik gan garlaicîgi ar viòiem sçdçt pie tâ galda. Bez alko nav jautrîbas, atraisîtu sarunu utt. Nav jau obligâti jâpiedzeras. Nesatraucies, tas ir normâli. Es, kad man negribas taisît ìimenei çst pçc darba, iedzeru kâdu kokteili un uzreiz viss ok.
Un 18 gadoz, protams, atraisîties vieglâk ar alko, ja nav lielas paðapziòas, pieredzess
,,,
Re: alkohols+18
10.02.2006 00:24
Man gan þçl cilvçkus, kas labi var atraisîties tikai ar grâdîgo palîdzîbu...
ess
Re: alkohols+18
10.02.2006 09:03
Neklausi Veilai,ja visu laiku atbrîvosies ar alko palîdzîbu,tad tieðâm kïûsi par dzçrâju.Apbrînojami,ka tik jauns saproti,ka ar alko atbrîvoties nav labs variants.Varbût apmeklç psihologu un tas Tev palîdzçs izprast,kâpçc Tev tâda problçma.
Es,piemçram,varu nedzert tusiòos un justies kâ iedzçrusi.
Tu varbût komplekso par izskatu,vai,ka nemâcçsi runât ar citiem,bûtu jâsameklç cilvçku,kas celtu Tavu paðapziòu.
Mçìini tusos pamazâm kïût brîvâks,trençjies,iestâsti sev,ka ar Tevi viss kârtîbâ un katru reizi arvien vairâk centies atbrîvoties.Neiedomâjies,ka Tev par katru cenu jâbût sabiedrîbas naglai,visi tâdi nevar bût un nav vajadzîgs.Lai veicas!
Jçkabs
Re: alkohols+18
10.02.2006 12:31
Man arî ir tâpat bez alkohola vispâr nejûtos kâ cilvçks. Tagad alkoholu nedzeru veselîba neïauj taèu lietoju antidepresantus uz tusiòiem neeju jo nevaru iedzert.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 25?
Ziņa: