konsîlijs

Aizsāka lellllle 

lellllle
konsîlijs
09.02.2006 22:17
Man nepiecieðama abu gûþu endoprotezçðana(steidzami,pusgada laikâ).
Traumatalogs teica ka sauks konsîliju un tad visi tie cilvçki izlemðot par paâtrinâto operâciju,bet ja nu taa rinda tomeer ir garaaka,ko tad????
Sâku uztraukties!!! Man tikaj 19 gadi un tâda operâcija!!!! Vai kâds nevarçtu pastâstîit siikaak par so operaaciju. Man tas tieshaam svariigi. Vai pirms tam buus jaaiziet kaadi aarsti??????
doctus
Re: konsîlijs
09.02.2006 22:22
Tev kaa tik jaunai gan jau ko izkaartos:) Atkariigs,kaadu proteezi implantees, aarsti-kaa pirms operaacijaam, visas analiizes utt. Bet viegli nebuus kaadu laiku peec op
lellllle
Re: konsîlijs
09.02.2006 22:33
Vispaar jau man ir artriits,tas arii izraisiija sho situaaciju ar guuzaam un vispaar man visu laiku ir iekaisums un asins analiizes ir sliktas,vai tad taisa operaaciju,man tieshaam ir bail...
doctus
Re: konsîlijs
09.02.2006 22:36
Taisa. Bet kaadu laiku buus pashvaki ar paarvirtoshanos.
Siikaaku info prasi savam dr. Lai arii siikaak par pashu operaaciju pastaasta, es jau nezinu,kuru proteezi tev implantees.
Turies:)
lellllle
Re: konsîlijs
09.02.2006 22:42
Nu man liekas ka sliktaak ar paarvietoshanos kaa tagad nevar buut,tagad es vispaar paiet nevaru,operaacija ir mana vieniigaa ceriiba!!!
Re: konsîlijs
09.02.2006 22:43
turies saulît, viss bûs kârtîbâ!
Re: konsîlijs
09.02.2006 23:14
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 17:01 by Runcene.
Re: konsîlijs
10.02.2006 00:00
no sirds tureeshu par Tevi iikshkjiishus!!!
arî
Re: konsîlijs
10.02.2006 13:36
es arî turu îkðíus! un ticu, ka konsîlijs izlems tev par labu!
kortnija
Re: konsîlijs
10.02.2006 14:52
Neuztraucies, viss bûs labi! Manai mammai arî bija tâda operâcija, arî bija ârstu konsîlijs, operâcija bija vajadzîga steidzami, jo tur jau viss bija sabirzis, uz konsîliju pat paðai nebija jâbrauc. Ielika protçzi, pçc tam ir vingrinâjumi, paðai daudz jâstaigâ, tagad viòai viss labi!
lellllle
Re: konsîlijs
25.02.2006 15:44
Biju es uz konsîliju,tagad tikai jâgaida. Ceru ka nebûs ilgi,jo man jau pavisam grûti ar to ieshanu!!! Tâdi uztraukumi pirms operaacijas,kaut gan nezinu pat kad iisti vinja buus!!!!!
Re: konsîlijs
25.02.2006 21:16
Tev tava vecumâ vçl turpinâs organisma augðana. Tas paâtrina atlabðanu. Ja bûs jâlieto antibiotikas, neaizmirsti par "C" vitamîna lietoðanu. Man radiniecei 80 gados uztaisîja atkârtotu gûþu protçþu nomaiòas operâciju, veiksmîgi.
lellllle
Re: konsîlijs
26.02.2006 11:25
Jâ ,bet es lietoju ljoti daudz medikamentus,arii hormonâlos,un man visu laiku asins analîzçs ir iekaisums,gan grimðana gan arii citi raadiitaaji,tas mani uztrauc,ka peec operaacijas varbuut tik aatri nesadziis,vai arii ka neizveidojas kaada infekcija!!!!! Vârdu sakot man ir bail!!!!!!!
Re: konsîlijs
26.02.2006 11:43
Jebkurð pirms operâcijas uztraucas. Nezinu kâdai jâbût nervu sistçmai, lai galîgi neuztrauktos. Un vienmçr prâtâ nâk ne tâs labâkâs domas. Dzen tâs prom. Zinu, ka to vieglâk pateikt nekâ izdarît. Mçìini. Un galu galâ Tev jau nekas cits neatliek (es tâ saprotu): vai nu cînîties, vai mocîties. Problçmas Tev nav nekas jauns, tâtad var bût tikai labâk.
Ðonedçï gûþu operçja manai 80gadîgai mâmiòai. Viòai gan cita situâcija - trauma. Jau staigâ.
Bûs labi, Padomâ, cik cilvçku ðajâ forumâ vçl Tev labu, gan jau, ka tâs pozitîvâs domas kaut kur summçjâs un Tev palîdzçs.
lellllle
Re: konsîlijs
26.02.2006 11:48
Es ïoti ceru ;)))
lellllle
Re: konsîlijs
05.03.2006 12:42
Esmu ðokâ,operâcija ar visu konsîliju jâgaida vçl aptuveni 4 mçneði!!!!!
Tâs sâpes es diezvai tik ilgi izturçðu!!!
Re: konsîlijs
05.03.2006 15:45
Iztureji sitik ilgi, tad jua ari sos 4 menesus izturesi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 8?
Ziņa: