atkal jau es

Aizsāka lelllle 

lelllle
atkal jau es
12.02.2006 14:26
Man veel viens jautaajums... man ir reimotaiidais artriits,paslaik ir ljoti iekaisushas gûþas,vai iespeejams,ka no gûþu iekaisuma saap arii citas lociitavas!!??????
,,,
Re: atkal jau es
12.02.2006 14:28
No gûþu iekaisuma Tev sâp gûþas, citas locîtavas sâp paðas no sava iekaisuma.
lelllle
Re: atkal jau es
12.02.2006 14:38
Kad beidzot man nekas nesaapees??? Varbuut ir kaadas "briinumzaales"?
Ak Dievs ko es te runâju,man jau liekas ka jûku prâtâ,bet kapçc man nekas nepalîdz??? Es tieshâm dzeru dzaudz labas zâles!!! Tas nav taisnîgi,man gribas tikaj gulçt gultâ un necelties,pat lîdz datoram ir grûti aiziet...es vairs nespçju!!!
Re: atkal jau es
12.02.2006 14:52
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 17:10 by Runcene.
lelllle
Re: atkal jau es
12.02.2006 15:01
lelllle
Re: atkal jau es
12.02.2006 15:06
Liekas ka saadi vaardi ko raksta runcene tieshaam paliidz....
VM
Re: atkal jau es
12.02.2006 16:17
Lellle, jautaa vien, un nedomaa, ka tu kadam apniksi, vai paliksi smiekliiga, ne tuvu nee, katram ir kaut kas saapiigs, un ja tu jautaa no sirds, sanemsi arii kaadu atbildi. Saapju izpausmes ir tik daudz, kas zin, vai tas, ka tev saap, vai saap tavam tuvaakajam, ir vieglaak paciesams... Man saap tas, ka man tuvam cilveeakam ir nedziedinaama slimiiba, un naaksies mums skirties, un man ar ir gruuti, kaut saap ne man....
s.
Re: atkal jau es
12.02.2006 16:20
....esi tiesam apnikusi :
( lidz guzzam :
(
lelllle
Re: atkal jau es
13.02.2006 13:11
s.
nelasi,ja tev apniik,man taa ir ljoti nopietna probleema.
VM
Paldies,un man ir zeel tas kas notiek ar tevi. Un man ir zeel arii tas kas notiek ar mani,es cieshu stipras fiziskas saapes,kad nepaliidz neviens medikaments,bet tev jaaciesh moraali,es ticu ka arii tas ir smagi.
Turies!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 17?
Ziņa: