Herpes

Aizsāka Fausts 

Herpes
13.02.2006 07:28

Sveiki ! esmu 20 gadus jauns

Iespejams man varetu butt herspes viruss proti uz lupam un mutes dobumaa metas baltas èulinjas cik esmu noverojis pedejaa laika tas culas paradas aizvien biezhak un ir kljuvusas ieverojami lielakas

Ko darit kaa arstet ? Un vai es ar to nevaru aplipinat savus tuviniekus ??


Paldies !
Re: Herpes
13.02.2006 07:31
Cik nopietns siss virus ir un vai vins neboja nervu sistemu un ieksejos organus ?
???
Re: Herpes
13.02.2006 08:42

man ari jau kadu ceturto dienu tadas pumpinas virs lupas....Smereju ACIC ziedi!! Vispar esmu izmisuma!! Ludzu padomu!!
Re: Herpes
13.02.2006 10:21
Faust,ja patieðaam tas ir h.(to pateiks tikai aarsts)-jaasaved kaartiibaa imuunsist.-vai nu Vobenziims 3 meen.,vai ehinaacijas prep.,vitamiini.Smeeres ir daudz,vesela sleja:vectavir,larinfar,zovirax,acic....Tabl-herpeleens,aciklovira...
Re: Herpes
13.02.2006 13:56
Man gan paðai herpes nav (paveicâs). Bet baltâs sâpîgâs èûliòas mutç un lûpu iekðpusç - vai tâs nevar bût aftas? Tur gan kâdam zobârstam jâjautâ.
ediite
Re: Herpes
13.02.2006 14:58
Man arii taadas baltas, caurspiidiigas chuulinjas ir mutes gljotaadaa, parasti ziemaa vai vasaraa uzmetas peec auksta saldeejuma apeeshanas un tad vinjas paliek lielaakas un pliist. Ipashi saapiigi nav, juutiigas vabruut. Nezinu, kas tas ir vai herpes vai kas cits?
mm
Re: Herpes
13.02.2006 15:07
Aplipinât citus Tu vari tad, kad no tâm èûliòâm izdalâs ðíidrums - tad arî paðam bieþâk jâmazgâ rokas un jâcenðas tâ vieta neaiztikt, lai infekciju nepârnestu uz citâm vietâm -acîm, degunu. Es tad izvairos sarokoties ar sveðiem un vîram pagrieþu tik vaidziòu.
Ja tas vîruss ir tevî (herpes), tad uz visiem laikiem un pavâjinoties imunitâtei, tas parâdâs uz âdas. Vislabâk iemeslu noskaidrot pie dermatologa vai aptiekâ pajautâ - arî tur ir zinoði speciâlisti.
Man arî sestdien uzmetâs, un tagad cînos ar krevelçm uz lûpas.
Re: Herpes
13.02.2006 15:18
vai herpes var uzmesties arî mutç iekðâ?
Garâmejot
Re: Herpes
13.02.2006 17:01
To Noela
Ne tikai mutç, arî degunâ.
Re: Herpes
13.02.2006 17:04
ârprâts.. nabaga cilvçki.
Garâmejot
Re: Herpes
13.02.2006 17:47
To Noela
Kam tu 17:04 domâji? Ne jau mums tâ ir bijis, stâstu arî no citu paziòu pieredzes!
zane3
Re: Herpes
13.02.2006 19:26
Herpes jau diezgan viegli var dabuut, it iipashi, ja kaadam ir no gjimenes locekljiem...neviens neesam pasargaati no taa, bet taa nav mirstamaa kaite...
Re: Herpes
28.03.2006 11:33
kâda taðíirîba kam ir bijis.....tâ ir ïooooti daudziem..vienkârði pavasarî visas drauòíîbas lieln laukâ!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 15?
Ziņa: