llll

Aizsāka tuuuuuutuuuuu 

tuuuuuutuuuuu
llll
15.02.2006 22:45
vai tieshaam jaamazgaajaas katru dienu? lai gan daudzi apgalvo, ka to dara, zinu, ka ir milzumdaudz cilveeku , kas to nedara katru dienu.
'''
Re: llll
15.02.2006 22:47

a kur teikts, ka obligati jamazgajaas katru dienu...
zâlîte îstâ
Re: llll
15.02.2006 22:48
Duða vismaz vienreiz dienâ ir apsolûti nepiecieðama padarîðana. Tas nenozîmç, ka ik reiz kad tiec zem ûdens ir jâlieto ziepes un maèalka. Pilnîgi pietiek vienkârði noskloties tîrâ ûdenî.
'''
Re: llll
15.02.2006 22:51
a kaads tam labums, ziemaa tak aada jau taa ciensh.. jaalieto aadas mirtinosh kreemi peec tam...
kija
Re: llll
15.02.2006 22:56
Es mazgajos reizi menesii, jo nevaru izturet peec mazgasanas suurstosho un niezoso aadu. Un jutos lieliski. Matus gan es mazgaju katru ceturto dienu, atsevishkji paliekot galvu zem udens struklas. Protams arii dz.organus un paduses, kajas mazgaju biezhi. bet visa tikai reizi menesii! ir bijis ari retak. Un virs mani iemileja tadu un appreceja tadu, nedomajiet ka esmu sivens :)
tuuuuuutuuuuu
Re: llll
15.02.2006 23:05
kija tu rulleee :D
es mazgaajos apmeeram 2x nedeeljaa, matus biezhaak.

agraak mazgaajos retaak, kad saaku mazgaaties biezhaak, juutu, ka tas arii ir vajadziigs biezhaak, jo kjermenis pierod un to prasa. Taa kaa Kija, taa tik turpini...
Karîna**
Re: llll
16.02.2006 10:34
Mana mamma mani mâcîja, un arî es savu meitu tagad mâcu, ka jâmazgâjas ir 2 reizes dienâ - katru rîtu un katru vakaru. Ne jau jâlien duðâ vai vannâ iekðâ, bet atseviðíi pa daïâm. Katru rîtu jâtîra zobi, jânomazgâ seja, paduses, intîmâs vietas. Katru vakaru arî jâiztîra zobi, rûpîgi jânomazgâ seja, lai attîrîtu to no visâm kosmçtikâm, jâmazgâ paduses, intîmâs vietas un obligâti kâjas! Kâjas cilvçkam svîst gan ziemâ, gan vasarâ. Duðâ katru dienu eju tikai vasaras mçneðos, pârçjâ laikâ duða vai vanna - 1 reizi 1-2 nedçïâs. Mati jâmazgâ vismaz 1 reizi 5 dienâs.
Re: llll
16.02.2006 10:36
man no riita - obligaati dusha, veelams arii vakaraa, ja nu galiigi neluuztu nost. vispaar - sanaak kaa Karinai. Apzinos, ka sliktu daru, jo zobus censhos (ja eedu maajaas) peec katras eedienreizes iztiiriit. Mati - ik peec 3d
reina
Re: llll
16.02.2006 11:13
mazgajos katru dienu dusa,kad esmu kopa ar virieti, tad biezak.
Re: llll
16.02.2006 11:15
Hm... es dushaa lienu 2x dienaa, no riitiem ar visu shvammi un dushas zheleju un matus mazgaaju katru riitu. Juutos ljoti labi :)
alaa
Re: llll
16.02.2006 11:18
Mazgâjos 2* dienâ - no rîta duðâ un matus, vakarâ duðâ, jûtos ïoti labi, nekas nesûrst:)
Re: llll
16.02.2006 11:23
Kad es darbâ stâstu, ka no rîtiem eju duðâ un mazgâju arî matus- visi uz mani skatâs kâ uz citplançtieti. Man patîk mazgâties bieþi un nevaru saprast, kâ var staigât netîrs, vçeeeeeee...
Zebra
Re: llll
16.02.2006 11:26
Ko nu te òematies... Man mâjâs ûdensvads aizsalis :((( Es ar gribu 2 X dienâ iet duðâ... Vai nu vismaz reizi nedçïâ... Bet tagad bûs jâiztiek ar kasîðanos lîdz pusmaijam, kad zemç tâ truba atkusîs... :(((
Re: llll
16.02.2006 11:27
baiss liktenis...:)
Zebra
Re: llll
16.02.2006 11:29
Nu ka... :)))
Bumbulitis
Re: llll
16.02.2006 11:29
Es ar katru dienu 2x dushaa vai vannaa.Citaadi juutos kaa siveens( piedod,Kija)-vienkaarshi taa ierasts.Bet viens sliktums-pateereeju ljoti daudz dushas liidzeklju un kjermenja kreemu. Toties viens labums-aada ljoti maiga un samtaina.
Karîna**
Re: llll
16.02.2006 11:29
Man mâjâs ir tikai aukstais ûdens, tâpçc ielikâm gâzes boileri, un neskatoties uz visâm neçrtîbâm, mazgâjamies 2 reizes dienâ. Tieðâm nesaprotu, kâ cilvçks vispâr var no mâjas iziet vai vakarâ gultâ iekâpt, nenomazgâjies?! Un intîmâs vietas kâ var nemazgât 2 reizes dienâ??? Vai tad tas nemulsina, ka seksa laikâ kâdas aizdomîgas smakas virmo gaisâ? Kâ tad ar orâlo seksu nodarbojas tie, kuri nemazgâjas 2 reizes dienâ? Fui! Es tieðâm kaut ko nesaprotu.... :)
Re: llll
16.02.2006 11:38
Es arî - duðâ no rîta un vakarâ, ar visâm maèalkâm un þelejâm.
Bez tam man patîk vannâ lasît - vismaz 1x nedçïâ. Matus mazgâju katru dienu. Vasarâ eju duðâ kad vien jûtu nepiecieðamîbu. Zobus - nu bet protams, vismaz 2x dienâ. Pat kad vasarâ dzîvojos teltîs (diezgan bieþi, jo man patîk makðíerçt (atsaucoties uz veìetârieðu topiku - jâ! es nogalinu zivtiòas!! un slieciòas arî!), eju peldçties vairâkas reizes dienâ. Citâdi vienkârði jûtos slikti un netîri.
Peeteris
Re: llll
16.02.2006 11:48
KIJA; Tevi par smirduli veel nesaukaa? Kaa Tu sieviete buudama vari mazgaaties tikai reizi meenesii? Nu vismaz reizi nedeeljaa...
Re: llll
16.02.2006 13:14
Peterim atkal ir steriotips, ka sievietei ir jamazgajas biezhaak nekaa viirietim... :D
tuuuuuutuuuuu
Re: llll
16.02.2006 13:22
a kaa bija agraakos laikos. cilveeki vispaar nemazgaajaas, smeereejaas ar kaut kaadaam ziedeem, lai noveerstu smaku, lika paruukas, jo apakshaa bija paartaukojushies mati. uzskatiija, ka netiirumu kaartinja aizsargaa pret slimiibam, sviests. :DD

Uzskatu ka mazgaaties 2x dienaa ir par traku. varu iedomaaties, kaa juus smirdat, ja gadaas kaadreiz neieiet, jo esat sevu kjermeni taa pieradinaajushi.
a es ieeju, teiksim pirmdienaa mazgaaties un liidz pat treshdienai juutos tiira un svaiga.
dansiga
Re: llll
16.02.2006 13:30
Aadai ir pashattiiriishanaas speejas. Paaraak biezhi mazgaajoties, sabojaa dabiigo vidi un aada vairs nespeej pashattiiriities un tad rodas taa nepiecieshamiiba mazgaaties vairaakas reizes dienaa. Intiimaas vietas smako, ja ir kaada seeniite vai slimiiba ievazaata un tad neliidz arii mazgaashanas 2x dienaa....
Jauniibaa man bija probleemas ar sejas aadu (kaa jau daudziem). Un kad man daktere aizliedza mazgaat seju, es biju nedaudz izbriiniita. Bet pieradu un nemazgaaju seju katru dienu joprojaam.
Re: llll
16.02.2006 13:37
Dansiga, ja pçc tualetes apmeklçjuma tu lieto bidç, tad varbût ir , kâ saki. Taèu, ja nç, tad tomçr bûs jâmazgâjas.
Problçmas ar âdu ir tad, ja arî cilvçka paða veselîbâ kaut kas nav kârtîba, vai uzturs ir nepareizs. Protams nevajag sevi berzt ar sintçtiskâm duðas þelejâm vairâkas reizes dienâ. Var tikai noskaloties un tam ir arî relaksçjoða un dziedinoða iedarbîba.
dansiga
Re: llll
16.02.2006 13:41
mellene, bet palasot sheit raxtiito - cilveeki berzhaas un riiveejaas un smereejaas vairaaks reizes dienaa ;-))))
Karîna**
Re: llll
16.02.2006 13:46
Tev nav taisnîba, jo intîmâs vietas un arî paduses noteikti jâmazgâ 2 reizes dienâ. Bet vakarâ nomazgât kâjas - tas liekas vispâr paðsaprotami. Man ir viena kursa biedrene, kura arî nemazgâjas katru dienu, tâpçc viòai neviens kursa biedrs blakus nesçþ, jo smaka ir pamatîga.
Re: llll
16.02.2006 13:47
man iipasi nepatiik mazgaaties jau no bernibas, bet to daru 1x dienaa, jo savadaak ir kaut kaa nepatiikami staigat netiirai. Bet zobus gan man loti patiik tiiriit, to daru 2x dienaa, man ir pat vairaakas zobubirstes un zobupastas vienlaiciigi:)
Re: llll
16.02.2006 13:50
Es cenðos pçc katras çdienreizes tîrît zobus. Kad es redzu, ka kâds smejas un viòam ir biezpiens zobos no iepriekðçjâs çdienreizes, tad es saprotu, ka zobi jâtîra bieþâk:-)))
Re: llll
16.02.2006 13:53
Nu man jau eedienreizes ar dienaa tikai 2
Re: llll
16.02.2006 14:00
Man vismaz 3:)
greziite
Re: llll
16.02.2006 15:22
vai juus zinaat, ka kermenja kopshanas liidzeklji nav nemaz tik veseliigi muusu aadai, jo satur naftas produktus, kas ar laiku var izraisiit veezi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: