Virtuâlais sex.........

Aizsāka x 

x
Virtuâlais sex.........
16.02.2006 16:51
Vai tâ ir krâpðana?Tâdi pati krâpðana kâ darot to îstenîbâ???
Danais
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:03
Ja tu esi iemiileejies tajaa virtuaalii, un negribi neko vairs ar savu draugu- tad jaa. Bet ja tas tikai paliidz uzlabot juusu seksuaalo dziivi- tad nee. Manas domas....
zinu
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:06
Bezðaubâm tâ ir krâpðana! Krâpðana ir pat tad, ja tikai domâs iekâro citu sievieti. Jo no domâm lîdz darbiem ir tikai viens solis.
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:07
To: Danais

Un ja mîlçjoties dzîvç iedomâjies ka mîlçjies ar to virtuâlo...???
Karîna**
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:07
Cita partnera iekâroðana (arî virtuâli) - jau ir krâpðana, tâ ir morâla krâpðana, no kuras viss sâkas...
x
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:09
Paldies!
Visiem ir taisnîba.......................nezinu .....................
Danais
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:10
Dzirkstelei

Nu gruuti pateikt. Parasti virtuâlajaa seksaa dominee darbiiba, nevis vizuaalais teels. Resp. var iedomaaties ka tavs viirietis dara to ko virtuaalais raksta. Bet ja cilveeks ir redzeets maksimaali- bildee- tad ir gruuti izteeloties vinju kaa realu kustiigu buutni savas tuvaas un miiljaas vietaa.
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:10
Domaaju ka tas ir kraapshanas veids :(
Danais
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:12
Manupraat viss ir atkariigs no iemesla- kaapeec man ir virtuaalais sekss. Vai taapeec ka man kaut kaa truukst ar savu partneri vai tâpçc lai sevi uzkurinaatu un savam seksa partnerim sniegtu ko vairaak. Ir taèu atðíiriiba?
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:12
Nu redz, es neesmu vienîgâ, kas domâ ka tâ ir krâpðana!
Jo visi procesi (ne tikai kas attiecâs uz sexu) notiek galvâ.....
x
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:14
Man jau arî liekâs ka krâpðana,bet tâ negribâs tam klausît,jo.....
Danais
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 17:17
Dzirkstelei.

BET vai tad satiekot savu vieniigo tu paarstaaj buut seksuaala buutne? Tev taèu nav vienalga ko domaa par tevi viirieshi. Resp. tu kraasojies arii tad kad pashai negribas, viira nav blakus bet jaaiet cilveekos.... Cilveeks nevar paarstaat buut cilveeks. Ir normaali izraadiit savu seksualitaati- BET- nevajag otru ieslodziit. Jo viirietis taapat skatiisies uz sievieteem- tikai sleeps to no tevis. BET atkal jau- skatiities nenoziimee veeleeties kraapt. Es varu iedomaaties kaa man buutu ar to vai to cilveeku- bet realitaatee es to nemaz negribu meegjinaat. Taa arii ir kraapshana? Vai es kraapju ar to vien ka vispaar domaaju par seksu? Vai par viirieshiem? .....
Re: Virtuâlais sex.........
16.02.2006 18:13
To:Danais

Satiekot savu vienîgo es noteikti nepârstâju bût seksuâla bûtne, tieði otrâdi, jo sâkumposmâ jau nu noteikti viòð to tikai apstiprina. :) Un ir tâ, ka tieði viòa dçï tu pucçjies (pastiprinâti) un krâsojies, apmeklç sporta zâles utt. (tas notiek arî sevis dçï), bet laikam tîri psiholoìiski vairâk tas notiek viòa vienîgâ dçï... :) Ar laiku...piekrîtu, ka ar laiku noteikti gribâs arî uzmanîbu no citiem vîrieðiem.... bet tikai tik daudz, lai saprastu, ka arî esi iekâres objekts arî citiem vîrieðiem, jo ar laiku blakus esoðais varbût vairs nav tik objektîvs... Ar uzmanîbu no citiem vîrieðiem es domâju vieglu flirtu..., bet ðeit autors runâ par virtuâlo SEXU, pats par sevi vârds SEX nu nav nemaz tik nevainîgs... :))) Un vispâr virtuâlo sexu var uzspçlçt arî ar savu partneri, jo ja ir lietas no kurâm kautrçjies vai neiedroðinies realizçt dzîvç, virtuâli ir vieglâk pateikt... Lîdz ar to uzlabot seksuâlo dzîvi iespçjams ar esoðo partneri. :) Es uzskatu, ka cilvçkiem ir jârunâ, ja ir kâda problçma vai neskaidrîbas, jo visi mçs esam tikai cilvçki un otram galvâ ielîst nevaram. Ja nevar izrunâties ir jâmeklç cits saziòas avots, bet skriet (ðajâ gadîjumâ èatot) un meklçt citu....
Piekrîtu, ka skatoties vel nenozîmç krâpt (attiecâs gan uz sievietçm, gan vîrieðiem), BET ja jau sâk domât kâ bûtu ja bûtu...tâ ir krâpðana!
Vai domâjot par sexu un vîrieðiem ir krâpðana? Skatoties, ko Tu sev ïauj domât un kâdas ir Tavas fantâzijas...., kâ jau teicu viss ir galvâ! Un to robeþu nu ir ïoti viegli pârkâpt....
x
Re: Virtuâlais sex.........
17.02.2006 10:31
Visu nakti domâju par ðo jautâjumu,bet pie skaidrîbas tâ arî netiku!
Re: Virtuâlais sex.........
17.02.2006 10:40
To: x

Rodâs iespaids, ka esi no tiem cilvçkiem, kas dara un tad domâ.... Jo pats iepriekð rakstîji, ka tâ ir krâpðana, bet ticçt tam negribi (laikam gribi sevi attaisnot), bet sirdsapziòa dara savu....
Citi visu mûþu krâpj - uzskata to par dzîves normu un tiem ir po..., bet tu laikam pârdzîvo (ja pat naktî par to domâ)...

P.S.: katram jau dzîvç tâ kâja var paslîdçt....vienîgais vai to mums spçj piedot citi...un galvenais vai spçjam piedot paði sev....

Kâ saka: izlietu ûdeni sasmelt vairs nevar.....



Ziòojums rediìçts (17-02-2006 10:42)
x
Re: Virtuâlais sex.........
17.02.2006 11:25
Neesmu vçl neko izlçjis!!!Vçl nekas nav noticis!!!!
Mçìinu meklçt ataisnojumus pirms to esmu izdarîjis!!!!
Re: Virtuâlais sex.........
17.02.2006 11:29
:) Apsveicami! :))
Tas tikai priecç! :))
x
Re: Virtuâlais sex.........
17.02.2006 11:30
Paldies!!!!:)))
Atkal runaajam par sabiedriibas uzspiestajiem raamjiem? Kaa tad ir ar tautaam, kur ir atljauta daudzsieviiba? Tad tur nav kraapshana, bet pie mums ir? Cilveeks tachu visur ir tikai cilveeks.
Es piemeeram zinu vienu gjimeni, kur viens otram atklaati pastaasta par jaunu aizraushanos (tb miiljaako) un vinjiem ir labi taa. Viss ir atkariigs no mums pashiem un ko viens no otra gaidam.
Re: Virtuâlais sex.........
17.02.2006 12:40
to Dzirkstele
Izlietu udeni nevar sasmelt...???? nu atkariibaa kur izlej!!!!!! :))
Re: Virtuâlais sex.........
17.02.2006 13:05
:)) Kâ man patîk tik attapîgi un asprâtîgi cilvçciòi... :))
Bet daudzums jau nu noteikti vairs nebûs tas.... :)))
Danais
Re: Virtuâlais sex.........
18.02.2006 17:49
redz- ko mees saprotam ar virtuaalo seksu? Vai taa ir reaala masturbaacija ðaipus monitoram, vai taas ir uzbudinoshas sarunas...
x
Re: Virtuâlais sex.........
20.02.2006 09:07
Es ar to saprotu îpaði uzbudinoðas sarunas,es nepareizi saprotu???
Tas nav normaali..virtuaalais sex.. noziimee ka cilvekam kautkas nav kaartiibaa!!!
x
Re: Virtuâlais sex.........
20.02.2006 13:53
Man gan ðíiet ka tas nozîmç,ka cilvçku,kas ïoti patîk,nav iespçjams satikt.....!
Un arî to ka dzîve ir îsa un jâizmçìina ir viss....!
Re: Virtuâlais sex.........
20.02.2006 14:12
...nu par to, ka dzîve îsa-piekrîtu..., bet ka dzîvç jâizmçìina VISS - noteikti nepiekrîtu!.....
x
Re: Virtuâlais sex.........
20.02.2006 14:26
Jâizmçìina viss,kas ir pieòemams paðam un nekaitç citam....!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 6?
Ziņa: