Par paðnâvniekiem

Aizsāka Juta 

Juta
Par paðnâvniekiem
17.02.2006 14:55
Sakiet lûdzu, ja cilvçks gribçjis izdarît paðnâvîbu sadzeroties miegazâles+alkohols, bet laimîgâ kârtâ kâds izsaucis âtros un viòam kuòìi izskaloja, atgrieza dzîvç, kas notiek tâlâk?! Es baidos, ja viòu tûlît izrakstîs mâjâs ïoti iespçjams viòð meiìinâs to darît velreiz. Vai ir kâda cita iespçja??? Kâda ir statistika par paðnâvniekiem, kas atgriezti dzîvç?!
Re: Par paðnâvniekiem
17.02.2006 15:02
.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.08.2006 14:33 by Runcene.
laima
Re: Par paðnâvniekiem
17.02.2006 15:07
vajag izraadiit tam cilveekam, ka tu tieshaam vinju miili, un ka ir cilveeki, kas vinju miil un ka vinjsh kaadam ir vajadziigs. paraadiit iemeslu, kaapeec dziivot.
Juta
Re: Par paðnâvniekiem
17.02.2006 18:25
Viòam esot parâdi lieli, un tos nevar atdot, tur it kâ ir tas iemesls. Tâ jau nav pirmâ reize, kad viòð uztaisa tâdus un citus sû..., kâdreiz viòam vecâki païîdzçja, bet tagad tie paði nabaga pensionâri. Man paðai kredîts bankâ. Nu tâdas tâs lietas apmçram. Baigi jau þçl.
antra.
Re: Par paðnâvniekiem
17.02.2006 18:41
Ðajâ gadîjumâ ir ïoti bçdîgi, jo ja cilvçks grib aiziet no ðîs dzîves, tad to izdarîs agri vai vçlu, tas ir tikai laika jautâjums.
Lai cik tas nebûtu bçdîgi,bet ðeit ir jâpiekrît ;antras; teiktajam.
,,,
Re: Par paðnâvniekiem
17.02.2006 20:18
Gïçvulis un òerga tas cilvçks. Pats mierîgi nozâïosies, a parâdus lai no seòèiem piedzen?
A.
Re: Par paðnâvniekiem
18.02.2006 11:26
Tâdiem draòíiem nav ko sniegt palîdzîbu, lai sprâgst nost!

liksis
Re: Par paðnâvniekiem
18.02.2006 18:03
manupraat tam pasnaavniekam dzili neieriebsi,vinam nesniedzot paliidziibu!
laima
Re: Par paðnâvniekiem
18.02.2006 18:14
nu kur tik neiejuutiigi varat buut:( vai tad cilveekam kaadreiz nevar paslideet kaaja?un shkjist, ka izejas nav, tachu var buut izeja un apkaarteejajiem ir jaapaliidz, nedriikst ljaut cilveekam padoties un aiziet. Juus tachu nezinat, kaa vinjam tie paraadi radaas, ko nosodat uzreiz taa... :(
liksis
Re: Par paðnâvniekiem
18.02.2006 18:21
es veeleetos nozaaloties,nepriecaaatos ka mani izglaabj!ja reiz to,dara tad dara ar meerki nomirt!
liksis
Re: Par paðnâvniekiem
18.02.2006 18:30
vispaar saka, ka nozaaloties nav nemaz tik viegli!Dabuut vel taadus medikamentus,bet nu vispaar sakot ,ka no taa pasha vecaa laba aspiriina varot -Vai taa ir tiesa,kaads zin?
Juta
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 17:23
Pavisam bçdîgi. Sakiet kur tâds intoksikâcijas centrs vai kaut kas lîdzîgs ir, un ko tur ar tâdiem dara???
,,,
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 17:27
Ir toksikoloìijas centrs Gaiïezera slimnîcâ, bet tur tâdus tikai atgrieþ dzîvç, ja paveicas, un viss. Tâlâk dari, ko gribi. Pat psihiatra konsultâcija vairs nav obligâta.
laima
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 17:33
jums ir jaapaliidz shim cilveekam izdomaat, kur dabuut naudu, lai atdotu paraadus. Vai kaut kas ir jaapaardot vai kas cits, bet ir jaatiek galaa ar sho probleemu. Meegjiniet rast ideju. Nu kaut vai, lai paardot dziivokli, maaju, vienalga ko, lai tiek no tiem paraadiem valjaa. varbuut ir vecaaki pie kaa iet dziivot. Dziiviiba ir svariigaaka par mantu!
Juta
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 18:09
Laima! Ðis cilvçks jau neskaitâmas reizes ir vilkts no parâdiem laukâ. Paðam par îpaðumiem nauda kritusi gandrîz no debesîm vairâkas reizes. Viss notçrçts izklaidçm utt...Savu ìimeni un bçrnus pametis. Mâtes kaþoku un vçl daudz citas lietas tai skaitâ naudu nozadzis un pârdevis. Ja godîgi, tad radiniekem bail viòu ciemos aicinât, ka tik kaut ko nenozog. Man sâp sirds tâpçc neko vairâk neteikðu par viòu, bet viòð ir pazudis cilvçks..
dr
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 18:18
Nu nevar tadam cilvekam palidzet,kamer pats nesapratiis savus grekus un tos nenozeelos. Tas, ka cilvekam visu iedos gatavu - vajadzigo naudu,pajumti utt. neko neatrisinaas!!!!
,,,
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 18:18
Tu jau pati pateici- viòð ir pazudis cilvçks...
laima
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 18:22
:((( shausmiigi... zheel.
dr
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 18:25
man starp pazinam ari bija viens lidzigs gadijums, cilveks taisija visadas aferas, kadu laiku nauda naca viegli, bet tad bija sudos lidz ausiim, lidz beidzot pakaaras savas gjimenes dzivoklii, kur palika sieva un tris berni,no kuriem meita tagad ir slavena dziedataja,passam butu liels prieks.kaut gan sieva visadi atbalstija,palidzeja visaa ko vajag, shis tapat pakaaraas.
laima
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 18:35
Juta
Re: Par paðnâvniekiem
20.02.2006 18:38
Es tepat, betman trûkst vârdu,.,.,.................,
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 23?
Ziņa: