Ka paradit?

Aizsāka delam 

delam
Ka paradit?
17.02.2006 20:36
Sakiet, vai ir iespejams aizvest delu uz kadu vietu,kur uzturas narkomani, kur vini arstejas, lai vienkarsi vinam paraditu,kas bus,ja vins daris ta...kadas tam visam sekas un kur vins var noklut.
Manam delam ir 15 gadu.
Vai ir kada eistade,kur varu doties ar delu "ekskursija"?
,,,
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:37
Man domât tas pârkâptu atkal kâdas narkomânu cilvçktiesîbas, ja pie ðiem vestu kâ uz zoodârzu ekskursijâ
delam
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:41
Ja, es jau ari biju par to domajis, tacu delam neko neaizliedzam, macam vinam kas ir slikts...paradot sekas. Kas vinu var sagaidit utt. Gribam lai ivns pats nobriest.
Tagad ir tads vecums,kad nak intrese par cigaretem utt, vins ir redzejis filmas par narkomaniem, tacu tas neko nedod, ir jaredz dzive tas,kas notiks ar vinu,ja vins lietos.
Vai ir kada iespeja,kur vinu varetu aizvest?
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:45
Varbûtâs der kâda bijuðâ narkomâna dzîvesstâsts, kurð ir ticis ârâs no tâs elles?
delam
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:45
Ja, kur tadu varetu " sameklet''?
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:48
Atsûti man ziòu uz e-pastu (skatîties pie mana vârda). Nosûtîðu koordinâtes. Varbûtâs varçðu lîdzçt.
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:48
Kaapec tav tas ir aktuaali, vai tavs deels jau lieto, vai ir meeginajis???
Nokia
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:48
cik zinu, tad riga, kautkada spricu apmainas punkta strada viens virietis, vinu sogad ar to Dienas balvu apbalvoja- nu tjip, cilveki, ar kuriem lepojamies. Tad nu vins pats esot izbijis narkomans, a tagad strada tai slircu apmainas punkta un palidz narkomaniem. Varbut ar vinu vari sakontaktet? Tikai nezinu gan, lur tas spricu punkts atrodas un ka to cilvi sauca. Varbut vari caur google pameklet...
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:51
bija filma, man liekas ka saucas "train spotting" vai tamliidziigi. par narkomaniem. gan smiekliigi gan tjaa pashaa laikaa beediigi. varbuut paliidz
delam
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:53
Ne, vins nelieto, tacu es loti negribetu,ka vins sak lietot. tadel ari laicigi gribu vinam paradit ar ko tas beidzas.
Filmas vins ir redzejis daudz, tacu dzive redzet to ir savadak.
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:55
.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.08.2006 14:35 by Runcene.
delam
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:57
Toms, es Jums nosutiju e-mail.
Re: Ka paradit?
17.02.2006 20:57
Es ieteiktu labak filmu Basketbolista dienasgraamata, un muusu pashu Naaves muspapiirs, daudz reaalaak. Filmu trainspoting neiesaku, tur narkomanija paraadiita tapat ka dzershana filmaa Liktena ironija-no smiekligaas uz pozitiivaas puses, un var dot pat preteeju efektu. Veel info var dbuut www.narkomania.lv, var uzdot arii savu jautaajumu narkologam caur netu.
pie narkomaaniem, aarsteesanaas briidii gan nelaidiiis...
mellene_
Re: Ka paradit?
17.02.2006 21:01
Labâk parunâ pats ar dçlu.
Re: Ka paradit?
17.02.2006 21:05
...musu vecaaku zinasanas par narkotikaam un narkomaniju ir pilniigi nekaadas, un apstajas pie vaardie-tas ir slikti, taa ir inde, un tikai pameegini kaut ko man te lietot, ja uzzinaasu galvu norausu.....
iesaku vecakiem izgliitoties sajos jautajumos, pat tajaa ka runaat ar pusaudzi par sim teemam. un filmas arii veelams skatiities kopaa un peec tam apspriest redzeeto.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 5?
Ziņa: