kur var?

Aizsāka Annija 

Annija
kur var?
18.02.2006 10:35
Pârbaudîties(visu íermeni) vai nav kâds audzçjs utt. un cik tas viss maksâ?
doctus
Re: kur var?
18.02.2006 10:40
Cik tev gadu? Neviens tevi taapat uz visu kjermeni nepaarbaudiis. maksaa ljoti daargi
Nokia
Re: kur var?
18.02.2006 10:57
:) gAN JAU KA gARAMEJOT TULIT TEV IETEIKS nAKATANI DIAGNOSTIKU :0))
Re: kur var?
18.02.2006 11:07
Bet, ja tâ padomâ, cik smieklîgi ir taisît visâdas analîzes, ja tâs kaut ko uzrâda tikai tad, kad ir jau nopietna saslimðana?

mazliet vçlâk

Ar to es domâju, ka labâk ir iziet tâda veida, kâ Nakatani diagnostiku un pçc tam jau pârbaudît "aizdomîgâs vietas".



Ziòojums rediìçts (18-02-2006 12:43)
Re: kur var?
18.02.2006 11:30
.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.08.2006 12:07 by Runcene.
Re: kur var?
18.02.2006 12:59
Neuzskatu ka CT ir droshs liidzeklis jo vinja izshkjirtspeeja ir paaraak zema. MRT shajaa zinjaa ir jau daudz labaaks jo ljauj diferenceet audus. Nu un tas jaunais PET itkaa riktiigi labs ir bet laikam latvijaa veel nav un infas man arii maz par to ir.
Bet vispaar visa taa totaalaa paarbaude ir viena vieniiga paranoja jo nekaadi nepasargaa cilveeku no bojaaejas citu iemeslu deelj. Un shie citi iemesli nav mazi. Piemeeram transporta avaarijas.
Garâmejot
Re: kur var?
18.02.2006 13:24
To Annija
Mûsu pusç diagnostika maksâ 8 ls,nezinu, cik Rîgâ, bet varu pazvanît dakterei.
,,,
Re: kur var?
18.02.2006 13:27
Ar ðâdu jautâjumu, ja tam pamatâ nav nekâdas sûdzîbas par veselîbu, jâgrieþas pie psihoterapeita. Jo Nedomâju, ka arî Nakatani dos Tev 100% garantiju, ka resnajâ zarnâ nesçþ maziòð, maziòð vçzîtis.
Garâmejot
Re: kur var?
18.02.2006 13:43
To ,,,
Lûdzu nerunâ to, ko nezini! ...Vai tad cilvçkam vispirms obligâti jâpagaida kâdas pazîmes un sûdzîbas??? Jocîgi gan tavi uzskati...un ar tâdiem uzskatiem kâ tavi noteikti jâgrieþas vispirms pie psihoterapeita...
,,,
Re: kur var?
18.02.2006 13:48
To ka Garâmejot visu zin labâk es jau sen zinu :-)
,,,
Re: kur var?
18.02.2006 13:50
Nez vai kaut kur dabûs statistiku par dzîves ilgumu un nâves iemesliem Nakatani piekritçjiem? Nu, statistikai. Ka visi mirst 140 gadu vecumâ un absolûti veseli. Izèâkst no vecuma tâ sacît...
Garâmejot
Re: kur var?
18.02.2006 14:13
To ,,,
Kâpçc tev visu laiku skauþ, ka kâds grib (un ïoti daudzi grib!) padomât,parûpçties par savu veselîbu un pârbaudîties???...Vai zini, ka skaudîba arî ir slimîba, un pie tam ïoti smaga...tâ kâ pçdçjais brîdis tev,lai ietu pie psihoterapeita...
Annija jautâja konkrçtu jautâjumu,un es atbildçju. Jebkurð var atbildçt. Nevis kâ tu tajâ stulbajâ atbildç Annijai 13:43...
,,,
Re: kur var?
18.02.2006 14:15
13:43 ir Tava stulbâ atbilde :-)
Garâmejot
Re: kur var?
18.02.2006 14:23
To ,,,

Papriecâjies,papriecâjies! Vai, cik jautri!....Bija domâts 13:27!
Re: kur var?
18.02.2006 14:43
ðo jautâjumu noteikti vajag uzdot savam ìimenes ârstam. un ja mâc ðaubas, ka ar veselîbu îsti labi nav, tad to vajag darît jo âtrâk, jo labâk. ne jau tûlît jâsâk ar CT vai MR. sâkotnçji ir rutînas izmeklçjumi, kas nav tik dârgi.
Re: kur var?
18.02.2006 15:10
Pat tad, ja ir kâda vaina, ârsti tik vienkârði nevar to diagnosticçt.
Bet , ja kâdam tas nomierina prâtu- labâk ir iet un pârbaudîties. Lai tiktu cauri lçtâk, var izlasît med. enciklopçdijâ kâdas pazîmes un iet sûdzçties pie ârsta:)
mice
Re: kur var?
18.02.2006 15:17
Mani viena mana daktere, kas strâdâ gan savâ privâtpraksç, gan operç Gaiïezerâ, ielika uz t.s. 'dienas stacionâru' Gaiïezerâ un uztaisîja visas iespçjamâs pâbaudes dienas laikâ. Par to jâmaksâ, bet, tâ kâ man bija normâla (privâtâ) apdroðinâðana, tad es nesamaksâju nevienu santîmu.
Re: kur var?
18.02.2006 17:39
Zinot patreizeejo mediciinas liimeni teikshu ka varbuutiiba ka kaut ko nopietnu atradiis neesot nekaadiem simptomiem ir tuva nullei. Taa ir veltiiga naudas un laika teereeshana. Bet tas var buut par mierinaajumu naivajiem kancerofobiem. Jo pavadijushi kaadu briidi gudru ljauzhu un sarezhghiitu aparaatu tuvumaa tie nomierinaas.
Garâmejot
Re: kur var?
18.02.2006 18:17
To ku
Palûgðu arî tevi nerunât to, ko nezini!!!Beidz taèu par varîtçm bremzçt tos, kas grib izmeklçties ar jaunâkajâm metodçm. Cik daudzus kaut vai mûsçjâ daktere ar ðî jutîgâ aparâta palîdzîbu savlaicîgi ir izglâbusi tos, kurus citi ârsti uzskatîja par veseliem. Kaut kur jau te rakstîju, ka pat no Rîgas, Tukuma uz ðejieni brauc arî pat veselâm ÂRSTU (!) ìimençm, pilnas maðînas,jo tâ iznâkot lçtâk ar visu benzînu, nekâ uz vietas Rîgâ. Kuriozi izklausâs, bet tâ tas ir. Bet tad, kad tâm paðâm ârstu ìimençm kaut ko atrod, tad acis visiem platas un lieli brînumi.
Paliec labâk pie savâm klizmu lietâm, bet nejaucies tur,kur neko nezini!!!
,,,
Re: kur var?
18.02.2006 18:19
Likvidçjam forumu un atstâjam tik Garâmejot ar Nakatani :-)
Lai viss bûtu godîgi un neviens nevienu nebremzçtu un neskaustu ;-)
Annija
Re: kur var?
18.02.2006 18:26
To Garâmejot
Paldies par atbildi .Kurâ pilsçtâs ir tâdas cenas, ja nav noslçpums? Rîgâ bez ârsta nosûtîjuma tas , nemaksâ lçti. Domâju, ka pârbaudîties ir pietiekoð iemesls, ja man tuviem radiniekiem ir ïaundabîgi audzçji.
Re: kur var?
18.02.2006 18:32
.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.08.2006 12:03 by Runcene.
Re: kur var?
18.02.2006 18:52
Annija: iesaku te pajautaat...cikiem o vieteejiem tuviniekiem ir bijushi ljaundaiigie audzeeji ;) Kautkaa man liekas ka visiem ir taadi gadijumi dzimtaas :)))
Re: kur var?
18.02.2006 18:55
Garâmejot

Piedod bet nevareeshu izpildiit tavu velmi. Shis ir publisks forums un te var runaat par visu kas ienaak praataa un nav pretrunaa ar foruma noteikumiem.
Bet taa kaa tu uzprasies tad es teikshu ka tev pasham vajadzeetu piekluseet un nemusinaat cilveekus lai vinji paarbauda savu veseliibu ar kaut kaadaam apshaubamaam metodeem papildinot viltnieku makus un notrulinot savu uzmaniibu domaajot ka viss ir kaartiibaa. Tas ir galeeji nepieklaajiigi iedziivoties uz taadu noraizeejushos cilveeku kaa Annija reekjina kura neskatoties uz to ka rados ir cilveeki ar ljaundabiigajiem audzeejiem aiz savas nezinaashanas var noticeet tavai suprediagnostikai un nepieveerst uzmaniibu ziimiigaam izmainjaam organismaa.
Annija
Re: kur var?
18.02.2006 18:57
To Mateus
Es nerunâju par dzimtâm, es runâju par saviem abiem vecâkiem.
Re: kur var?
18.02.2006 19:05
Man sencis mira no audzeeja. Bet ja nemaldos tur kautkaa reekjina taas riska pakaapes un ko tik tur veel nee... bet iespejams ka jaucu.

Bet nu jaa.. nevar jau taa VISU paarbaudiit :) Buutu jau kruta :)
Re: kur var?
18.02.2006 19:08
Kad man diagnosticçja gastrîtu un es palasîju par heliko baktçrijâm, es atcerçjos, ka mans vectçvs mira no kuòìa vçþa. Baisi biki palika:(
Re: kur var?
18.02.2006 19:09
Man jau liekas, ka neviens no mums dabiigaa naavee nemirs
,,,
Re: kur var?
18.02.2006 19:10
Kura nâve ir pretdabiska?
Re: kur var?
18.02.2006 19:13
ar to biju domaajis mirshanu no vecuma
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 12?
Ziņa: