tramadols

Aizsāka lelllle 

lelllle
tramadols
18.02.2006 16:49
Man aarsts izrakstiija tramadolu,pret saapeem(stipras loc. saapes,nekas nepaliidz). Bet lai es dzeru tikaj taadaa gadiijumaa kad kaut kur jaaiet,lai varu aiziet!!!! Piem. pie aarsta vai tamliidziigi!!! Es iedzeeru 3 tb.pa 50mg.,nu viss it kaa kaartiibaa,saapes daudz maz nonjeema,bet pa nakti mociijos...Vai vareetu buut kad tramadols "iet aaraa" ir saapes,man visu kjermeni lauza,vai tas vareetu buut no taa???? Bija arii neliels drudzis!!!
antra
Re: tramadols
18.02.2006 16:53
Drîzâk kad bija zâles un nejuta sâpes, kâja tika vairâk noslogota un vçlâk ïoìiski ka vairâk sâp, jo tramadola darbîbas efekts ir sâpju noòemðana nevis ârstçðana.
lelllle
Re: tramadols
18.02.2006 16:55
Es zinu taa darbiibas efektu,bet kapeec peec tam kad zaales iet laukaa no organisma,respektiivi, iedarbiiba beidzaas,ir tik ljoti slikta sajuuta???
ne ku
Re: tramadols
18.02.2006 18:00
izveidojas atkariba
Re: tramadols
18.02.2006 18:05
.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.08.2006 12:02 by Runcene.
duksis
Re: tramadols
18.02.2006 18:15

Nu nau jaz nekaads briinums, ka lauþ kaulus, jo tas tad morfija preperaats...

Es nepasnesu so preperaatu - visu dienu veemu un lociijos kaa taarps, bet totis plecs nesaapeeja:) Vismaz zinu, ko neanesu!
Re: tramadols
18.02.2006 18:51
es arî ðîs zâles laikam slikti panesu. pçc íirurìiskas iejaukðanâs mutes dobumâ, ârsts nozîmçja sâpju mazinâðanai tramadola tabletes. es tikai vienu izdzçri lai saprastu, ka vairâk nedzerðu. visu iedarbîbas laiku sâpes nejutu, bet jutos kâ transâ - galva neskaidra, visu laiku nâk miegs, sajûtu ka grûti pat padomât, labâk aizvçrt acis un nedomât. pçc tam kad iedarbîba gâja uz beigâm, sâkâs slikta dûða, galvassâpes u.c. parâdîbas tâda mana pieredze. :((
Re: tramadols
18.02.2006 19:33
Tramadols ir narkotiska viela, no tâ rodas atkarîba, lîdzîgi kâ pie heroîna.
Re: tramadols
18.02.2006 19:38
.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.08.2006 12:02 by Runcene.
lelllle
Re: tramadols
18.02.2006 20:28
Tramadols ir narkotiska viela lielaas devaas,bet es zinu ka tik cik izdzeeru es,nekaada atkariiba neveidojas,tramadols aizgaaja uz saapeem,nevis uz "kaifu",turklaat narkotika taa ir tikai tad kad deva ir aptuveni 15 - 20tb. dienaaa,un tad rodas atkariiba.
Iespejams,ka es vienkaarshi nepanesu sho medikamentu!!!!
satiirs
Re: tramadols
19.02.2006 17:36
...gudrîði...no tramadola, tâpat kâ no metadona, veidojas atkarîba, kas ir vçl smagâka, nekâ no opiâtiem, Tas nav izlasîts grâmatâs, bet balstoties uz savu pesronîgo pieredzi. Vienam pietiek ar vienu heroîna devu, lai paliktu atkarîgs, otrais var durt nosacîti ilgu laika periodu - un nekas...tas pats arî ar tramadolu...tâ kâ...
,,,
Re: tramadols
19.02.2006 17:43
Ja Tu bûtu tik gudrs, tad zinâtu, ka lietojot pie sâpçm saprâtîgâs devâs atkarîba neveidojas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 19?
Ziņa: