Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?

Aizsāka Vita 

Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:05
noteikti ir arii suudiigi psihoterapeiti, bet viniem tad arii ir maz pacientu. Es pati esmu bijusi pie viena terapeita, kurs man galigi nepatika, likaas kaut kaads stulbs vecis, azaboèenijs. Man nebija nekadas motivacijas kaut ko risinat. Un vel zinu, ka dazadiem terapeitiem, dazaadas pieejas.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:09
Bet visâ visumâ tâ ir diezgan liela utopija atrast sev psihoterapeitu. Pârâk daudz lietâm ir jâsakrît, lai bûtu reâli. Tâpçc jau laikam tauta ir skeptiska.
Tagad ir labi pirkt zjurnaalu Marta, jo tur katru reizi tiek rakstiits par psihoterapiju, kaa ar sevi straadaat. Ljoti daudz kas tiek izskaidrots. Kaut vai shiisnedeeljas nummuraa atkal bija labi psihoterapeita padomi.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:13
Sen jau par tâdu Martu biju aizmirsusi. Vçl joprojâm iznâk?
Tauta ir skeptiska aiz tâ, ka mum stas nav pierasts, skatâs ar aizdomâm. Man zinâmie ïauþi vairâk kâ vienu nav izbrâkçjuði, tâtad tik utopiski nemaz nav :-) Un vispâr biju pârsteigta kâdi tik ârçji mierîgi/nosvçrti/absolûti stabili utt ïauþi nemeklç tâda veida palîdzîbu.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:14
ir drausmiigi gruuti mekleet savu psihoterapeitu, tad kad ir loti slikti, kad ir depresija, vai milziigas problemas. un skeptiski noskanotiem cilvekiem itseviski. Kad gaju vel skolaa, mani pat baidiija ar psihologu, tipa, ja nebeigsu vazaaties pa naktiim vajadzees iet pie psihologa. toreiz domaaju, ka nekad muuzaa, ne par kaadu naudu:))
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:15
,,,
Un tu pati?

:-)))
Esmu bijusi.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:19
Kaut kâ esmu ievçrojusi, ka mani virtuâlie sarunu biedri daudzi ir bijuði. Bet reâlie nç. Ko tas varçtu nozîmçt? :)
Reâlie neatzîstas domâ?
Man reâlie ar atzîstas. Pie kam paði, bez jautâðanas.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:21
vispaar par to iesanu gadiem pie terapeita arii ir visadas teorijas. Paziistu vienu amerikas latvieti, kas amerikaa daudzus gadus straada par psihoterapeiti un lasa Latvijaa lekcijas, un vina teica, ka Amerika vairaak praktizee tadu terapiju, kur kadas 10 konsultacijas probleemu atrisina un gatavs, vina jau pasa saakuma redz, vai ir veerts straadat ar to paciebtu, vai terapijai buus jeega vai nee. un vinai liekoties nepienemama gadiem ilga terapija, kuraa pacientam nav iists skaidriibas kad tas beigsies.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:22
Reâlie neiet. Uzskata, ka tas ir sviests.
Ja nav arî vajadzîbas, tad labi.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:28
daudzi kautrejas ka iet, jo domaa ka tur iet psihiski slimi. un ta ir PSRS atskaòa-visi atceramies ka pret gariigi slimajiem iztureejas savieniiba. nu vot i saliek savas kompleksainajas smadznes sitos steriotipus kopaa un dziivo nost. kaa saka,,, , ja nav vajadziiba tad labi:)
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:29
Varbût pat ne tâ, ka nav vajadzîbas. Daudziem mçdz bût tâ, ka vajadzçtu kaut ko sakârtot savâ dzîvç. Bet tâ ir neticîba, ka var palîdzçt. Kâda mana paziòa stâstîja, ka pçc abu vecâku bçrçm ne reizes nav raudâjusi un viòai turas augsts asinsspiediens. Es viòai ieminçjos, ka viòa varçtu aiziet pie psihoterapeita, bet viòa atbildçja: nu ko viòð man var pateikt? Jâ, patieðâm , ko?
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:29
un vispaar jau lielaaka dala diemzeel neiet tapec ka nevar atlauties:((
Pateikt viòð nevar pilnîgi viennozîmîgi neko. Ja ies cerîbâ, ka kaut ko pateiks, tad vilðanâs garantçta.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:31
Nu un ko tad var?
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 00:36
ir gruuti pateikt, ko pateiks. vai iet, vai neiet pie psihoterapeita ir jajuut pasam cilveekam, to ir gruuti kadam ieteik vai neieteikt. Ja ir veelesanas tad var iet, ja ir skeptism vai neticiiba, tad nevajag.
Atkal atgrieþamies pie tâ paða...
Psihoterapeits var palîdzçt cilvçkam, kurð grib, lai viòam palîdz. Nevis kâdam, kurð kâ auns atspçries pret vârtiem ar vienu domu- tas viss ir fuflo.

Lîdzîgâ situâcijâ man palîdzçja. Tikt galâ ar sevi un savâm emocijâm. Kas izskatâs ir arî Tavas kolçìes problçma.
Bet tikpat labi pietiktu, ja viòa ar dajebko, kas klausîties gatavs pârrunâtu to visu. Jo bçdas bez pçdâm nekur nepazûd.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 01:26
Ezîti, daudz laimes vârda dieniòâ!! :)
Pievienojos! (bet nezinu kâds ezîtim vârdiòð)
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 01:36
Paldies!!! Puuce, ka tu zini ka mani sauc???:))))))))))
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 01:41
Ezîti, apskaties vçlreiz savu profilu, un uzzinâsi, kâ tevi sauc ;))))
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 01:43
xe, sito es nezinaaju:)))
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 01:44
pati jau esi ierakstîjusi :)

prozit!
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 01:46
es nemaz nepamaniju, ka ir jau paari pusnaktij,,,aaaa saaku svineet:))))) Vareetu jums visiem torti virtuaalo uzsaukt:)
Darbaïauþi tûlît uz darbu jau celsies, a Tu vçl pusnakti nepamanîji :-)
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 01:50
torte? njam-njam :)

tâs sastâvâ gan ir nedzimuði vistas bçrni, bet nu nekas :)



Ziòojums rediìçts (19-02-2006 01:56)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
19.02.2006 01:54
:))))))))))))))))))))))))) TAS PAR TIEM VISTU BEERNIEM

Un par to guleesanu-nevaru iet, jo man te viena filma kacaajas, ta, ka gribas pabeigt to visu pasakumu, un paskatiities, kas tur buus sanacis....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 23?
Ziņa: