Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?

Aizsāka Vita 


> Psihoterapeits apskata smadzenes, pieòemot, ka íermeòa nav.
da kur tu to òçmi? kâ tu to zini, ko viòs apskata un ko nç, ja neesi noskaidrojusi? ir taèu pat organo-kautkâdi virzieni. varbût ps. bûtu tev pie kuòìa ârsta ieteicis iet, ko lai zina :)
un cik mçneðus tu jau esi vesela? vai esi pârliecinâta, ka tev nav nekâdu psihologisku problçmu? varbût tomçr tev viena ir - sava viedokïa atkârtoðana, ignorçjot sarunu biedru loìiskos argumentus, un lai kâdâ virzienâ arî saruna aizietu :) vai tu kâdreiz arî atzîsti, ka tev nav taisnîba?
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
20.02.2006 16:29
,,, visi ir OK.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
20.02.2006 16:32
besk, protams, ka es zinu, ka man ðitas ir "sdvig po faze".
Jâ, un tik lçti viss nepiekâpjos:-)))
Nu un ko tagad lai daru?
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
20.02.2006 16:36
nu vismaz buutu loti nokauneejusies:)))))))))))))))))))))))))))
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
20.02.2006 16:38
Labi, eju kaktâ...kad drîkstçðu nâkt ârâ?:-)))
ðitais patieðâm duras acîs - tu, kas ne reizi neesi bijusi pie ps., visu laiku turpini apgalvot, ka zini, ko tur dara, un ka zini to daudz labâk nekâ ezîtis, runcene, ,,, un vçl visâdi ïaudis, kas pie attiecîgâ speciâlista ir daudzkârt bijuði, un kuri kautrîgi bilst, ka ðie arî kaut ko zina :) apmçram kâ kad tu apgalvotu, ka esmu brunete, kaut gan esmu blondîne (ko var apliecinât simtiem cilvçku :))
tas bija joks. piedod, bet es nezinu, ko tagad lai dari... man tâdas problçmas nav.... es tikai zinu, ka ðâda ietiepîba tevi padara viegli manipulçjamu
resp ar pareiziem paòçmieniem var panâkt, ka tu tikpat ietiepîgi pastâvi uz kâdu aplamîbu :(
ai, es negribçu tevi ielikt kaktâ, tikai izlocît savu daiïrunîbu :)
kâre paspîdçt ar gudrîbâm nevietâ savukârt ir mans rakstura traucçjums, tâ ka es arî ieðu pastâvçt kaktâ :) :)
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
20.02.2006 17:04
maigai:

nç, maiga, es, protams, esmu Marija Antuanete. :)



Ansis
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
20.02.2006 17:27
Ak, Ansi - ja Tu vçl pieteiktos par Luiju XIV , tad es iztçlotos un varçtu uzdoties par Mariju Antuaneti, bet tagad - nezinu gan ... Bet Ansis Jurìis man patîk, tas jau nekas, ka vienmçr un visur kopâ ar Sandru - var jau patikt tâpat vien, vispârîgi kâ cilvçks.

Par patiesîbu, kura ir pa vidu.

"Mellene: Tas nozîmç, ka cilvçki mçdz pârspîlçt, vai izskaistinot, vai sabiezinot krâsas. Kad to visu nokasa nost, tad tiek pie patiesîbas- tâtad kaut kur pa vidu:)"

Es tik un tâ nesaprotu tâdu patiesîbas formulçjumu. Es saprotu "zelta vidusceïu", kur cilvçks izvçlas kaut ko noklusçt, neizteikt utt. Bet patiesîba ir patiesîba. Un Tevis minçtajâ piemçrâ tâ vienkârði ir jau- cita patiesîba.

Man personîgi ir radies PRIEKÐSTATS, ka Tu- mellene, pie psihoterapeita vismaz 1x vai pat ilgstoðâk esi bijusi, bet ðo faktu noklusç. Jo Tu diezgan regulâri izvçlies runât par ðîm tçmâm. Un cilvçks parasti izvçlas runât par to, par ko viòam tomçr kaut kâds priekðstats ir. Jo citâdi neveidojas diskusija. Protams, var bût arî citi iemesli, jo ðis temats ir interesants un var piesaistît izteikties ïoti daudz un daþâdus cilvçkus.

Ir jûtams, ka daudzi par ðo tçmu labprât diskutç, absolûti neizlasot nevienu rakstu par to, ko paði psihoterapeiti raksta- kas ir psihoterapija. Ansis par to nedaudz citâ kontekstâ jau minçja.

Un vçl, cilvçks, kurð ar psihoterapeitu ir REGULÂRI sadarbojies 1, 2, 3 ... vai 6 gadus- tie ir diezgan atðíirîgi cilvçki. Un to var sajust tikai tad, ja pats ðo ceïu esi veicis.

Man ir viens paziòa, viòam ir 26 gadi, un viòð jau 2,5 gadus sadarbojas ar psihoterapeitu. Viòð, manuprât, ir ïoti precîzi no savas pieredzes ir raksturojis sadarbîbu ar psihoterapeitu: ir grûti uzsâkt psihoterapiju un ir grûti noturçties.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
20.02.2006 18:25
Varbût vienoties (vai Mellenei) var palîdzçt doma:

psihoterapija nav un nekad nebûs pirmâs nepiecieðamîbas prece (pakalpojums).

Ja cilvçks vçlas savu dzîvi padarît labâku kâdâ veidâ, tad viena no iespçjâm (bet tikai VIENA NO) ir - psihoterapija. Tâ nav ne vienîgâ, ne labâkâ, ne obligâtâ. Ir cilvçki, kuri to izvçlas, ir cilvçki, kuri izvçlas ko citu, ir cilvçki, kas neizvçlas neko.
Ja jau psihoterapija pastâv vairâk kâ 100 gadus, tad - acîmredzot, tai ir kâds pamats. Pie kam, izskatâs, ka norieta laiki psihoterapijai vçl nebût nenâk, gluþi otrâdi.



Ansis
Nedomâju, ka mellenei tas lîdzçs...
ee man liekas, ka lasît psihoterapeitu tekstus ir garlaicîgi, daudz interesantâk ir uzturçt baumas, un ðis taèu ir forums - vieta, kur apmainîties ar baumâm :) :)
Es palasîju atkal ðo tçmu...hm , cik daudzi ir ievçrojuði, ko es saku un kâdâs tçmas piedalos!?:)

E
Varbût tieðâm patiesîba nav pa vidu. Patiesîba ir nevis tâ, ko otrs var pateikt, bet tas, ko pats vari saprast. Tâpçc katram ir sava patiesîba.

,,,
es tev uzbraucu? Atvaino...

Ansi
Tavs teksts ïoti skaidri ataino to, ko spçjam un ko nespçjam sadzirdçt otra teiktajâ (ðoreiz rakstîtâ)
...vardi,vardi,vardi... Jebkura biznesa ir tikai viens meríis. T.i.- PEÏÒA.
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
21.02.2006 11:51
mellene

Tu man patiic :)
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
21.02.2006 13:55
Ku!

Tu man arî:-)))
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
21.02.2006 14:44
mellene

Hmm, ausis karstas palika :)
ku!

no kâ?:)
Re: Vai psihoterapeiti grib izârstçt savus klientus?
21.02.2006 17:37
No taa ka es mellenei patiiku :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 2?
Ziņa: