parlieka svishana naktis

Aizsāka solle 

solle
parlieka svishana naktis
20.02.2006 18:38
Man ir 30 gadu. Pedeja laika nakti esmu pamodusies no ta, ka esmu nosvidusi pilnigi slapja, kaa saunaa, gan rokas gan kajas, kaut gan istaba nemaz nav tik karsts. Pirms guletiesanas gulamistabu izvedinu un radiatorus ari nogriezu uz minimalo temperatura, ari sega man ir dabiska materiala un ne parak bieza. Sak makt bazas, vai tas nav saistits ar kadu veselibas problemu. Varbut kads ir kadreiz saskaries ar lidzigas dabas problemam?
laima
Re: parlieka svishana naktis
20.02.2006 18:42
jaaiet pie aarsta
solle
Re: parlieka svishana naktis
20.02.2006 18:45
patlaban neatrodos Latvija, ta ka nav tik vienkarsi aiziet pie arsta
besk
Re: parlieka svishana naktis
20.02.2006 18:46
vçl paliek jautâjums, vai tev ir matracis no dabiska materiâla. daþi cilvçki ïoti svîst uz sintçtiskiem matraèiem, bet pârstâj to darît, ja nomaina gultu. vai tu visâs gultâs svîsti?
Re: parlieka svishana naktis
20.02.2006 18:54
.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.08.2006 11:55 by Runcene.
AAA
Re: parlieka svishana naktis
20.02.2006 19:17
Drîzâk jâpârbauda hormonâlais stâvoklis ( gan vairogdziedzeru hormoni, gan estrogçni, pilna asins aina, CRO, jâparbaudâs uz sistçmiskâm saistaudu saslimðanâm, infekcijas slimîbâm). Tâ kâ ðie simptomi var bût pie vairâkâm slimîbâm un protams vçl papildus apkârtçjie faktori kas var izraisît svîðanu naktî.
Veel bez visa mineetaa vareetu truukt kalcijs un D3-arii tas rada sviiðanu.Protams tavu s. iemeslu mees te noteikt nevaram-taa kaa tikai dok.
amber
Re: parlieka svishana naktis
20.02.2006 21:23
Esmu pârbaudîjusi hormonalo stâvokli, asins ainu u.c., dzeru kalciju, bet gadâs, ka pamostos naktî viscaur slapja...
kaspars
Re: parlieka svishana naktis
21.02.2006 12:48
pastiprinâta svîðana var norâdît uz vairâkâm smagâm slimîbâm, piem kâdu plauðu kaiti vai asins slimîbu.
Sana
Re: parlieka svishana naktis
21.02.2006 20:20
Man arî kâdu periodu tâ bija-draugs bija ðokâ, viòð man naktîs vilka slapjo naktskrekliòu nost. Bet kâpçc tâ-pati nezinu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: