Fobija

Aizsāka Ilona 

Ilona
Fobija
21.02.2006 21:35
Kas ar mani notiek? Man ir bail no cilveekiem, nevaru vairaak uztureeties nekur sabiedriibaa. Man ir bail no cilveekiem. Karstuma villnni saakas, tirpas un naak taadi sliktumi virsuu. Kaut kaads sviests!

zâlîte
Re: Fobija
21.02.2006 21:38
Galvenais, ka tâ nav mirstamâ kaite. Viss pârçjais ir ðtrunts, pieklâjîgâk sakot - dzîves sîkumi.
xx
Re: Fobija
21.02.2006 21:40
cik tev ir gadu?
:))
Re: Fobija
21.02.2006 23:10
Ej pie ârsta,kamçr tas vçl nav ievilcies.Pret to ir zâles,pati tâs paðlsik dzeru,vairs nav bail no klientiem un pastrâdât varu normâli.
bono
Re: Fobija
22.02.2006 00:30
zâlîte, tu dziïi maldies domâdama, ka tas ir ðtrunts, tas rada nenormâlu diskomfortu, iedomâjies, ka tu jebkurâ sociâlâ situâcijâ mokies ar lielâm bailçm un satraukumu vai pat panikas lçkmçm, pçdçjâs man paldies dievam nekad nav bijuðas, bet vispâr man ir ðî kaite - sociofobija, un es varu pateikt, ka dçï ðîs kaites man nav dzîves
Re: Fobija
22.02.2006 07:52
.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.08.2006 11:55 by Runcene.
Ilona
Re: Fobija
22.02.2006 10:46
Protams, kad agraak viss bija o.k., straadaaju un patuseejos, bet tagad nu pilniigs sviests, es esmu atkariiga no ssiim sajuutaam. Es pat nezinu, kur man iet, biju jau pie ggimenes aarsta, ziniet, jutos kaa idiote, jo tiessi taa vinna uz mani skatiijaas ar smiinu sejaa. Man ir kauns iet pie vinnas. Tas ir stuulbi, bet es vinnai vairaak neuzticos. Es pat normaali lielveikalaa nevaru vairaak ieiet. Es saprotu, kad daudzi tikai pasmejas par ssito un es noteikti pati to nebuutu sapratusi, ja tas nenotiktu ar mani. Man ir 31.
laima_
Re: Fobija
22.02.2006 11:41
diivaini, ka shiis sajuuts tev radaas peekshnji. vai zini kaadeelj tas saakaas? varbuut bija ieildzis bezdarbs, shkjirshanaas vai kas tamliidziigs? pie taada gjimenes aarsta nav veerts iet, ja neko nesaprot. ieteiktu tev nomeiniit gjimenes aarstu kaa arii apmekleet psihologu. straadaa ar savu gariigo pasauli, neatstaaj to novaartaa un buss labi.
neziniite
Re: Fobija
22.02.2006 20:22
Man ir 30 gadi... tâdas pat sajûtas sâkâs ap 29... tad bija murga gads, domâju ka gals klât... sâku lietot Seroksat 20.mg... lietoju pus gadu.... noòçmu pamazâm, atcelðanas nebija... jûtos kâ normâls cilvçks... tâda ir mana pieredze...
Ilona
Re: Fobija
23.02.2006 00:01
Paldies jums, iessu pie psihoterapeita. Man prieks, kad Tev neziniit paliidzeeja un tagad juuties labi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 10?
Ziņa: