ja alergija no prezervativiem???

Aizsāka free 

free
ja alergija no prezervativiem???
10.03.2004 09:56
Sveiki, man pedeja gada laika ir paradijusas vairakas alergijas no augliem un dazadiem partikas produktiem, tai skaita no prezervativiem(jau ir izmeginati kaudzem un dazadi) Katru reizi pec tam tur viss pietukst un divas dienas ir sapigs viss. Ginek. iesaka lietot OK, bet nu nevelos jau ta sabojat savu veselibu. Varbut ari Jums kadai ir bijusi sada situacija, ka Jus rikojaties. Mazuli vel nevelamies, bet ko lai iesak...
jau ieprieks paldies
ineshuks
Re: ja alergija no prezervativiem???
10.03.2004 10:13
Jaameklee silikona (ka tik nekljuudos) prezervatiivi, ja no lateksa ir alergjija.
Solli
Re: ja alergija no prezervativiem???
10.03.2004 11:00
...."paradijusas vairakas alergijas no augliem un dazadiem partikas produktiem, tai skaita no prezervativiem"......... :)))))))))))))))))))))))


Anyway, veel jau ir arii citas barjermetodes. Aizej uz aptieku - vinjiem tur sis tas vareetu but.
r-kje
Re: ja alergija no prezervativiem???
10.03.2004 11:44
es atkal tomeer uztaisiitu analiizes uz alergiju uz lateksu, lai paarliecinaatos, ka taa tieshaam ir alergija, jo var gadiities, ka vienkaarshi lubrikants ir jaanopeerk:_)
tante aiz stûra
Re: ja alergija no prezervativiem???
10.03.2004 14:32
jâizvairâs no prez-viem ar dârzeòu piedevâm,seviðíi eksotisko,labâk tad jau vietçjos preþus ar tomâtu,kâpostu vai burkânu piedevâm,vitamînu arî vairâk
ku!
Re: free
10.03.2004 17:24
Vai tu vinjus eed?Vinji tak citaadaak ir jaaizmanto.Nu ja nevari preziishus lietot un OK eest tad dari to dupsii.Tas ir droshi tikai vienmeer vajag apslauciities uz aizmuguri.
juutas
Re: ja alergija no prezervativiem???
10.03.2004 17:54
varbuut spiraali?
plants
Re: ja alergija no prezervativiem???
10.03.2004 20:38
Bet kâ izpauþas alerìija? Un kâpçc ir doma, ka tâ ir alerìija.
izpauzas ta, ka viss pietukst un stav ta kadas 3 dienas un dazreiz ari jels paliek un zinu, ka ari manai masai bija tiesi tada pati problema, tadel ari domaju, ka alergija, jo manai masai ir loti daudz visadu alergiju, bet man laikam ta nopietni tikai si...nu nezinu...
biju pie arsta, teica, ka ta varot but...
tante aiz stûra
Re: ja alergija no prezervativiem???
13.03.2004 20:59
vai ta slikti ka stâv un vçl viss
Nu, es tev ieteiktu aiziet pie ginekologa. parunāt.
visdrīzāk sākt dzert kontracepcijas tabletes - ginekologs tev izrakstīs recepti.
Re: ja alergija no prezervativiem???
26.01.2011 22:40
Aizej pie alergologa, labs alergologs noteiks no kā ir alerģija. Pēc tam aizej ar izrakstu no alergologa pie ginekologa, ginekologs piemeklēs labāko izsargāšanās metodi.
Re: ja alergija no prezervativiem???
27.01.2011 10:29
paldies par padomiem, bet tēmas autore, cerams, savas problēmas ir atrisinājusi gadus 6 atpakaļ ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: