Esanas traucejumi

Aizsāka nezinu ko lai iesaak 

nezinu ko lai iesaak
Esanas traucejumi
23.02.2006 17:16
Lieta tada, ka man vienmer ir bijis taa - tiklidz dziivee kaut neliels uztraukums vai vienkarsi uzturesanas lielaakaa sabiedriibaa, kur cilveki eed, rodas nopietni esanas traucejumi. Neko nevaru ieest, baribas vadaa tada ka blokejosha sajuta, kas nelauj neko noriit. Un vel tam visam klat tadas kaa bailes, ka no ediena paliks slikti.

Kad esmu viena, viss kartibaa, tiklidz cilvekos-vienmer jaaizbildinas ar to, ka edisu velak, jau paedu utt. Ta ka visa diena paiet kopaa ar cilvekiem (darbs) un visas maltites kopa ar viniem, biezi sanak dzivot needusai visu dienu. Ilgi jau taa nevar tureet, kungi var sabeigt.

Varbut kadam ir bijis kaut nedaudz lidzigi? ka lai sevi psihologiski noskano un tiek valaa no sim bailem?
laima_
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 17:32
varbuut tev shkjiet, ka neproti smalki eest?varbuut baidies, ka kaut kas nenotiek, nenokriit dakshinja, neiekriit kau kas kleepii? taa ir psihologjiska vaina. vai nu centies pati sevi ietekmeet, paarliecinaat sevi, ka tam visam nav pamata, vai arii girezies pie psihologa.
nezinu ko lai iesaak
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 18:03
nee, laima, tas nav tada iemesla pec...

vienkarsi lieta tada, ka berniba es neko needu un parasti gan teevs, gan mate, gan visi gimenes draugi centaas visos saviesigajos pasakumos pieskatit un biezi pat piespiest, lai berns estu... no ta laika man laikam zemapzinaa ir tads iespaids, ka visur kur ir daudz cilveku, nespeju neko ieest. (p.s. man tagad 22)


varbut kads zina psihologu, kas varetu ar tadam lietam ar mani parunat (ne paarak dargu)?

varbut ir vel kadi ieteikumi, pieredzes staasti, kaa jus sevi esat ietekmejusi taadaas vai nedaudz lidzigaas situacijaas?
laima_
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 18:10
un kaapeec tu beerniibaa neko needi?
nezinu ko lai iesaak
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 18:33
varbut diezgan varguliigs berns biju, kaut ka vienkarsi est negribeejaas, gribejas pa lauku skraidit utt
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 19:06
.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 29.08.2006 12:09 by Runcene.
abudabii
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 19:21
........paziistamas izjuutas......

man ar taa bijis, bet netik izteikti, cik tev. sabiediibaa es varu eest, tikai lloti minimaali.

nav paargaajis, bet es par to iipassi nesatraucos.


mani arii beerniibaa spieda eest ar varu- (ar iemaaniissanu, bllaussanu, draudeessanu, sissanu).
savai maatei veel joprojaam nespeeju to piedot!!

un es nekad needu vinnas klaatbuutnee, pat teeju nedzeru, jo taa spruust kaklaa. pat ja vinna man piezvana eesanas laikaa- klluust slikti, reizeem pat liidz vemssanai!!


juutu liidz.
taadi vecaaki ir iisti mullkki, passi neapjeedz ko nodara beernam, i fiziski, i gariigi
nezinu ko lai iesaak
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 19:30
un ko juus man, miilaas, ieteiktu?

psihologu vai varbut psihoterapeitu?
abudabii
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 19:35
es domaaju, ka saa ar psihologu, ja neliidz, tad nnem p-terapeitu.


ar mani ir vienkaarssaak, kad naf, ilgstossi, kontakta ar maati, tad ir daudz maz ok!

bet kaa jau teicu- mani tas nesatrauc
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 19:39
.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.08.2006 12:09 by Runcene.
_______
Re: Esanas traucejumi
23.02.2006 20:59
redzeeju reiz taadu skatu: maza meitene eeda un netiishaam no bljodas apleeja galdu. vinju pamatiigi saraaja (citu cilveeku priekshaa) un aizdzina no galda. nav gruuti iedomaaties, ka sheit vareetu rasties liidziigi kompklexi :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 7?
Ziņa: