sieviete, kas mîl par daudz

Aizsāka Lizete 

Lizete
sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 16:26
Kâds varbût varçtu ieteikt kâdu labu psihoterapeitu, kura spçcîgs lauciòð ir "atkarîba no attiecîbâm ar partneri"..?!
Mokos jau ilgstoði un neþçlîgi, cînos ar sevi, kâ vien varu, tomçr jûtu, ka viena netikðu galâ...,

www
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 16:30
Arkâdijs Pancs - ïoti labs psihoterapeits, cik zinu, spçj palîdzçt izprast arî ðâdas problçmas. Bet nav no lçtâ gala.
www
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 16:34
Arkâdijs Pancs - tel. 7240118, 9479954 (mob.). Manu draudzeni nomâca lîdzîga problçma. Viòa par ðo ârstu bija sajûsmâ.
Lizete
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 16:44
kâdas aptuveni cenas pie viòa?!
www
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 16:46
Pirms 3 gadiem bija 15 lati par vienu reizi. Tagad - nezinu. Piezvani, painteresçjies...
Lizete
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 16:51
mjaa....tâ kâ par sâlîtu bûs laikam..bet nu paldies :)
zix
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 16:59
baigo naudu njem tas arsts, tad jau labak gramatu nopirkt pa 5ls un bus vel labaka palidziba.
Lizete
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 17:11
es jau cenðos lasît, bet grûti, jo nespçju koncentrçties :-(
Moljers
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 17:14
Paskairojiet muïíim, kâ var mîlçt par daudz ?
Lizete
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 17:22
cilvçks atdod sevi visu, neko par to nesaòemot pretî....cilvçks pazemojas otra priekðâ, to pats labi apzinoties....cilvçks mîl to, kuram viòa mîlestîba nav vajadzîga un pacieð pazemojumus, òirgâðanos un dara visu, lai tikai otram ir labi..
varçtu jau to saukt laikam arî par apmâtîbu :-(
www
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 17:48
Katastrofâls paðcieòas trûkums!!!
mos
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:04
Emocionâlai atkarîbai var arî nebût saistîbas ar îstu mîlestîbu.. varbût ir tikai mîïums, pieradums, prâta apsvçrumi, var pat saprast, ka nemîl un negrib to cilvçku, bet tâpat bez viòa nevar. Bçrns, mazvçrtîbas sajûta,vçl citi emocionâlie jeb materiâlie faktori to visu vçl vairâk var sareþìît.. ja nav bçrna, varbût vieglâk. Bet vienalga, jo iemesls jau ir dziïi zemapziòâ, ja ar prâta palîdzîbu neizdodas sevi ietekmçt.. un tad ðiem cilvçkiem ir tâ, ka, pat, ja ir naids, dusmas, aizvainojums, sâpes.. pat, ja gribas niknoties, nerunât, atriebties, pasûtît..nevari, jo ir ðîs stindzinoðâs bailes pazaudçt konkrçto cilvçku. Un tad sâkas apburtais loks..no viena pazemojuma lîdz nâkamajam un tâ bez gala, jo atkarîgâ cilvçka vçrtîba tâ cilvçka acîs jau ir zudusi un pat negribot tas otrs cilvçks var sâkt aizvainot, sâpinât, apzemot, òirgâties, riebîgi izturçties.. jo zina, ka atkarîgais neko nedarîs, 'nepasûtîs', pacietîs, varbût pat lûgsies, lai paliek, ja viòð grib aiziet.. man ðíiet, ka ðâdâs situâcijâs vienatnç jeb ar grâmatâm ir grûti jeb pat neiespçjami tikt galâ ar ðo problçmu. Jo -kâ pati sapratîsi, kuri ir tie cçloòi, kâpçc tâ.. varbût tu neapzinâti uztver viòu kâ daïu no sevis (un kâpçc?) jeb kâ kâdu tuvu, zaudçtu cilvçku (vecâki?) jeb vienkârði tuvu cilvçku, ar kuru nav attiecîbu, un partneris to it kâ aizvieto.. jeb mazvçrtîba. jeb vçl ...variâciju daudz
psihoterapeitu tomçr vajadzçtu. ja par dârgu, meklç lçtâku, ja nevari 2x nedçïâ jeb kaut 1x nedçïâ, ej kaut 1x mçnesî, tomçr labâk nekâ nekas.
sieviete
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:23
Nekâdas zâles nepalîdz , jâaudzina sevi.
ak dies
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:25
zâles nepalîdzçs, jâ , bet 'audzinât' sevi pati arîi nevarçs, rakstîja tak, ka centusies jau ilgi!
Lizete
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:28
paldies, mos!!
es pilnîgi visam Tavam sacîtajam piekrîtu, it îpaði par to apburto loku, kâ arî zaudçta tuvinieka neapzinâtu aizvietoðanu......bet vel man vajag milzîgu spçku, lai pie tâ psihoterapeita aizietu, jo kâ jau Tu teici "ir ðîs stindzinoðâs bailes pazaudçt konkrçto cilvçku"..kaut gan liekas, ka es viòu sen jau esmu pazaudçjusi.....kas mani neaptur turpinât mocît ne viòu, ne sevi...,
www
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:31
Psihoterapeiti jau nedod zâles, bet palîdz izprast problçmu un atbrîvoties no tâs! Protams, paðam ir ïoti jâcenðas, neviens psihoterapeits nav brînumdakteris. Labam speciâlistam tas vienkârði izdodas âtrâk un labâk. Diemþçl, nevaru ieteikt nevienu lçtâku ârstu. Ceru, ka kâds cits varçs ieteikt. Vienu gan zinu par sevis ieteikto speciâlistu - viena vizîte pie viòa ir lîdzvçrtîga trim èetrâm pie cita speciâlista (un tad jau samaksa izlîdzinâs). Tieðâm - gudrs cilvçks. Domâju, ja jau pirmajâ reizç atklâsi viòam, ka naudas nav pârâk daudz, kopîgi atradîsiet kâdu risinâjumu. Varbût viòð pats zinâs ieteikt lçtâku risinâjumu, piemçram, kâdu citu savu kolçìi.
monteki
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:34
sagerbies ta sexigi, pavedini psihoterapeitu un jums vajag pargulet,lai starp jums abiem butu sex, tad gan pirma, gan visas parejas vizites bus par velti! Nebus jatere sava naudinja un ajmekle letaks psihoterapeits! Izmegjini, nav jau ko zaudet:)
Lizete
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:39
nu protams - es pie psihoterapeita neeju meklçt zâles....kaut gan tâs arî noderçtu pie nervu nomierinâðanas un pârmçrîgâs histçriskâs raudâðanas...,
mos
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:43
Lizete, terapiju Tev vajadzçtu sevis dçï kopumâ, nevis, lai spçtu atbrîvoties no konkrçtâ cilvçka, - Tev vajadzçtu izzinât sevi, kas tie par iemesliem, kâdçï Tu veido atkarîgas attiecîbas, jo tas jau var diemþçl atkârtoties ar citu cilvçku arî.. Turklât terapijas laikâ Tu nepazaudçsi spçju situâciju kontrolçt ar prâtu.. Tev tikai izzudîs neveselîgâs, Tevi mokoðâs izjûtas, jo tas viss grauj psihi, paðapziòu, nervu sistçmu, veselîbu, tâpçc nebaidies no terapijas!! ... Lai Tev izdodas!!!!!
mûzikas terapija :)
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:50
Tuvumâ - tuvums nebrînîgs
Tuvumâ - tuvums mazs un sîks
Tâlumâ - tuvums pârvçrðâs
Nezin neviens, kâ notiek tas

Pârâk mçs tuvu dzîvojam
Turam un neatbrîvojam
Tuvu tad esam otram klât
Neprotam sevi pasargât

Tuvumam simtais pieradums
Izkaltç lçnâm sirdis mums
Tuvumâ tava sirds man vîst
Tâlumâ - atkal uzausîs

ja tu to saproti un ciet, mâcies.. bût stipra..

Lizete
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:58
paldies Jums!!
es jau cenðos bût stipra, taèu ir reizes, kad salûztu, un tâ atkal viss no jauna...,
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 18:58
Lizete, taa arii saki psihoterapeitam, ka tu baidies, saki to pashu, ko sheit. Saki, no kaa baidies.

Graamatu un psihoterapeita atshkjiriiba vienaa aspektaa ir taada, ka graamataa ne visai sev glaimojoshu lappusi tu vari paarshkjirt, izvairiities, bet terapeits tevi izvediis uz shiim domaam, varbuut leenaak, bet rezultatiivaak.

Ja citi tevi kaadreiz nav miileejushi (vai gan tad tu buutu atkariibas attieciibaas), tad miili sevi pati ljoti, ljoti. Jaa, tu tagad varbuut kaadu miili par daudz (iisteniibaa jau taa nav miilestiiba), bet ne sevi, esi miilja pret sevi un dod sev tagad to vislabaako, ko vien vari atljauties, lai atveseljotu savu dveeseli. Nebuus beigas, buus saakums!!!!



Ziòojums rediìçts (24-02-2006 19:04)

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
mûzikas terapija :)
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 19:04
klau, bet kur tad draugi. Visslabâkie psihoterapeiti ir tieði draugi. Nebaidies ar viòiem runât par savâm problçmâm un tu dabûsi labâkâs konsultâcijas, redzçjumus, un varbût pat vçrâ òemamus padomus.

Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 19:12
Labi draugi var buut ljoti vajadziigs un veertiigs atbalsts, bet vinji parasti ir emocionaali iesaistiiti, taadeelj biezhi paarcenshas, vinji saak maaciit, ko nekaadaa gadiijumaa nevajadzeetu dariit.

Terapeits ir neitraals, vinsh arii nemaaciis, jo cilveeka leemumiem jaabuut vinja pasha leemumiem.
Lizete
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 19:13
nee..neviens draugs man nevar palîdzçt...no viòu puses ir tikai nosodîjums vai þçlums un stulbi teksti, kas man nepalîdz - "aizmirsti viòu", "izmet viòu no galvas" utt...tiem, kas to nav izjutuði uz savas âdas, to ir viegli teikt....mjaa, ko gan citu viòi var teikt...,
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 19:18
Vinji neko citu nevar teikt, jo nezina, kaa tev paliidzeet. Vinji piedaavaa iiso celju, bet te tas nestraadaas, kaut arii nodomi pashos pamatos varbuut ir labi.
nelasiiju visu, bet vienaa no beidzamajaam kruevu lilitaam bija burviigi, siiki un smalki aprakstiiti visi atkariibu veidi kas attiecas uz attieciibaam ar preteejo dzimumu.... varbuut saprashana kaa ir tev var paliidzeet tikt tam paari un ietaupiit brangu zhuuksni naudas...
toxic
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 23:12
nu kâ var kaut kâds periodiskais izdevums izlabot gadiem sakrâtâs sevis nemîlçðanas kïûdas?
ely
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 23:18
tatad pie visa vainiga ir sevis nemileshana - Tatad JAMIL SEVI, jasak macities milet sevi un tur nevajag psihoterapeita palidzibu. Tatad pie vinja nav jeega iet, bet zhurnaali un gramatas gan palidz. Iesaku pirkt kaudzem gramatas un zhurnaalus - reali palidz. Graamatnicaas ljooti daudz labu graamatu.
bitîte
Re: sieviete, kas mîl par daudz
24.02.2006 23:19
Var, var, kad cilvis tâ labi saòemas, visu ko var.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: