svîðana

Aizsāka !@&^ 

!@&^
svîðana
25.02.2006 20:29
svîstu tad,kas esmu sanervozçjusies,satraukusies u.tt un vienmçr,kad izeju no mâjas.darbâ skatos-pleíi jau.. nezinu,ko lai dara.neviens dezodorants nepalîdz.dzeru nomierinoðas tabletes no rîta nepalîdz tâpat.kâ atgrieþos mâjâs,vairs nesvîstu,viss ok,bet kâ kaut kur eju - atkal sâkas.
vai kâdam ir lîdzîga problçma un vai nevarçtu man palîdzçt?nezinu,kâ lai atrisina to..nejûtos vairs pârliecinâta par sevi...:(((
TAbu
Re: svîðana
25.02.2006 20:38
vegetativa nervu sistema....palidz udens proceduras, vai psihoterapeits...nu un vispar, kas nu kuram.
Re: svîðana
25.02.2006 21:04
Dzer daudz ûdens, un neçd íiplokus. Ðî recepte gan nepalîdz, bet sviedru smarþa ir "tîrâka".
Svîstot tomçr Tavs organisma arî atûdeòojas. Tas nemaz nav labi, tas jâkompensç.
chic
Re: svîðana
25.02.2006 23:16
Iesaku iegaadaaties aarstnieciskos dezodorantus... nopeerkami aptiekaas!! Biezha mazgaashanaas arii paliidz!!! :)
lai veicaas!:)
lisa
Re: svîðana
09.04.2006 17:03
Piemçram, kâdi ir tie ârstnieciskie dezodoranti...viòi tieðam palîdz???
sark.
Re: svîðana
09.04.2006 17:35
ja tu mâjâs nesvîsti, tad, iespçjams, ka vaina ir darbâ - varbût nepatîk kolçìi, priekðniecîba, darbs kâ tâds? man vienam draugam no nepatikas iet uz darbu no rîtiem ir slikta dûða - lîdzko iedomâjas par darbu, tâ paliek slikti. ... jâpamçìina sevi noskaòot uz pozitîvas nots un nestresot, bet tas nav viegli.
lisa
Re: svîðana
09.04.2006 17:51
To sark.
Man tâ ir - mâjâs nesvîstu, tik tad, ja sanâk panervozçt, pat par kaut kâdiem niekiem.
Bet poðoties ârâ, VIENMÇR, es tulît sasvîstu, vienalga uz kurieni ietu...ar prâtu saprotu- nez par ko tad man nervozçt, neka tâda nav, bet svîstu un viss :/
Noprotu, ka tas ir uz nervu pamata (jo pârçjâs analîzes ir ok), bet neredzu îpaðu iemeslu maniem nerviem satraukties :) Un ja tas bûtu teiksim universitâtes dçï utt., tad tam ar laiku taèu bûtu jâbeidzas, bet tas turpinâs jau vairak kâ 4 gadus /laikam kopð pârvacos uz Rîgu/.
Nezinu ko ar sevi, lai iesâku, lai pârtrauktu to ðausmîgo svîðanu :/ Kâ lai nomierinâs, ja neredzu satraukumam pamatu?!
sark.
Re: svîðana
09.04.2006 18:07
... kâdas tu drçbîtes nçsâ? visi ðitie sintçtiskie topiòi un krekliòi, blûzîtes arî dara savu...
vispâr jau var sevi mierinât ar domu, ka visi ðeit esoðie forumisti svîst. cits mazâk, cits vairâk:) un tas ir tikai dabiski. nav arî îsti prâta darbs nobloíçt âdu ar niknajiem dezodorantiem. es ar vislielâko lîdzjûtîbu skatos reklâmas, kur kaut kâds sportists aicina tautu lietot vissuperîgâko dezîti, kurð ðim sportistam palîdz visas dienas garumâ palikt svaigam un smarþîgam... hmh, intensîvas sportoðanas laikâ svîðana toè ir pçdçjais, par ko ðis cilvçks domâ:)
lisa
Re: svîðana
09.04.2006 18:35
Par drçbîtçm - varu neesât jebko, svistu tik un tâ, sintçtiku nevelkâju, pârlieku apspilçtu ar ne, bet nu "maisâ" ar es nepçju staigât...

Saprotu, ka visi svîst, bet es svîstu pamatîgi, tâ ka 1min. pçc izieðanas no mâjas manas paduses ir slapjas, apìçrbâ pleíi un diena lîdz ar to ir sâkusies drausmîgi...no turienes jau ar tas stress.

Sporta nodarbîbas...ehhh, saprotu, ka jâsvîst, bet man ir tâ, ka krekliòam uzreiz jau padusçs pleíi, toèna tâ kâ vîrietim pçc pamatîgas slodzes :/ nu ar to es vçl varçju samierinâties, sportoju taèu, bet ikdienâ - nu tas jau ir par traku :(
sark.
Re: svîðana
09.04.2006 18:58
lisa: vai tu pirtî arî labi svîsti?
sark.
Re: svîðana
09.04.2006 19:06
... iznâk kaut kâds apburtais loks: tu piecelies, paçd brokastis, saìçrbies, aizslçdz dzîvokïa durvis un... atceries, ka pçc vienas minûtes iesvîdîsi un... gatavs! varbût tâ ir kaut kâda sevis noskaòoðana uz svîðanu?
lîdz ðim negribçju íerties pie medicîniskâs puses, jo manuprât, ka daïu ikdieniðío problçmiòu var atrisinât ar psihes sakârtoðanu... vai tev nestaigâ hormoni? uz mr mçdz bût pastiprinâta svîðana, kâ arî, ja vispâr ir hormonâlais disbalanss.
lisa
Re: svîðana
09.04.2006 21:27
Hormoni ir nostabilizçti :) ar mr, nav nekâda sakara, jo svistu visu mçnesi :/

Nu ok, neprecîzi izteicos, faktiski sâku jau svîst pâris minûtes pçc duðas, tad ja pçc tam ir plânots iziet no mâjas (vienkârði tik âtri neiesûcâs drçbçs, savukârt izejot no mâjas - pleíi ir klât)...a vakarâ, kad nomazgâjos un taisos iet gulçt, viss ok, pastiprinâti nesvîstu.

Noskaòoðanâs uz svîðanu :) tâ nevarçtu bût, jo vienmçr izmçìinot kâdu jaunu lidzekli, esmu noskaòojusies - nu viss, ðoreiz nesvîdîðu, bet kamçr tieku lîdz darba, jau jûtu, paduses ir slapjas :/

Pirtîs sanâk ïoti reti sedçt, cik atceros tur tâ normâli svîstu, ta kâ esmu peldkostîmâ vai kaila, tad to ta îsti neizjûtu...

"manuprât, ka daïu ikdieniðío problçmiòu var atrisinât ar psihes sakârtoðanu" bet kâ to lai izdara, vai es pati to varçtu kaut kâ izdarît? Nez kâpçc man ðíiet, ka tâ problçma (nervi, stresa izraisîtâjs) ir kaut kur dziïi, dziïi...vai tieðâm vienîgais veids ir norobeþoties no cilvçkiem un tikai ta justies çrti :/
Re: svîðana
09.04.2006 21:48
laikam mirstamaa stundinja tuvojas... ar katru stundu tuvaak un tuvaak 8) :)))



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
anja
Re: svîðana
09.04.2006 21:51
Man tâ ir visu mûþu, pieòemu, ka veìetatîvâ nervu sistçma + vairogdziedzeris. Gandrîz visu laiku staigâju slapju muguru, pat ziemâ. Sportojot vispâr iztek pâris litri. Bet es kaut kâ par to galîgi neuztraucos. Ïoti piedomâju pie apìçrba, zinu, ko noteikti nedrîsktu vilkt. Ja kâda svarîga tikðanâs, zinu, ka jâierçíina 15 min, lai atdziestu un nopil visi âtras ieðanas rezultâtâ raduðies sviedri. Bet ja nu gadîjumâ arî sanâk uz tikðanos ierasties, sviedriem pilot pa seju, saku: sorry, tâ nu ar mani diemþçl ir. Un nesaspringstu îpaði. Varbût tur ir arî savs labums - organisms braði skalojas.
lisa
Re: svîðana
09.04.2006 21:56
Seja, mugura, tas îpaði kompleksus nerada, bet sasvîduðas paduses...milzîgus! :/ Ar tâm tik viegli netikt galâ!

To Mateus
Humora izjûta Tev ir laba :D
lisa
Re: svîðana
15.04.2006 19:52
Kad man konstatçja, ka tas visdrîzâk ir dçï stresa, izrakstîja kaut kâdas zâles ar recepti + herbastress, toreiz nepalîdzçja :/

Nu atkal nolçmu palietot Herbastresu....beidzot sajûtos kâ cilvçks, ðíiet, ka vairs tâ nesvîstu, cerams tas nav tikai îslaicîgs prieks :D
lisa
Re: svîðana
27.04.2006 13:39
Kïûdîties ir cilvçcîgi...izrâdâs - tomçr nelîdz :(
ccc
Re: svîðana
27.04.2006 14:53
Kopð sâku lietot tikai smçrçjamos dezodorantus, man, piemçram, pastiprinâta svîðana vairs nesagâdâ problçmas, bet agrâk arî bîja lîdzîgi kâ Tev.
lisa
Re: svîðana
11.05.2006 10:28
Es visu laiku lietoju tikai smçrçjamos lîdzekïus...nu bet nepalîdz, tieðâm nekas nepalîdz...pagaidâm nekâdu reâli darbojoðos lîdzekli neesmu atradusi :(
Re: svîðana
11.05.2006 10:32
tagad ir pieejama pote pret svîðanu, darbojas 7-8 mçneðus, maksâ ap 200 Ls. Iespricç paduzç ampuliòu un staigâ. Tikai, òemot vçrâ to, ka svîðana ir dabîgs proces, diez vai tas ie ïoti veselîgi! Ja sviedriem nav pretîga asa smaka, tad var iztikt tâpat!
kreo
Re: svîðana
11.05.2006 11:32
Nu jâ, salîdzinoði dârgi, îslaicîgi un bez garantijas. Turklât skaidrs ir viens - svîdîs kas cits, jo kaut kur jau tiem sviedriem ârâ ir jânâk!
Re: svîðana
11.05.2006 11:37
arî loìiski! VIELU NEZÛDÂMÎBAS TEORIJA!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 5?
Ziņa: